Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

smieklīgi SMS

aardillaa

muzike

pelēkais vilks

Pasaules īsākais SMS– "!" Kad esi aizmirsis iepriekšējajam SMS pielikt beigās izsaukuma zīmi...

pelēkais vilks

Papildināts 22.08.2012 13:40:

vēl dažādas prātulas...

ГОСПОДИ, почему я не родилась мальчиком, шкаф открыл, что выпало то и одел...........

Утром села у трюмо и спросила у него:

<<Я ль на свете всех милее, всех румяней и белее?>>

И мне зеркальце в ответ: <<ОХРЕНЕЛА?...В 40 лет?!>>

Дети растут, муж стареет. Одна я красавица!

последнее время встречаются такие принцы,что кажется логичным выйти замуж за белого коня

Жена -- мужу :"Почему носки по всей квартире раскиданы?" Муж: "Это новая рекламная акция -- Собери десять пар и получи деньги на тушь!"

Во-первых: Я хорошая! Во-вторых: Хватит того, что "во-первых"!

Идеальная семья: Папа работает, мама красивая ))

В детстве казалось, что 30 - это старость... Слава богу - ПОКАЗАЛОСЬ!!!!!!

Поехала забирать пьяную подругу из гостей...Теперь сидим.. ждем пока нас заберут...

Поругалась с парнем, отвернулась, а в голове: <<ну обними... ну обними... ну обнимиии блииин...>>. И тут он обнимает и ты такая: <<Руки убрал>>!!!

ЕСТЬ такая стадия опьянения, когда каждый думает что он очень классно танцует))

-- Девушка, хотите мороженого? -- Нет, я нормального хочу...

Уйду в монастырь! Не решила в какой: Надо бы в женский, но тянет в мужской!

Алкоголь не помогает найти ответ, он помогает забыть вопрос.

-Мам,а у прабабушки в животике бабушка была?

-Да.

-А у бабушки ты?

-Да.

-А у тебя я?

-Да.

-Не,ну мы реально матрешки

-Дорогая, ты меня не забудешь? -Дорогой, я тебя не запомню.

Особенно невыносимы идиоты, которые смотрят на тебя как на равного

gadi

Lūgums par darba algas paaugstinājumu.

Es, Dzimumloceklis, lūdzu izskatīt jautājumu par manas algas palielināšanu, jo:

1.Izpildu fizisku darbu;
2.Strādāju lielā dziļumā;
3.Strādāju ar galvu;
4.Strādāju brīvdienās un svētku... lasīt tālāk (1061 zīmes) -» dienās;
5.Netiek apmaksāts darbs nakts stundās;
6.Nākas strādāt tumšās telpās bez ventilācijas;
7.Strādāju augstās temperatūrās;
8.Strādāju paaugstināta mitruma apstākļos;
9.Tieku pakļauts infekcijām.

Administrācijas atbilde.

Jūsu lūgums tika izskatīts. Administrācija atsaka jūsu lūgumu zemāk minēto apstākļu dēļ:

1.Jūs nestrādājat 8h pēc kārtas;
2.Guliet darba vietā pēc īslaicīgas fiziskās piepūles;
3.Ne vienmēr atbilstat vadības prasībām;
4.Neatrodaties patstāvīgi savā darba vietā. Visu laiku staigājat pa dažādām nodaļām;
5.Pārāk daudz laika tērējat atpūtai;
6.Neizrādat iniciatīvu;
7.Lai iesaistītos darbā, Jums ir vajadzīga stimulācija un spiediens;
8.Nenokopiet darba vietu pēc darba beigām;
9.Pieļaujat drošības tehnikas pārkāpumus, nelietojot aizsarglīdzekļus;
10.Jūsu profesijas pārstāvji parasti aiziet pensijā pirms 60 gadu vecuma;
11.Jūs neizrādiet vēlmi strādāt divās maiņās pēc kārtas;
12.Dazhreiz pametat darba vietu, neizdarot darbu līdz galam;
13.Nobeigumā vēlamies atzīmēt, ka uz darbu un no tā Jūs ejat ar aizdomīgām divām ceļa somām!!!

