Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

NONI sula grūtniecei

Greisa

Jautājums Noni sulas lietotājām-vai kāda ir lietojusi arī grūtniecības laikā imunitātes stiprināšanai? Viņu mājaslapā izlasīju, ka tas ir dabīgs produkts un to droši var lietot arī grūtnieces. Kā tad ir?

zin, uzsit gugle kas ir noni sula.. domaju ka tev negribesies vairs risket.. labak sist to latiniskio nosaukumu..

narinja25
Ja pareizi sapratu, tad Tu to esi lietojusi, ja? Tad varbūt paskaidro man nejēgai, kas neprot latīņu valodu, ar ko es riskēju?

Greisa

Droši, pati lietoju jau 3 gadus, bērns kopš 4 mēnešu vecuma, ātrāk neko nezinājām.

Mēs lietojam Tahitian Noni sulu. www.tni.com

Noliedzēji vienmēr atradīsies, bet izvēle katra paša ziņā!

uzsit gugle morinda un palasi, caur gugle var uzreiz partulkot dazas lp... es meginaju parkopet, bet calis nedod...

Morinda
Other Names: Ba Ji Tian, Hog Apple, Indian Mulberry, Menkoedoe, Morinda citrifolia, Noni, Ruibardo Caribe, Wild Pine

When should I be careful taking it?

Because Morinda citrifolia fruit juice contains significant amounts of potassium, it may cause blood levels of potassium to become too high. Individuals who have kidney disorders may already be at risk of high potassium because kidney damage limits the ability of the kidneys to pass potassium out of the body. Too much potassium can result in a condition known as hyperkalemia, which may have no symptoms or may cause potentially dangerous changes in heartbeat and pulse. Morinda should not be used by individuals with kidney disorders.

Precautions

Not enough is known about the possible effects of morinda on developing babies, infants, or small children to recommend its use. Therefore, pregnant and breast-feeding women and small children should not use it.

Commercially available Morinda citrifolia fruit juice contains a high percentage of sugar. Individuals with diabetes should monitor blood sugar more closely if they decide to use it.

Perc Tirgu darzenus un spied sulas pati efekts bus labaks. Un bus labakas neka NONI sulas. NONI sulas nav nekads brinumlidzeklis.

Brīnumlīdzeklis, patiešām, nav, jo notiek tas, kam jānotiek!

Un brīnumi nenotiek ar cilvēkiem, kas tiem netic...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11466208