Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Galvas šuvju saaugšana

vino

Sveikas, mīļās māmiņas! Ceru, ka Jums visām iet jauki! Ja nu tomēr kāda vēlas uzzināt kaut ko par operāciju saistībā ar galvas šuvju saaugšanu, tad mans e- pasts ir vino1980@inbox.lv Tā kā netā esmu pareti, tad mans nr. 29321044.

Varu padalīties arī pieredzē par daļēju operāciju segšanu no valsts.

Lūdzu nedzēsiet šo lapiņu laukā, lai gan ir maz māmiņu, kurām ir līdzīga problēma, tomēr kaut dažām varu palīdzēt. Bez tam, internetā par šo problēmu ir ļoti maz materiālu, un tie paši franciski!

auuu!

Māmiņas, kurām ir bijušas operācijas saistībā ar galvas šuvēm - varbūt varam padalīties pieredzē? CIK BIEŽI JŪS VEDAT SAVUS BĒRNUS UZ DATORU - TĀ TEIKT KĀRTĒJAI PĀRBAUDEI? varbūt kāda zina - CIK ILGI VISPĀR TIE IMPLANTI JAU TIEK PIELIETOTI? Kā jums vispāt iet?

mammas, kuru berninjiem ir sadas problemas, atsaucieties! nepiecieshama padalishanas pieredzee!

Paldies, Silja! :)

Vispār jau mēs esam tikai dažas un kā izskatās, tad padalīšanās telefoniski mums ir ērtāk :) Pagaidām

Visiem Mīļi sveicieni un LAIMĪGU JAUNO GADU!

Mēs ar no jūsu pulciņa, mūs gan operēja tepat Rīgā. rādīties ejam katru gadu. Uz datora gan bijām pagājušogad (3 gadus pēc operācijas). Šogad vēl neesam atrādījušies.

pumpucis

Saki lūdzu, kas jūs operēja tepat LV un vai izmantoja implantus, cik sen atpakaļ tas bija un kāda tipa kraniosinistoze Jums bija (kuras šuves saauga?) Mani iznteresē tik daudz, cik vienkārši tas, ka tad kad mums operēja pirmo operāciju LV, tad ar to operāciju visu vēl vairāk sačakarēja. Bet varbūt Jums bija vieglāka diagnoze...

vino

Čau, Vineta! Mēs operējāmies Maskavā. Uz pirmo pārbaudi bijām pēc 6 mēnešiem, tagad jābrauc tūlīt, tipa sanāk no pirmās pārbaudes pēc gada. Ja viss būšot OK, profesors teica, ka varēsim braukt pēc 3 gadiem. Tos implantus es varu sačamdīt ar pirkstiem. Tie vēl nav uzsūkušies. Es arī nezinu, kad viņiem būtu jāuzsūcas, jo profesors neko par viņiem tādu neteica, nu, ka tiem būtu jau jābūt uzsūkušiem. Teica vienīgi, ka mums tādi caurumi vēl esot, kuriem būtu jāaizaug. Kad bijām uz operāciju, tur slimnīcā gulēja zēns, kuram jau bija 9 g.v. un viņam no tiem caurumiem sāpēja galva, līdz ar to, tos ar kaut kādu medicīnisko cementu taisīja ciet. Tā lūk.

Kā Jums - galva ir izaugusi pa šo laiku? Mums jau galva diktin smuka, mums arī viņas tilpumu palielināja operācijas laikā par apmēram glāzi (tā smieklīgi, ne?), bet pa šo 1,5 gadiem, galva nav paaugusies. Kā ir apkārtmērs 49 cm tā ir. Vīrs jau saka, ka viņam galva ir apmēram 54 cm apkārtmērs, un, ka varbūt meitai arī būs mazāk, un nav ko uztraukies par sīkumiem bet man interesē...

Ja Tu kaut ko vēlies - visa pasaule sadodas rokās, lai palīdzētu. Pasaule - mīlestība - Dievs.

Iuzish
Mūs operēja profesors Lugovskojs un daktere Rubene. Implantus mums nevajadzēja un saaugušas bija šuvītes pieres daļā. Tās arī operācijas laikā atgrieza vaļā.

Čau, Iuzish un pumpuci!

Galviņu gan neesmu mērījusi. Tagad es domāju par pārbaudēm Rīgā. Mums jau tā īsti nepateica, cik bieži jāpārbauda. Rezultātus sūtām uz Franciju, bet tos fraņčus jau reāli sazvanīt īstos ir neiespējami. Tā ka, reāli saucās - a darat, ko gribat! :D

Es īpaši neiespringstu uz izmēriem. Sīcis jūtas labi un skraida, sācis runāt. Viss notiek. Ja tur būtu kaut kāds niķīgs, tad gan laikam uztrauktos.

Starp citu, vai Jums gadījumā nav problēmas izdabūt tos uzņēmumus laukā no slimnīcas? Vienu gadu mums iedeva par maksu. Otrā lika parakstīties, ka atdosim atpakaļ, bet ne jau ta sūtīs mums kāds tos atpakaļ... no Francijas...

Sveicieni visiem Valentīndienā! :D

Vineta

10.februārī bijām kārtējā pārbaudē pie dakteres Rubenes. Atrādīties jāiet pēc gada vai 1/2. Nekā slikta nemanīja. Bija ar tēti. Daktere prasīja vai galva nesāp. Puika atbild: Nē galva nesāp, bet kals gan sāpot! Tā nu nabaga dakterei kals arī bija jāpārbauda. Ieteica skolā laist no 7 pilniem gadiem. Tas arī viss.

Mainīja pumpucis, 16.02.2009 10:03:25

vino

Jā, tas jau man visvairāk besī arī tajos svarīgajos franču dakteros, ka viņus ne sazvanīt un viņiem nekad nav laika. Tā attieksme tāda kā pret Banānu republikas pilsoņiem. Mūsu profesors Maskavā ir tanī ziņā superīgs, uz epastu atbild jau tajā pašā dienā.

Ar tiem uzņēmumiem no tomogrāfijas es daru tā un ieteiktu Tev arī darīt tā - lēti un ērti. Kad brauciet uz pašu tomogrāfiju, dakterītei (piemēram Dzelzītei, ja Jums viņa trāpās) dodiet līdzi kopā ar visu bērnu disku, un viņa Jums tos uzņēmumus ierakstīs diskā. Tad Jūs viņus varesiet sūtīt uz Franciju pa epastu vai vienalga kā, bet tas jeburā gadijumā būs ērtāk, lētāk un foršāk.

Man ir tāda vesela kolekcija ar tiem diskiem. Stāv mājās un vajadzības gadījumā - es paņemu no plaukta, kaut pati paskatīties, ja interesē.

pumpucis

Jauka sajūta. Ka viss kārtībā. Ne?

Ja Tu kaut ko vēlies - visa pasaule sadodas rokās, lai palīdzētu. Pasaule - mīlestība - Dievs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11241917