Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iesakiet labas FILMAS

sanne

Babs

Kamerona
Man škiet, tādas ir, bet pārsvarā tās nav nekādas aigsrvērtīgās. Tu The Eye esi redzējusi?

Papildināts 26.08.2023 10:03:

Un ar to pašu aktrisi Awake? Abas ir pavecas, bet varbūt palaistas garām

Life is hard but, thankfully, short

Kamerona

Awake
šo neesmu. Paldies, skatīšos. Otru esmu.

Brt par mistiku/šausmenem runajot esmu piefiksejusi, ka tādām vispār vērtējumi lielākotiesu zemi. Ta pati Gotika. Man pat ļoti patika, bet vērtējums tikai 5,8. Un tā lielākai daļai.

Babs

Atcerējos vēl vienu, gan ne šausmeni, drīzāk trilleri par slimnīcu - Extreme Measures, tur vēl pavisam jauns Hjū Grānts, filma riktīgi veca, bet cik atceros, man patika.

Kamerona

Awake bija laba

Miegalacis

Vērtējumi tādām slikti, jo tās parasti tādas filmas ir diezgan...ne īpaši augstvērtīgas būtu gana pieklājīgs apzīmējums. Pārsvarā tur vai nu sižets ir vnk ļoti dumb, vai aktierspēle tāda, ka nav iespējams skatīties. Reti kad ir, ka slikts vērtējums, bet laba filma, pārsvarā, ja tur ir kaut kāds baigi gudrais vēstījums iekodēts, kuru lielākā daļa nav sapratuši.

Papildināts 27.08.2023 18:12:

Tai pat laikā labs vērtējums galīgi nenozīmē, ka filma ir laba manā izpratnē.

Kamerona

Pārsvarā tur vai nu sižets ir vnk ļoti dumb, vai aktierspēle tāda, ka nav iespējams skatīties.
Nu lūk šim īsti nevaru piekrist. Jo tās kas pavisam nebaudamas parasti ir ap 3-4. Tādas pat neskatos, jo ir mēģin''ats, pilnīgs sviests Reti kura, pat laba šausmene nedabū vairāk kā 5-6. Es noteikti nevaru skatities tādas, kam sižets ir vnk ļoti dumb, vai aktierspēle tāda, ka nav iespējams skatīties.

Extreme Measures
Bija laba

pupuzupa

Law Abiding Citizen (2009) - IMDb

uzgāju šo, patikās.

Kamerona

Kādai varbūt zināms kas līdzīgs? Filmas/seriāls. Biju kaut kā šo palaidusi garām. Pavecs, bet man patika. Tāds mierīgs, raits, viegls detektīvs. It kā katrā filmā savs, bet ir ari kaut kādas vienotas lietas. Pirmo nejauši atradu un noskatījos jaunāko (2015), tad tik uzzināju, ka ir bijušas filmas jau iepriekš.

Jesse Jones. Tur kopā laikam 7 filmas.

Pēdējās izmaiņas: Kamerona, 15.09.2023 22:01.

Kamerona

8 gan

Babs

Kamerona
Tev Kaulu kolekcionāra filmas nepatīk? Ir arī seriāls, bet tas tomēr nav tas, Denzels Vašingtons ir vērtība (starp citu, runājot par Denzelu, noskatījos 3. Equalizer filmu, man patika visvairāk no visām).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11443596