Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

vidussauss iekaisums...

simens

aizkraukliite

Vidusauss iekaisumi rodas tikai tad, kad ar medikamentiem ir "aarsteetas" iesnas, klepi un bbronhiiti

manā gadījumā čalītis vispār nekādas zāles savā īsajā mūžiņā nebij redzējis, izņemot homeopātiskās zāles pāris reizes. tā kā šim apgalvojumam galīgi negribas piekrist.

A ja nu man taisnība?

tur jau ta lieta kad zales nelietojam bij iesnas bet edam kjiplokmaizes dzeram tejas sildijam kajas citroni un citrosept,nekad iesnas nearsteju ar zalem bet re kads rezultas,butu tagad ari laimiga ja kads teiktu ka vidussaus iekaisumu var bez antibjotikam izarstet..degunu skalojam ar hummeru,man liekas ka neko neoarizu neesam darijushi.

Papildināts 30.10.2008 15:56:17:

aizkraukliite

bet varbut ir kas labs dabigs ko var lietot vai darit paraleli tm antibjotikam lai vinajs tik dikti nesabeidz to imunitati.varbut kunjim vajag kadas jogurta kapsulas?

simens

nu tad - stāsti cik smagā pakāpē ir tas iekaisums- strutojošs vai vēl nestrutojošs, tad nu tālāk arī pastāstīšu ko varētu lietot.

nestrutojošu var mēģināt veiksmīgi uz savu roku ar homeopātiju ārstēt, ar strutojošu nebūs tik vienkārši un var gadīties, ka tik tiešām pēdējais līdzeklis ir antibiotikas.

Papildināts 30.10.2008 15:58:53:

ja lieto antibiotikas, tad protams, ka paralēli antibiotikām ir jālieto jogurta kapsulas.

A ja nu man taisnība?

nu itka man liekas nestruto arsts neka neteica par strutam ,nekas no austinjas nenak vakar tik tads kautkas gaishi bruns drusku bet saus kautkas,arsts teica ka var plist bungadinja.bet teica ka tas ir no deguna jo tur nav labi aizmirsu nosaukumu bet veidojoties kautakassuz H burta kautkas kas pieaugusjhiem esot savadka bet berniem savadaks nu tas limiba,ai nu vot neatceros.nu un temepratura 37,3 tada iekasiuma

aizkraukliite

man viņi bijuši no 3 gadu vecuma, tu gribi teikt , ka 3- gadīgam bērnam nepieciešama radikaala attiiriishanaas un paartikas nomainja uz kaut ko veseliigaaku.

Šaubos, vēl jo vairāk, kad esmu dzimusi krievu laikos, tad ar ķīmiju itkā nebaroja, nebija nekādu konservētu putriņu, jogurti ar ķīmiskām krāsvielām utml.

Papildināts 30.10.2008 16:27:35:

simens

varu ieteikt kā labi un ātri var tikt vaļā no iesnām - jāapguļas uz muguras, ar šprici (tikai bez adatas) iespricē degunā rapšu eļļu, mazliet, tā, lai ietek tajos kanālos. 15 min laikā iesnas man pazuda. Tikai 2x dienā vajag to padarīt, pēc kādām 2 dienām jau iesnas nebūs. Vienīgi, mazliet var pakost, bet ļoti minimāli. Ja tek pa muti ārā - vnk izspļaut.

Mainīja Love2Drive, 30.10.2008 16:28:42

simens

drošvien H-aimorīds bij tas deguna zvērs

nu ja temp vēl nav uzskrējusi, tad man domāt, ka pavisam droši vari vēl neķerties pie antibiotikām, bet ārstēt ar vieglākām zālēm. ļoti laba lieta ir borskābes spirta šķīdums, ko sasilda karotītē un lej katrā austiņā, vatīti priekšā un viss.2x dienā. ļoti labi noņem iekaisumus sākuma stadijā. un jums kā rādās ir sākuma stadija.

Love2Drive
varu ieteikt kā labi un ātri var tikt vaļā no iesnām - jāapguļas uz muguras, ar šprici (tikai bez adatas) iespricē degunā rapšu eļļu, mazliet, tā, lai ietek tajos kanālos.

neaizmirsti, ka maziem bērniem tie kanāli ir ļoti tuva viens otram un tāpēc ļoti brīvi viss ceļo no deguna ausīs. tā kā man domāt, ka uz mazu bērnu ar šo metodi nevajadzētu eksperimentēt.

Šaubos, vēl jo vairāk, kad esmu dzimusi krievu laikos, tad ar ķīmiju itkā nebaroja.

ja mamma tev ir devusi mākslīgos maisījumus, tad dabūji ķīmiju, neuztraucies tas tā..offtopikam.

Mainīja protams-protams, 30.10.2008 16:36:19

A ja nu man taisnība?

simens

Var izārstēt arī strutojošu vidusauss iekaisumu bez antibiotikām. Man dēlam ausis vājā vieta, vasarā bija dabūjis pamatīgu iekaisumu, temperatūra arī ap 37,5-37,8 turējās. LOR sarakstīja čupu ar zālēm, tai skaitā antibiotikas. Konsultējos ar homeopātu, kura teica, ka varam mēģināt tikt galā bez antibiotikām, bet, ja nu labāk nepaliek, tad vienmēr var paspēt tās ielietot. Tad nu regulāri atrādījāmies homeopātam, dēls lietoja homeopātiskos graudiņus, ausīs pilināju speciālu lavandas eļļu. Reizi nedēļā gājām atrādīties arī LOR, kurš patīrīja strutas un kontrolēja situāciju, lai nepaliek sliktāk. Kopā bija kādas 5-6 nedēļas, kad LOR teica, ka nu tiešām viss ir kārtībā, bet nu iekaisuma procesus ar homeo līdzekļiem vispār ap 4 nedēļām ātrākais varot sadziedēt.

