Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

smieklīgi SMS

aardillaa

Es pat apsēsties nevaru. Paldies par jaukajiem svētkiem. Sandra.

Imant, mums piedzimusi meitiņa! Liels tev paldies. Visu labu! Juris.

Es esmu beigta - paldies par šo c-vitamīna devu.

Man reiz sanāca ne tur aizsūtīt sms, kas bija domāta puisim. Uz S burta viņa vārds bija pirmais, bet saglabājot darījumu cilvēka vārdu sanāca, ka nu viņš ir pirmais uz S burta. Tad nu man jau pirksti pieraduši, kā jādara, ņem pirmo uz S burta un tik sūta: braucu mājās, esmu izbesīta, man te viens idiots par darbu zvanās un met nost, varbūt iededz sveces un...? (aptuvens atstāsts, bet nu kaut kā tā rakstīju).

Neko man neatbildēja un nezvanīja ar vairs nekad.

Terms of mind no longer exist

/Chaostar/

Bieži sms neraksta ar garumzīmēm. Tapēc sanāca man ar draudzeni pārpratums, viņa pat apvainojās.Pēc tam gardi pasmējāmies... sms:"Vai Tava masa arī būs?".Es gribēju uzzināt vai māsa viņas ar būs.It sevišķi draudzene bija uzbarojusies...

Kolēģim bija ļoti greizsirdīga draudzene, ieraudzījusi viņa telefonā manu numuru, nez ko bija padomājusi un no sava telefona uzraksta man sms:" Ja p*ža niez, pakasi!"

Es ko tādu izlasījusi sāku smieties pilnā kaklā, jo nesapratu kas man ko tādu sūta(es to sievieti nepazinu). Kad jau daļa kolektīva uzjautrinājās par šo sms, pēkšņi kolēģis paprasīja kāds numurs sūtījis. Paskatījās, saka tā tak viņa draudzene!

Bija gadījums draudzenei, viņai 2 meitas, viena liela(18g), viena drusku mazāka(12g). Šī aizbrauc uz ārzemēm, sūta sms vecākajai meitai: "......... bla bla bla.. ka jums iet? ka masinai?" ( raksta bez garumzīmēm)

atbilde : "paldies, viss ok, katru dienu braucu ar vinu uz augstskolu"

draudzene nesaprot, kāpēc mazā meita lielajai brauc lidzi uz augstskolu

izrādas draudzene prasa kā māsiņai, bet meita saprot kā mašīnai

No manas bebes- Noperc saldejumu. Majas nav neka edama.

korfu

es pretendēju uz mūža īsāko īsziņu. Māciju mammai, kā nosūtīt sms, sākām, un aizgāja sms ar vienu vienīgu zīmi "a"

Nav jēgas neko gudru teikt, jo cilvēce tāpat tuvojās galējās muļķības robežai.

pelēkais vilks

Man reiz sanāca pagalam muļķīgi, kaut gan tā nepavisam nebija domāts Kolēģim vienu rītu bija jābrauc gar manu māju un iepriekšējā dienā sarunājām, ka viņš mani pa ceļam paķers uz darbu ar savu auto. Bet no rīta tāds nemierīgs prāts, ka tik šis neaizmirst, citādi, ja nokavēšu busu, attiecīgi darbu utt. Aizsūtīju: "Lūdzu neaizmirsti mani!". Lieki teikt, ka kolēģis pamatīgi nokavēja, jo sms bija izlasījusi sieva un smagi pārpratusi situāciju

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11196614