Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

vidussauss iekaisums...

simens

uz Rīgu pie doka(Dzirdes centrā) ,kas ieteica izraut aizdegunes Idioti aarsti!!!! Itkaa kaut kaada orgaana esamiiba Dabas radiitaa organismaa buutu CEELONIS veseliibas probleemai.

Idioti vai nee, bet kopš pirms gada manam bernam izrava adenoiidus (pirms tam bija 5 vidusaussiekaisumi sezona un dzirdes pasliktinasanas), berns nav slimojis ilgak par 3 dienam, kuru laika organisms bez zalem tiek gala ar saslimsanu pats.

Dazreiz merkjis attaisno lidzekljus. Un dabiskais ne vienmer ir panaceja. Ir berni, kam ir palielinati adenioodi jau piedzimstot.

Papildināts 16.12.2008 11:58:23:

iekaisums un strutas ir organisms dabiskais attiiriishanaas un pashaizsardziibas mehaanisms - tas censhaas attiiriit kjermeni no visiem tiem meesliem Vai attītītas ķermemenis no mēsliem ir vērts zaudētas dzirdes?

Nelasīju, bet viedoklis ir.

sāksim ar ripu neēšanu - ēst vai neēst antibiotikas.
universālais princips, pie kā, starp citu, teorētiski pieturas arī ārsti ir vienkāršs - kas var radīt lielāku kaitējumu - tās ripas, ko apēdīsi, vai sekas, ja to nedarīsi?

šo pašu jautājumu man arī pajautāja, kad bildu pret antibiotikām, kad man bija problēma ar kāju. (man gan ir cits iemesls, kāpēc man antibiotikas nepatīk)
tīrs organisms vai viena kāja... es ilgi nedomāju.

ja tu sev uzdosi šo jautajumu, uzzināsi arī atbildi.

Iekaisums un strutas ir organisms dabiskais attiiriishanaas un pashaizsardziibas mehaanisms - tas censhaas attiiriit kjermeni no visiem tiem meesliem, ko cilveeks savaa nezinaashanaa par veseliigu eeshanu un dziivesveidu tajaa ievadiijis iekshaa.

ne gluži - strutas ir bojā gājuši leikocīdi un šūnas.

Mainīja 32, 16.12.2008 13:01:17

aizkraukliite
Atvainojos par off-topic, bet saki - kur varētu atrast info par bērna veselīgu ēdienkarti, kas piemērota mūsu platuma grādiem? Vai vari, lūdzu, padot ziņu uz laurakaz@inbox.lv ?

tas caurums ar laiku aizaugot

man tika speciāli caurdurta bungādiņa, lai izlaistu visu to drazu, kas tur iemetusies, un lai nebūtu aizkritusi auss - pagājušas nu jau pāris nedēļas, ij nejūt, ka būtu vairs kas vaļā, drīz būs jau pavisam aizdzijis - tieši kā teica doka, ka viss aizdzīs un būs ok :ok:

par antibiotikām - nu nav šīs, protams, nekas supertruper labs, bet reizēm labāk ir lietot nekā cerēt, ka viss pāries un attīrīsies pats no sevis. Un sevis pārbaudīju, ka nekādi homeopātiskie, u.c. nelīdzēja, rezultātā tikai novilku laiku un papildus haimorītam abās pusēs dabūju arī vidusauss iekaisumu un būtu vēl pāris dienas novilkusi - būtu arī pamatīgs pieres dobumu iekaisums, jau vilka uz to pusi arī. Ar antibiotiku kursu un n-to deguna duršanu un skalošanu, plus bungādiņas caurduršanu tiku ar to visu galā.

Mans viedoklis - ka tomēr ir reizes, kad niknās zāles var palīdzēt un vajag dzert. Taču neuzskatu, ka tas jādara visos gadījumos. Pirmais, ko vajag izdarīt, ir atrast normālu LOR speciālistu, kurš tad arī pateiks, ko darīt. Neba nu visi uzreiz grūž antibiotikas bez jēgas - vismaz man cik nācies iet, tad vieglākos gadījumos un vispirms mēģinam tikt galā ar dabīgiem līdzekļiem un antibiotikas tiek piedāvātas tikai tad, kad viss iepriekšējais nav līdzējis un ir palicis tikai sliktāk.

Un, protams, ka jāseko līdzi dzīvesveida, uzturam, utt., bet uz to es vairāk skatos kā uz profilaksi, lai izslēgtu slimības (atkārtošanās) gadījumus.

tikai mans viedoklis - nespiežu nevienu piekrist! ;)

Mazais brīnums Mūsu ģimene

Kas runā to, ko grib, dabūs dzirdēt to, ko negrib.

mezhoniite

ar hoeopātiju vidusauss ārstēšana ilgst apmēram mēnesi - īsāk sakot - stipri ilgāk kā ar antibiotikām, tieši tāpēc tas jādara speciālista uzraudzībā.

Poliete Neliete
pēc mēneša man jau būtu bijis kirdikt un garantēta operācija, ja nebūtu nekas cits darīts - nē, paldies, iztikšu ar rupjmaizi Vismaz manā gadījumā antibiotikas arī bija gandrīz mēnesi, nav tas nemaz tik ātri kā varbūt šķiet (plus, kā jau rakstīju, vidusauss iekaisums man bija tikai attīstījusies komplikācija nevis pamatkaite).

Mainīja mezhoniite, 17.12.2008 00:09:36

Mazais brīnums Mūsu ģimene

Kas runā to, ko grib, dabūs dzirdēt to, ko negrib.

aizkraukliite

32
ne gluži - strutas ir bojā gājuši leikocīdi un šūnas.
Un tas nepavisam nav pretrunaa ar to, ko es teicu par strutaam kaa attiiriishanaas mehaanismu :) Strutoshanas procesaa - shkjidruma iznaakshanaa no organisma iekshienes uz aaru - shie bojaa gaajushie leikociiti un shuunas, kaa arii visaada cita draza, tiek no organisma izvadiiti.

Ja strutojoshie procesi notiek kjermenja virspusee, kur strutaam viegli izkljuut laukaa - tad shis process notiek bez probleemaam un nav biistams. Ja strutojoshie procesi notiek kjermenja iekshpusee norobezhotaas videes (piem, arii ausiis - shis skaidrojums atbildei uz tavu pirksta krukjiishanu pie deninjiem, Alija), tad vitaali svariiga ir sho strutu drenaazha - taam jaatrod celjsh izkljuushanai no organisma laukaa, jo citaadi var buut pliisumi, sepse utt. Drenaazhas izveidoshana nekaadaa gadiijumaa neatcelj organisma vispaareejaas attiiriishanas nepiecieshamiibu arii ar citaam metodeem. Ja tikai lokaali iztriis to vietu, kur sakraajushaas strutas (piem., ausiis), un taalaak ar paareejo organismu neko nedariis - peec kaada laika probleema atkaartosies. Tieshi taapeec arii beerniem ir atkaartojoshies vidusauss iekaisumi - jo tos apaarstee ar antibiotikaam un citaam metodeem, kas absoluuti NEKO neizdara ar slimiibas pamatceeloni = organisma piesaarnjojumu. Ja ceelonis paliek nelikvideets - tad atkaartojas no taa izrietoshaas sekas. Taa ir elementaara matemaatika.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11480453