Поехала забирать пьяную подругу из гостей...Теперь сидим.. ждем пока нас заберут...

Женщина – как ребенок, чуть что – сразу в слёзы и к маме.
Женщина – как Пётр Первый, хочет жить в столице, заставляет брить бороду и мечтает поехать в Европу.
Женщина – как ипотека, на 30 лет и по 10 тысяч в месяц.
Женщина – как инспектор ГИБДД: херни наговорит, деньги отберёт, настроение испортит, а ты ещё и виноват.
Женщина – как Фёдор Конюхов, хрен знает где её носит и кто её спонсирует.
Женщина – как посольство, может и не разрешить с друзьями в Тайланд ехать.
Женщина – как шахматы, чуть не в ту сторону шаг, сразу мат.
Женщина – как фильмы ужасов, мне лично больше нравятся чужие.
Женщина в торговом центре – как маршрутка, пока не крикнешь – не остановится.
Женщина – как театр, сегодня комедия, завтра трагедия, а послезавтра гастроли в другом городе.
Женщина – как любимый свитер, ты его конечно очень любишь, но на фига он тебе в Турции нужен?
Женщина – как чай, кто-то любит покрепче, кто не очень, а кто-то с другом один пакетик на двоих заваривает.
Женщина – как футболист, лежит стонет а ты думаешь: симулирует или нет?
Женщина – как преподаватель на экзамене, вроде готовился всё правильно рассказал, а она тебя хоп и на какой-то мелочи подловила.

Britu zinātnieki atklājuši, ka šokolāde uzlabo noskaņojumu.....Viņi, laikam, vēl nav šņabi pagaršojuši..

Odi ir kļuvuši viltīgāki! Pielido pie gultas, nosēžas, bet pēc tam iet kājām, lai tos nedzirdētu..

Piedzēries vīrs klauvē pie sava dzīvokļa durvīm. Sieva nelaiž iekšā. Šis kliedz: - Kurš mājās ir saimnieks?! Sieva: - Kurš mājās, tas arī saimnieks!

Zīmīte vīram: "Aizgāju ārstēt nervus. Būšu vēlu un piedzērusies!"

Odi dzīvo mežā un audzē ogas un sēnes. Tas ir sens medību paņēmiens cilvēku pievilināšanai

Ieraudzījis orgānu cenas, sapratu, ka man ir diezgan bagāta iekšējā pasaule.

Ja jums saka, ka jūsu vilciens aizgāja, atceraties - ir vēl lidmašīnas un jahtas.

It kā dzīvoklis neliels, bet kā sāc uzkopt, b…., villa

Aizgāju uz aerobikas stundu! Liecos...stiepos...lēkāju...svīdu, pusotru stundu...kamēr trenuškas dabūju kājās, nodarbība bija cauri..

-Spēlējam gludekļus! - Tas ir kā ? - Es uz tevis spļaušu, bet tu šņāc!

- Gribu kāmīti! - Bet par viņu jārūpējas, jābaro, ar viņu jāspēlējas, pēc viņa jānovāc, jāsatīra... - Gribu būt kāmītis!!

Sieva vīram: "Kāpēc zeķes pa dzīvokli izmētātas?" Vīrs: "Tā ir jauna akcija, sakrāj 10 pārus un saņem naudu skropstu tušai.".

Tā, ņemam tikai pašu vajadzīgāko-šņabi un slēpju nūjas...- A priekš kam slēpju nūjas?? Tā arī zināju, ka par šņabi jautājumu nebūs!

Ermenegildo

aardillaa

"The worst things in life come free to us..."

If you change nothing, nothing will change!

Puisis aizsūta meitenei sms: "Šis abonents lūdz Jūsu roku un sirdi". Meitene atbild: "Jūsu kontā nepietiek līdzekļu izvēlētajai operācijai!

