Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

vidussauss iekaisums...

simens

Mums shodien arsts pazinjo ka vidussauss iekaismus meitinjai 4 gadi un vel kautkas tur deguna klat,izrakstija protams antibjotikas,jautajums tiem kas nemil antibjotikas,sakiet vai shada diezgan smaga gadijuma ari jus vinjas nelietotu,vai ko var lietot paraleli lai ta antibjotika nav tik slikta mazajai,nu ka rikoties ,esmu itka pret antibjotikam ,bet shada situacija kad tas ir itka nopietni nezinu ko darit,nopirkusi esu bet valja netaisu gribu but parliecinata ka nav citu variantu..

labāk lietot antibiotikas, skaties, lai vienmēr cepure, šalle un siltas kājas būtu.

Man no 3 gadu vecuma reguāri bijuši vidusauss iekaisumi, tagad 22 gados - jātaisa operācija, jo caura bungādiņa, regulāri, sāp ausis.

Pati tagad eju uz biopron lampu ārstēt ausis, jo no operācijas paniski baidos (viņi ņem smadzeņu plēvi un liek ausī). It kā tā lampa skaitās ļoti laba ausu ārstēšanai.

Sīkāk par to nevarēšu pastāstīt, vienīgi vina esot dārga, bet varbūt kādam paziņam ir tāda mājas.

Pēc savas pieredzes -ar ausīm nejoko, tā nav joka lieta.

simens

austiņas jau struto? vai vēl nav gājušas pušu?

A ja nu man taisnība?

lampa bija bioptron, ražo zepter.

Love2Drive
It kā tā lampa skaitās ļoti laba ausu ārstēšanai.

ja ausis jau struto, tad vairs nedrīkst sildīt. ja tikai sāp, tad gan drīkst un pat vajag.

Mainīja protams-protams, 30.10.2008 15:20:16

A ja nu man taisnība?

protams-protams

to gan nezināju, bet to jau vai struto dakters redz un var pateikt.

Love2Drive
bet to jau vai struto dakters redz un var pateikt.

nu ja. bet pats arī var pateikt, jo strutas vienk nāk pa austiņu laukā. mēs tikko esam tikuši cauri šai lietai. kopumā mēnesi noslimojām.

A ja nu man taisnība?

tagad dikti nožēloju, ka pusaudža gados runāju mammai pretī un staigāju bez cepures.. varbūt nebūtu bijis tik traki tad, kā tagad.

Love2Drive

nu vidusauss iekaisums jau nerodas tikai no tā, ka ausis sapūš. ļoti bieži no iesnām baciļi pārceļo uz ausu kanālu un tur tad arī rodas iekaisums.

kā man LORS teica - ir cilvēki, kas vienreiz izslimo un viss. bet ir cilvēki, kuriem vienkārši ir tendence uz vidusauss iekaisumiem un tad nu tiešām visu mūžu ir ļoti jāsargās. tas lielā mērā ir saistīts arī ar iedzimtību.

bet par to caurumu bungādiņā. nez..man doka teica, ka tas caurums ar laiku aizaugot. laikam neaizaug tādos gadījumos ja tas vidusauss iekaisums ir pārgājis hroniskā lietā. īsti nezinu.

Mainīja protams-protams, 30.10.2008 15:31:54

A ja nu man taisnība?

aizkraukliite

Vidusauss iekaisumi rodas tikai tad, kad ar medikamentiem ir "aarsteetas" iesnas, klepi un bronhiiti taa vietaa lai pareizi iztulkotu kjermenja doto signaalu, ka tam nepiecieshama radikaala attiiriishanaas un paartikas nomainja uz kaut ko veseliigaaku.

Mainīja aizkraukliite, 30.10.2008 15:42:31

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11480453