Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

sēnīte!!

enģelītis

varbūt ir kāds paņēmiens,kā izārstēt kāju sēnīti.smērējam jau otro aptiekā pirkto smēri,rezultāti pa nullēm.

iedomājos ar varbūt tā nav sēnīte- tādi kā burbulīši uz kāju pirkstiem, pārspridzina tur šķidrums.

poldies!!!

Tā nav sēnīte, tas var būt dermatīs- ir tāds paveids, pie kam cēloņi var būt dažādi, arī alerģija.

Sēnīte pat blakus te nav stāvējusi.

Labi līdz un stāvokli uzlabo cinka ziede, mērcēt nedrīkst, man līdzēja, kad visu nozieķēju ar jodu un katru dienu smērāju cinka ziedi. Bet vispār labāk aiziet pie ārsta.

Es esmu maziņš spociņš un tāds ar vēlos būt

Ja tiešām sēnīte, tad labi palīdz aptiekās opērkams izsmidzināms līdzeklis Amicos.

Noklāj putna spārnus ar zeltu, un viņš nekad vairs nevarēs lidot.
Tagore

Ikdienas smērēšana ar tējaskoka ēterisko eļļu.

Laimīgā mamma!

aizkraukliite

Seeniite naak no organisma iekshienes - taadeelj kaut ko smeereet virsuu nav jeegas. Jaalikvidee seeniites ceelonis - organisma piesaarnjojums. Taatd - visaadas organisma attiiriishanas proceduuras jaauzsaak, jaapaariet maksimaali uz svaigu, veseliigu bariibu, jaasporto utt.

bet vispirms pie arsta! jo ilgak neaizej, jo ilgak arstesies. Es izarsteju kaju nagu seniti apm. 4-5 meneshu laika.

un taisniba ir aizkraukliite - arste no iekshienes - ripas bus jadzer. un jasmere ari. bet tikai ar smereshanu velc laiku. marsh pie dermatologa!

aizkraukliite

Melio
arste no iekshienes - ripas bus jadzer. un jasmere ari

Nu neinterpretee manus vaardus taa, kaa pashai labpatiikas! Arrsteet no iekshienes noziimee nevis ripas dzert un smeereet ziediites (kas ir organisma PIESAARNJOSHANA), bet gan diametraali preteejo - organismu ATTIIRIIT.

Ja tu uzskati, ka ar ripaam IZAARSTEEJI seeniiti - tad atljaushos tevi briidinaat, ka tu tiec smagi maldinaata. Jebkaadi medikamneti nevis aarstee, bet apspiezh simptomus, iedzenot slimiibu "pagriidee" - liidz naakoshajam mirklim, kad organismam pietiks speeka ar kaadiem simptomiem par to miskasti organismaa atgaadinaat.

kristel

Seeniite naak no organisma iekshienes - taadeelj kaut ko smeereet virsuu nav jeegas.

un atrod visvājāko vietu organismā, kur tas piesārņojums mēģina izlauzties uz āru.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Pluume

Ne par tēmu / vēlos kristel
@ adresi.

(mana, pie inf.)

Papildināts 14.10.2008 16:33:10:

Normāli citā forumā rādīja, ka <slēpta>

kristel @

aizkraukliite
Iesaki vel klizmas katru vakaru taisit. Tu laikam safarejusies uz organisma tirisanu. Tu laikam Malahova fane - tam ar pie visam kaitem - organisma tirisana.

Noteikti jaaiziet pie arsta - kas noteiks, kas tev par kaiti tai kajai.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11198595