Vecumdienas ir tad, kad tu noliecies aizšņorēt kurpes un domā, ko lai tādu vēl izdara, ja jau esi noliecies…

Esmu pārliecināts, ka manā zeķu skapītī notiek realitātes šovs un ik nedēļu kāda zeķe tiek izbalsota. Savādāk es nesaprotu kur viņas paliek…

-Kas ir pārejas vecums? - tas ir kad pensiju nedod jaunības dēļ, bet meitenes nedod vecuma dēļ…

Vienīgie, kas tevi pieņems tādu kāds tu esi, ir odi

"Šreka" morāle - nav svarīgi, kā tu izskaties, galvenais atrast otru tādu pašu ķēmu kā tu…

Ja tu domā, ka esi īsts zelta gabaliņš, tad atceries, ka eksistē arī dimanti

Neviens tā neprot spēlēt akordeonu kā es to neprotu

Trīs vietās man zāles skapītī stāv!

Ko es gribētu dzirdēt savās bērēs?? - ''Skat, viņa kustās…!!

Kas ir sieviete? - Lode, kas trāpa tieši sirdī un rikošetā izlido cauri naudas makam…

Katrā cilvēkā guļ ģēnijs. Man viņš ir komā…

Dakter, sakiet man taisnību, apsolu, ka reaģēšu mierīgi... Vai drīz man būs jāiet uz darbu?

"Microsoft" jauna programma "Windows for Women" Šā produkta galvenā atšķirība ir tāda "Yes" un "No" ir aizstātas ar vienu kopēju "Maybe"

Ir svarīgi strādāt komandā, jo tas dod iespēju novelt vainu uz kādu citu.

Mūsu laulībā bija nesaskaņas reliģiskās piederības dēļ. Vīrs domāja, ka ir dievs, es – nē

Laulība - divu cilvēku savienība, lai kopā pārvarētu problēmas un grūtības, kuru nemaz nebūtu bijis, ja vien nebūtu šīs savienības

Я знаю пароль, я вижу банкомат.... Мне кажется, мой муж завтра будет не рад

Sirdsapziņa man ir, bet līdzi nenēsāju, baidos pazaudēt…

Suns ir pilnīgs sievietes pretstats - visu saprot, bet nerunā…

No visa, ko jebkad esmu pazaudējis, visvairāk man pietrūkst prāta.

Kad man ir pohas, es dzeru tēju "Možums". Daudz nepalīdz, bet nosaukums uzmundrina

Нет зверя ужаснее на свете, чем девушка, бросающая курить на диете во время месячных…

Kritiens no ceturtā stāva ir tikpat sapīgs kā no simtā. Un, ja reiz man ir jakrīt, tad lai tas ir cienījams augstums... (Paulu Koelju)

Katru dienu kaut kā mums pietrūkst un kaut kas ir par daudz

PVN - Par Velti Nedabūsi

Nauda noteikti nav ļauna. Ļaunums tik ātri nepazūd.

Latvijai tagad ir līdzīga slava kā Černobiļai - visi zin, kur tā ir, un priecājas, ka Tur nedzīvo.

Latviešu sakāmvārds - labs asfalts uz ceļa nemētājas...

Nav liftu uz panākumiem, nāksies vien izmantot kāpnes…

Padoms namamātēm: Vīrieti no mājām vajag laist ārā ar pilnu vēderu un tukšu kuli... (RIMI)

Satiekas divas sievietes. Viena jautā otrai: Kāpēc tavam sunim vārds ir Cūka? Tu zini, man loti patīk, kad viņu pasaucot,visi vīrieši atskatās…

Man lūdzu 4 vistas nagetus, 2 barbekjū mērcītes, parādi pupus, lielos frī un colu!

Ar lēmumu ierobežot alkohola tirdzniecību vakaros un naktīs, valdība ir noteikusi, ka alkohols jālieto darba laikā!?

Kā panākt, lai vīrietis Tev obligāti piezvana?! Ieskrāpē savu telefona numuru uz viņa auto!

Ir labi, ja pa dzīvi rāpies uz augšu. Galvenais, lai sasniegtā virsotne nav - stulbuma kalnagals!

Я тебя люблю! - Молодец! - А ты? - А я… я тоже молодец!

Patiesi laimīgs cilvēks ir tad, kad viņš jūtas laimīgs, īsti nezinot kapēc tā jūtās...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11196614