Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iesakiet labas FILMAS

sanne

l-ind-a

Rapsodiju esmu skatījusies reizes 6, 2 no tām kino- pavisam cits fīlings! Patīk, kaut gan bija šādas tādas neprecizitātes- arī aktiera tēlojums! Šajā sakarā sāku meklēt citas filmas par slavenībām! Noskatījos "Rocketman" par Eltonu Džonu- nekad neesmu bijusi viņa talanta cienītāja, bet fiilma patika- muzikāla, grūtsirdīgi skaista filma!

Ja Tev nav lemts lidot, tad vismaz rāpo ar paceltu galvu!

mazā_mazā

teite
The place paldies par ieteikumu, man patika, ļoti sen nebiju neko skatījusies, bet šī bija laba, tikai beigas likās dīvainas un palika daudz jautājumu

teite

mazā_mazā
Es pat vairāk par izvēlēm liktu akcentu, jo jautājumi par visu būs vienmēr

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Kamerona

Daudz filmu noskatītas pedeja laika, bet pilnigi nekas tads wouu ko varetu ietekt. Vienīgā kas nāk prātā ir Black and bLue.

Ja interese šāds žanrs tad ir tīri ok.

Charly

Black and bLue.
Man arī patika.

Charly

American Woman - patika

Kamerona

Iesakiet ludzu kadu forsu filmas par 17-19.gs Angliju un viņu sadzivi. Var nebut perfekti vesturiska filma, jo man tas nav svarigi. Forsk pat, ja ir musdienigais piesitiens.

Vienigo ko atceros, ka redzeta ir Meitene ar perlu auskaru.

Undomiel

Kamerona
Meitene ar pērļu auskaru nav par Angliju, bet Holandi.

19.gadsimts - visas Ostinas, Dikensa u.c. grāmatu ekranizācijas, visas Kalnu auku ekranizācijas. Wikipēdijā varēja atrast filmas pēc meklētāja, apmēram - Britu filmas (kino) - Vēsturiskās filmas vai pa gadsimtiem, tur kaut kā smuki saklasificējās.

Kamerona

Meitene ar pērļu auskaru nav par Angliju, bet Holandi.
Ja..nu varbut . Likas, ka glenotajs tikai niderlandiesu, bet filma Anglija.

Katra gadijuma doma bija, ka man patik ta laika noskana. Sadzive. Visi tie drumie nami, dublainas ielas utt....Jo vesture ka tada man visai tumsa bilde. Neintereseja ne skola, ne tagad isti interese

Nevis dzive kada kungu 'ek'a, bet tiesi nbadzigako lauzu sadzive. Vai abas kopa. Bet lai nav tikai grezna dzive.

Papildināts 19.01.2021 12:51:

atrast filmas pēc meklētāja, apmēram - Britu filmas (kino) - Vēsturiskās filmas vai pa gadsimtiem, tur kaut kā smuki saklasificējās.
Skaidrs, paldies. Jo meginaju kko gogle meklet, bet neko jedzigu neatradu.

Papildināts 19.01.2021 13:29:

Atradu ko skatisos. Hardija del Jo parejais pat neiedzilinajos vai ir tas ko mekleju

Wuthering Heights

Undomiel

Kamerona
Nevis dzive kada kungu 'ek'a, bet tiesi nbadzigako lauzu sadzive. Vai abas kopa. Bet lai nav tikai grezna dzive
Tas gan ir seriāls, ne filma, bet par bordeli Londonā. Tur vēl filmējās aktrise, kas bija grāfa meita Downtown Abbey (kura nomira dzmedībās). Pēc viņas vārda var atrast, kurš tas ir seriāls, gana kolorīts ieskats drūmās istabās un dubļainās ielās.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11443596