Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kā izārstēt bērnma klepu ar dabas līdzekļiem?

Mezrozite

Sveikas!

Kā izārstēt bērnam (2,6 gadi) klepu ar dabas līdzekļiem?


Mūsējiem abiem puikām, es dod melno rutku ar medu, nu jau kādus gadus 4. Palīdz super! Izgreb melnā rutkā caurumiņu(tādu, kā bļodiņu) un ieliek iekšā medu, gaida līdz izveidojās šķidrums, kādas pāris stundas. Es to dodu ik pēc pāris stundām. Ja lielāks klepus, tad biežāk, ja mazāks, tad retāk.

Pluss, vēl vāju pelašķu tēju, ar medu.

Mainīja Infiniti, 20.10.2008 11:20:25

Dod pūst burbuļus, nopietni!!!! Var arī balonus pūst, bet brubuļi vieglāk pūšas maziem bērniem.

Medus, ja nav alerģijas.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2386.gif[/img] ...heisā hopsā...

Hymalaya firmai (ir krišnu bodē) ir tāds Cold Relief Balm - ļoti patīkami smaržo. To uzsmērē uz krūtīm, kakla, limfmezgliem. Palīdz labi arī viens pats, bet vislabāk ja bērns ļauj sildīt. Un tad, manuprāt, vislabākā siltumpievade ir ar parasto matu fēnu - uzliek uz lēnāko apgriezienu un silda, protams, lai var izturēt.

man pašai palīdz ideāli. Tikko klepus traucē naktī, tā izplidu vakarā šo, šalle ap kaklu un guļu bez kreņķa. Bērnam gan tikai smērēju, jo viņš sildīties neļauj, bet viņam arī nav bijis nekad nopietns klepus un iesnām pietiek ar to balzaamu vienu pašu


Par tiem burbuļiem, mūsu ģimenes doka teica, ka lai liek svecīti pūst, jo burbuļi mūsējiem tā nesanāca :)

Mezrozite
vispār jau klepus ir dažāds, klepot var dēļ iesnām, dēļ kakla iekaisuma, traheīta, bronhīta, pneimonijas, attiecīgi metodes atšķiras.


Раньше, до встречи со своим принцем и некоторое время после, она наивно полагала, что любовь — это радостный взрыв в душе. Потом оказалось, что любовь — это тяжелая работа по преодолению последствий этого самого взрыва.(c)

Mezrozite
piekriitu river, nevar siikajam bliest iekshaa visus dabas liidzekljus peec kaarta, ja nevar noteikt kaada tipa klepus tas ir; Bet nu pie visiem gadiijumiem siikos no aara apsmeereju ar jodu / sviitrinjaas savelku uz kakla, deguna/

Hetty

miracle
Cik bieži tās joda svītriņas var vilkt?


http://b3.lilypie.com/lcTup2/.png
http://b1.lilypie.com/EtmPp2/.png

Hetty
tik biezji, kaa ieprieksheejaas ir pazudushas; ja taas pazuud aatri, tas noziimee, ka iekaisums/klepus, iesnas/ ir pilnbriedaa; protams papildus jaadod arii attieciigie siirumi, homeopatiskas zaales.


  • homeopātiskās tabletītes Drosera (ceļmallapu)
  • rIgas farmaceitiskās fabrikas sīrups "Pini plus" (sastāvs priežu pumpuru izvilkums, mārsila izvilkums curkursīrups, etilspirts)
  • vannas ar jūras sāli (bez joda, bez fluora)


At times, Sniff feels a bit ashamed for messing things up but then he knows he is always forgiven. After all, he belongs to the family. (ex summer rain)
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11392776