Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

cigun

I.v.e.t.a

padalieties pieredzē par šo vingrošanu,vai tā ir palīdzējusi.Man interesē tieši stresa noņemšana.

Ms.fengshui

I.v.e.t.a
Stresainiem cilvēkiem cigun var izrādīties par garlaicīgu... diezgan statiska lieta

ask more to learn more

I.v.e.t.a

tā nav vingrošna(tādā klasiskā variantā), tā tomēr vairāk ir meditācija

Ms.fengshui
Stresainiem cilvēkiem cigun var izrādīties par garlaicīgu.

par šito teikumu biju ļoti izbrīnīta, visvisādas asociācijas ir bijušas, tkai ne garlaicīgi, dīvaini cik cilvēki tomēr dažādi attiecas pret vienām un tām pašām lietām, parādībām.Bet katram ir savs viedoklis

Papildināts 29.10.2008 23:18:03:

I.v.e.t.a

stresa noņemšana

mana atbilde ir viennozīmīgi jā, tikai jāpastrādā gan būs

kur un kādos laikos Rīgā ir kāda cigun grupa ?

Ms.fengshui

murzilka83
es gan sevi par stresainu neuzskatu, bet man bija garlaicīgi- man patīk lēnām kustoties meditēt... nu taici, piemēram

Sofija
ja nemaldos, tad šeit

ask more to learn more

Varbūt kādam ir atsauksmes un informācija par konkrētām nodarbībām Tai ci un/vai Ai ki do (pieaugušajiem, tas ir - mierīgāku, nosvērtāku darba ritmu, kur līdztekus fiziskajam, vairāk pievērš uzmanību meditācijai un skaidrojumiem, bez rupjām futbola spēlēm iesildīšanās laikā, u.t.l.)?

Papildināts 30.10.2008 07:51:45:

Jā, un nevar man kāds paskaidrot tīri primitīvi, ar ko atšķiras Tai ci no cigun?

Cik sapratu, cigun ir kaut kas mierīgāks (t.i. statisks). Nu kā tas izpaužās?

Ms.fengshui
man ir veģetatīvā distonija un iekšējais stress uzdzen sirdsklauves utt.,es gribētu sakārtot sevi iekšēji

murzilka83
meditācija ir tas ko vēlos,man vajag iemācīties vadīt pašai savu iekšējo pasauli

I.v.e.t.a

http://www.champi.multiservers.com/cigunbaze.htm

te ir labi aprakstīts, kas ir Ci gun. sākumā ir jāiziet I pakāpe, pēc tam var iet uz nodarbībām un praktizēt pats mājās.

www.cigun.lv var atrast, kur var iziet I līmeni.

man arī ir VD un tahikardija kā VD rezultāts, un Ci gun nodarbībās man bija diezgan grūti, jo nostāvēt mierā tad, kad sirds lēkā, nebija viegli. "Koku" noturēt vispār bija neiespējami (pusstundu jāstāv paceltām rokām un jāizēlojas, ka esi koks), bet ir vingrinājumi, kas tiešām palīdzēja kļūt enerģiskākai.

spaara
saki,vai cigun palīdzēja arī iekšejo pasauli sakārtot?VD iemesls esot garīgajā pasaulē.

I.v.e.t.a

es jau vairākas reizes šeit pat cālī esmu ieteikusi tiem, kas sirgst ar VD, pievērsties ci gun.

Man pašai bija tieši šī problēma.Ir pagājuši apmēram 2 gadi, kā esmu pievērsusies ci gun praksie, VD nav likusi par sevi manīt, varu pat lidot ar lidmašīnu, ko agrāk varēju tikai ar validola paciņu zobos! Bet tiko palaižos un nenodarbojos, tā kāda mēneša laikā vecie niķi(nu piemēram bailes no tumsas) lēnām sāk zagties klāt!Lūk tā, ci gun ir dzīvesveids, nevis tablete, kas likvidē problēmu!

Papildināts 30.10.2008 14:43:35:

Ms.fengshui

taidzi ir manā skatījumā vislabākā ''kosmētiskā'' procedūra (nu vismaz man, sejas āda redzami mainās uzreiz pēc izpildes, paliek gludāka, mirdzošāka)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11467573