Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

cigun

I.v.e.t.a

I.v.e.t.a
ticēsim murzilka83, jo es neesmu tik cītīgi nodarbojusies ar ci gun, lai varētu izdarīt secinājumus.

Attiecībā uz iekšējās pasaules sakārtošanu- man ļoti palīdzēja NLP kursi, kas bija gan teorija, gan tehnikas (meditācijas). mums bija arī vairāki ci gun vingrinājumi, tā kā turpat vien visa mācība grozās. iespējams, ka es trāpīju īstajā laikā un vietā, jo mana dzīve uzlabojās acīmredzami.

murzilka83
skaidrs,tātad tagad tik viena problēma-kur nodarboties

Dzīvoju 200km no Rīgas,bet visi skolotāji acīmredzot tur.Vai ir iespējams nopirkt ierakstus ar šiem treniņiem,jeb sākums obligāti klātienē?

Papildināts 30.10.2008 15:42:58:

spaara
tā kā turpat vien visa mācība grozās

jā,laikam gan

Ms.fengshui

murzilka83
nu par mirdzēšanu piekrītu- tikai ne pēc pirmās reizes pēc pirmās nodarbības, kad bija iekustināti dažādu orgānu meridiāni, attēlota dzērve, kas vēcina spārnus, daži vingrinājumi ar zīda pavediena vilkšanu- nu viss tāds maigs un plūstošs, bez piepūles.... a nākamajā rītā jutos tā, it kā no paliela augstuma būtu uz muguras nokritusi

Mani no cigun attur tieši tā ilgā stāvēšana un koncentrēšanas- nu nevaru es stundu nostāvēt ar enerģijas bumbu priekšā...

Ja vēl kādu laiku nevarēšu neko tamlīdzīgu atrast- meklēšu te Cālī domubiedrus un veidošu grupu- pasniedzēja man ir

reku nojausmai un šis man pilnīgi skatoties tāādas atmiņas uzvandīja!

ask more to learn more

I.v.e.t.a

nu tev vajadzētu iziet vismaz pirmo pakāpi pie skolotāja(man šķiet,ka novembrī būs, t.i. 4 vakari pēc kārtas), un tad tu mierīgi vari pati mājās darboties, ir piejami arī dvd ar vingrojumiem un grāmatas kā arī speciāla mūzika.

Ms.fengshui

a nākamajā rītā jutos tā, it kā no paliela augstuma būtu uz muguras nokritusi nu jā, laikam par daudz vienai reizei

Mani no cigun attur tieši tā ilgā stāvēšana un koncentrēšanas- nu nevaru es stundu nostāvēt ar enerģijas bumbu priekšā... tas tiešām nebūt nav viegli, un sākumā vnk sevi jāpiespiež, tad tā lieta aiziet pati no sevis un sagādā prieku

murzilka83
paldies par ieteikumu

http://www.medintegra.lv/articles.php?lng=lv&pg=2

vai kāda no jums neapmeklē šo, varbūt ir kādas atsauksmes?

Ms.fengshui

Kazaka
Es savulaik apmeklēju līdz grūtniecībai- patika līdz laikam, kad satiku citu pasniedzēju- man pie sievietes labāk patīk...

ask more to learn more

Ms.fengshui
Ar koordinātēm padaīties negribi?

I.v.e.t.a

sveika, viss atkariigs no taa cik pati speej 'noticeet', es teiktu ka man paliidzeeja ... iemaaciities mieriigi elpot, ieguut 1 stundu 'viss ir kaartiibaa' .. nu vienkaarshi atslaabinaaties

, domaaju, ka nav jeegas saakt vienai pie DVD, vajadziigs skolotaajs

, fiziski distoniju vairaak ietekmees vienkaarshi peldes baseinaa

Papildināts 07.11.2008 09:13:14:

Kazaka

jaa tiesi tur es gaaju un

http://www.medintegra.lv/articles.php?lng=lv&pg=2

katraa zinaa, ja kaads saka ka garlaiciigi, tad var nemaz nesaakt ...attieksme jaamaina, tur nav dator-aattrakstiishanas kursi vai body baiki :)

AA

Ms.fengshui

Kazaka
ar kādām koordinātēm? Tās pasniedzējas?

Ja Tu jautāji tieši par šo, tad es vakar ar viņu runāju un teicu, ka gribu vingrot un es pat esmu gatava organizēt grupu, lai viņu piedabūtu pasniegt telpās Visādi citādi viņa darbojas ārā, Šmerlī... cilvēkiem ar pieredzi tas ir ok, es neesmu gatava ziemā tusēt pa āru un mēģināt nemanīt aukstumu, sniegu un vēju Ieliku pieteikšanās informāciju savā mājaslapā...

ask more to learn more

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11467573