Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IESNAS-HELP!!!

eseja

Vīram iesnas jau labu laiku-kādu mēnesi! Visu laiku pārsvarā parādījās no rīta un vakarā-tagad jau naktī nevar gulēt no iesnām un pa dienu arī moka nost

Pūš visu laiku Olynth!

Varbūt varat ieteikt kādu efektīvu dabas līdzekli? Vai ķiploku krelles arī var palīdzēt?

Skalot ar vieglu sālsūdeni. Ieliet plaukstā, iešņaukt, aizspiest degunu un atliekt galvu atpakaļ. Paturēt kādas 30 sek un pūst ārā. Tā vairākas reizes.

imeju mņenije - hren osporiš

eseja

pilini kalanhoju, tas būs efektīvs dabas līdzeklis.

un olynth, manuprāt, ir slikta izvēle iesnu ārstēšanā.

ja tev sākumā bija tikai no rītiem un vakarā, tad varbūt pie vainas bij vainīgs gaiss dzīvoklī/ mājā. jo apkures sezonā gaiss mēdz būt pārāk sauss telpās, gļotāda pietūkst un šķiet, ka ir iesnas.

ļoti labas homeopātiskās zāles ir euphorbium compositum.

A ja nu man taisnība?

protams-protams
Kur to kalanhoju var dabūt? Aptiekā jāprasa?

eseja
Ļoti labs līdzeklis ir igauņu ražojuma BIOVIP deguna pilieni ar smilšērkšķu ekstraktu, dabīgs līdzeklis. Atvieglo elpošanu un nomierina deguna gļotādu.

eseja

uz palodzes kādās mājās noteikti var atrast :)

augs tas ir, puķe. ņem pa lapai, spiež sulu un pilina degunā. zaļumu stūrītī te cālī var dabūt, ja smuki palūdz. meitenēm ir.

A ja nu man taisnība?

Es ieteiktu siltu sālsūdeni, kā Džuisīte aprakstīja. Manam vīram ar bija iesnas, kas nepārgāja mēnesi, pilināja visu iespējamo - beigās kad aizgāja pie doka, ielika šo slimnīcā, izrādijās strutas jau bija aizgajušas līdz pierei - tā kā, joki mazi!!! Un šo silto sālsūdeni mums ieteica dakteri nākot ārā no slimnīcas. Tiešām reāli palīdz, tikai nepatīkams process.

Galvenai, ja ienas ir tik ilgi, NEDRĪKST iet pirtī, jo vīrs iegāja, ķipa ar skuju ekstraktiem bla, bla bla - nākošā dienā iesnas vēl trakākas un temperatūra klāt, sildīšanās salaida visu vēl lielākā grīstē.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11460249