Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

sarkanas acis..

jaukais mincis

Man jau otro nedellu ir sarkanas acis iekaisusas no datora,pilinu aptiekaa pirktus pilienus,bet jeega maza.Varbut kaads var kautko no dabas liidzeklliem ieteikt ,lai beidzot tiktu gala ar sarkanam aciim?

Kāpēc domā, ka no datora? Arī datorlietotāji ir tādi paši cilvēki, kuriem var būt dažādas citādas acu vainas un saslimšanas.

Varbut kaads var kautko no dabas liidzeklliem ieteikt ,lai beidzot tiktu gala ar sarkanam aciim?

Jāārstē slimības cēlonis, nevis simptoms. To var noteikt apmeklējot speciālistu. Ir acu ārsti, kas ārstē ar homeopātiju.

Es zinu kad no datora,jo kad esmu mājā par brīvdienām acis ir normālas,kā aizeju pimdienā uz darbu un sāku strādāt ar datoru tā sākās.

Varbūt kāda ir mēģinājusi ar melno tēju vai kumelīšu tējas kompresēm utt.?

jaukais mincis

nu tak pamegini tas melnas tejas kompreses, sliktak tacu nebuus.

Man ari vajadzetu, bet nav speeka tejas maisinjus aiziet nopirkt

Nav veselu cilvēku, ir tikai nepietiekami izmeklēti pacienti.

jaukais mincis
Varbūt kāda ir mēģinājusi ar melno tēju vai kumelīšu tējas kompresēm utt.?

Atdzeseetus melnaas teejas maisinjus uzliek uz aciim (uz katras pa vienam)

Kumeliites uzvaaru, nokaashu, samitrinu kosmeetiskaas vates plaaksniites un taadas paslapjas un veesas uz aciim virsuu:) Tur kaadas 5-10 min.

Kaa paliidz akuutos gadiijumos nemaaku pateikt, bet ikdienaa vienkaarshi nogurushaam aciim ir OK.

Cēlonis tak pārmērīga datorlietošana. Ja to varētu samazināt... Zinu zinu, es arī blenžu ekrānā daudz.

Kādus pilienus pilini? Mākslīgās asaras pamēģini, jo tad nav acu sausums tik izteikts, no kā tad kļūsti par sarkanaci. Atpūtini acis biežāk, pabolies uz visām pusēm, paskaties uz skaisto kolēģi tālākajā stūrī. Es dienas laikā daudz dzeru ūdeni un zāļu tējas, tad nu acis atpūšas brīdī, kad eju pēc ūdens un attiecīgi atbrīvoties no tā visa...

Lielākā bauda ir satikt dvēseles radinieku.
[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1149.gif[/img]

Cita Saule
Cēlonis tak pārmērīga datorlietošana. Ja to varētu samazināt...

Jā ,bet man tāds darbs kad gabdrīz visu dienu ar datoru jādarās.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11352167