Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iesakiet labas FILMAS

sanne

Kamerona

Undomiel
Paldies.

Skatos Kalnu aukas un nevaru saprast... sajuta, ka esmu jau redzejusi, bet tak neatceros, ka butu skatijusies. Gramatu lasiju dzila berniba un neko neatceros, acimredzot kkur kkas palicis atmina vai ari filmu esmu skatijusies-vecaa galva

Undomiel

Kamerona
Kalnu aukas ir vairākās versijās, ik pēc gadiem 10 uzņem jaunu filmu. Tāpat kā ar Ostinas romāniem.

kaada.

Kamerona

Vanity Fair ar Reese Witherspoon. Kaut kad sen skatījos, ļoti patika, tagad gan nemaz neatceros, par ko tur, varbūt vairs nepatiktu Būs jāpārskatās.

Papildināts 19.01.2021 14:54:

aaa, skatos, ka gribi tieši nabadzīgo dzīvi, tad šis varbūt nederēs. Te, man šķiet, tieši galma dzīve vairāk.

Kamerona

Tur vēl filmējās aktrise, kas bija grāfa meita Downtown Abbey (kura nomira dzmedībās). Pēc viņas vārda var atrast
Neesmu redzejusi Downtown Anney..

Tikai filmu... Tapec nevaru atrast

Undomiel

Kamerona
Aktrise ir Jessica Brown Findlay un seriāls par prostitūtām un bordeļiem un tikumiem 18.gadsimta Londonā - Harlots.

Peonija

The White Tiger, par kastu sistēmu Indijā un izglābšanos no nabadzības. Ļoti tuva grāmatas saturam. Grāmatas autors un filmas režisors esot bijuši draugi universitātes laikos, kad grāmata tika iecerēta un izplānota, un nākamais filmas režisors lasījis tās melnrakstus pirms publicēšanas.

Peonija -piekrītu, filma laba. Tikai jautājums par filmas mesidžu

mazā_mazā

scouty
paldies par ieteikumu The Devil All the Time, noskatījos patiešām savdabīga filma, bet, kad noskatījos, sapratu, ka tomēr paķēra

Peonija

arizona1

Pirmās personas stāsti ir labi ar to, ka ļauj izskaidrot iemeslus, motīvus, attaisnojumus paša rīcībai. Grāmatā tā bija vairāk, filmā laika ierobežojuma dēļ diezgan sausi. Tā kā grāmatā to varēja attaisnot nedaudz vairāk, ņemot vērā necilvēcīgo nabadzību, kurā bērni pat neiegūst izglītību, un tajā ģimenē viņu arī neuzskatīja par cilvēku. Cik nu to vispār var attaisnot.

P.S. Es tikai vēlāk uzzināju, ka Pinky attēloja Prijanka Čopra Džonas. Šķita tā kā nedaudz redzēta.

scouty

Mums abiem ar vīru patika jauna Netflix filma ar Tom Hanks.

News of the World

Papildināts 15.02.2021 15:54:

mazā_mazā
paldies par ieteikumu The Devil All the Time

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11443596