Pati uz savu roku bez ārsta homeopāta un LOR uzraudzības gan neriskētu bērnam (ne)ārstēt vidusauss iekaisumu.

Ja mājās ir ausu puķe [smaržīgā pelargonija], tad paņem lapiņu pirkstos, saberž tā, lai parādās mitrums, un ar šo suliņu apsmērē visapkārt ausij un vienu pilīti iepilina ausī. Nekādā gadījumā ausī nebāzt lapu! Šai gadījumā, kad iekaisums jau pilnā spēkā, šis būs tikai papildus līdzeklis.

Manai meitiņai ir gandrīz četri gadi. Ar vidusauss iekaisumu saslimām pagājušajos Z-svētkos.pēc tam 4 mēnešus katru otro ned.bija temp.38,puņķi, klepus. Braucām uz Rīgu pie doka(Dzirdes centrā) ,kas ieteica izraut aizdegunes. Vasaras sākumā tā arī izdarijām,pie reizes daktere ielika ausīs drenas,jo arī ausīs esot iekaisums-pēc tam būs viss kārtība-doka vārdi. Tā katru mēnesi braucam pie dakteres atrādīties, jo tomēr kārtībā nav, katru reizi tiek izrakstītas zāles uz divu nedēļu lietošanu. Pagāšnedēļ mazjai šausmīgi sāpēja auss-sāka tecēt šķidrums no auss-izkrita drena. Braucam pie daktera prasīt, kas notiek-doks rausta plecus nevarot atbildēt-un tā nu atkal tiek izrakstītas antibiotikas un atkal tiek uzsākts jau ārstēšanās kurss.

Aizdeguņu mandeļu izraušana mums neatrisināja problēmas.Es pat nezinu pie kā griezties!

Bērns ir kā staigājoša zāļu pudelīte!

aizkraukliite

Love2Drive

esmu dzimusi krievu laikos, tad ar ķīmiju itkā nebaroja
Prieksh ausiim nav nekaadas starpiibas, vai baro ar kjiimijaam, kaa shodien, vai ar vaariitu pasterizeeto pienu ar "Selgas" cepuminjiem katraas vakarinjaas un kartupeljiem ar kotleti pusdienaas pichkaa, kaa krievu laikos (es pati krievun laikos dzimu un esmu taa barota - beerniibaa slimoju uz velna paraushanu, ari ar vidusauss iekaisumiem un heimoriitiem).

VeltaS
Jaa, smarzhiigaa pelargonija ir vecumvecais, labi paziistamais paliigliidzeklis prieksh ausiim.

marzina
uz Rīgu pie doka(Dzirdes centrā) ,kas ieteica izraut aizdegunes

Idioti aarsti!!!! Itkaa kaut kaada orgaana esamiiba Dabas radiitaa organismaa buutu CEELONIS veseliibas probleemai. Peec taada aarsteeshanas principa jau var cilveekam dziives laikaa pa gabalinjam vien visu nogriezt nost, kameer muuzha beigaas nezinaas, kuraa vietaa vinjam kapseta - buus kaa puzlis kopaa jaalasa.

Iekaisums un strutas ir organisms dabiskais attiiriishanaas un pashaizsardziibas mehaanisms - tas censhaas attiiriit kjermeni no visiem tiem meesliem, ko cilveeks savaa nezinaashanaa par veseliigu eeshanu un dziivesveidu tajaa ievadiijis iekshaa. Arii paareedoties pat ar veseliigu eedienu, bet pie zema energjijas liimenja cilveekaa var uzkraaties piesaarnjojums, jo organisms noeesto pilniibaa nepaarstraadaa, un liidz ar to nepaarstraadaatais tur saak ruugt un puut un piesaarnjot organismu. Ja organismam nebuutu savu pashaizsardziibas mehaanismu - iesnu, klepus ar atkreeposhanos, paaugstinaatas temperatuuras ar pastiprinaatu sviishanu, strutojoshu iekaisumu, sulojoshu un strutojoshu izsitumu, vemshanas un caurejas - tad cilveeks pashuznjemtajos meeslos nobeigtos jau pirmaja vai otrajaa dziives gadaa.

Ja organisms ir piesaarnjots un patstaaviigi meegjina attiiriities, tad nevis organismu aizsargaajoshie orgaani (piem., aizdeguna mandeles) jaagriezh aaraa vai jaagaazh iekshaa veel kaadi jauni medikamenti, bet gan jaalikvidee probleemas patiesais CEELONIS - organisms jaaattiira un jaapartrauc tajaa kraameet iekshaa visaadas organismaa neizmantojamas substances. Preteejaa gadiijumaa rezultaats buus taads pats, kaa, meegjinot saglaabt pluudus virtuvee, raapojot ar griidaslupatu pa griidu, ja no sabojaata kraana pilnaa sparaa shljaacas uudens un vienkaarshi vajadziigs saremonteet kraanu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11480453