Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iesakiet labas FILMAS

sanne

Kamerona

Papildināts 29.04.2023 16:58:

Labs gads. Ar Raselu Krovu. Tāds relax ar humora + romantikas piešpricīti
Viena no retajām filmam, kuru skatos ik pa laikam atkal. Tāda viegla, bet aizraujoša. Man atmosfēra patīk. Viss kas saistīts ar vīnkopību, dzīvesvietas maiņu untml. Francija, Itālija uc vīna dārzu reģioni.

Kamerona
Kamerona

Domaju neversu jaunu temu, te tomer par filmam un ta. Lieta tada, ka bija talais, talais gads nezinu kads, kad pus Latvijai pazuda elektriba, jo bija baiga vetra. Un toreiz skatijos vienu filmu. Neatceros neko. Tikai to, ka viens dzenaja otru pa mezu un man likas diezgan aizraujosa. Tas, kurs muka ir aktieris, kura vardu protams neatceros nezinu, lai varetu kaut pec aktiera filmu atrast.Bet seja stav acu prieksa. Ne ta kaut kads spanis, ne ta meksikanis. Tumsaiss tips kayra gadijuma. Sauram ka aizpampusam acim. Nav ta ka loti, loti slavenais, bet ir zinams, filmejies diezgan daudz. Un ta nav Likuma kalpi ko sobrid rada pa tv8. Sis filmas sakara vnk atcerejos. Varbut kads tomer vismaz aktieri uzmines

Papildināts 05.08.2023 00:12:

Atradu!!! jo atcerejos, ka vinu reiz salidzinaja ar Bredu Pitu (man lidzigs neliekas). Tada veida mekleju gogle. Nu tik filma jaatrod

Papildināts 05.08.2023 00:16:

Ir!!

The Hunted

izradas, ka tur pat Tommy Lee Jones, kas ari Likuma kalpos

Nedzesu jo ja nu ar kads grib paskatities

Kamerona

Iesakiet (te vispar kāds vēl ir?? )lūdzu kādas šausmenes/mistikas par psihenem, slimnicām

Kamerona
Babs

Kamerona
Tev gan specifiskas prasības Shutter Island, The Good Nurse, Gothica, Before I Go to Sleep, Fractured

Life is hard but, thankfully, short

Kamerona

Babs

Paldies. The Good Nurse un Fractured nav redzetas.

Amnesia

Babs

Before I Go to Sleep, Fractured - paldies, nebija redzētas. Patika.

Babs

A es vakar skatījos Radioactive - biogrāfisku filmu par Mariju Kirī. Interesanti. Mamma teica (fizikas skolotāja), ka padomju laikā šo to no tā, ko parādīja filmā, viņi nemaz nezināja un nevarēja izlasīt.

Life is hard but, thankfully, short

Kamerona

Ja filmas labas. Paredzamas gan ļoti, be tāpat labas!

Un jā, ja nu kādam vēl kas iesakāms. Šāda žanra ari ļoti ok.

Man vairāk tikai interesēja par kaut kādiem spokiem untml Ķipa bijušie pacienti spokojas untml. Gotika tajā žanrā iekļaujas

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11443596