Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iekaisis starpribu nervs

eljuks

Vai ir kādas tējas, vai graudiņi, kas līdzētu mazināt iekaisumu? Savādāk knapi kustu, zāles ātrie jau pietiekami salaida, gribētos tomēr pa daļai vismaz ar dabīgiem līdzekļiem ārstēties..

eljuks

Nu manu mammu tikko ar so pasu kaiti ielika slimnica, beigas atrie katru dienu bija jasauc.

par dabīgiem nezinu,bet vīrs man špricēja Neirorubīnu un vitamīnus.

Aizmet domas un aizej tām lidz

Man ārsts izrakstīja nomierinošās zālītes un aizsūtīja mājās. Lieki teikt, ka pati bez palīdzības nebiju aizkļuvusi līdz ārstam un pārvietoties bija vispār nežēlīgi grūti.

Neko. Pēc pāris dienām pārgāja.

Man lika likt šnabja kompreses.

Man arī palīdzēja tās potes, bet nu dupsis gan bija sadurstīts

Sākumā sāpēja līdz asarām, skaļi vaidēju jo nevarēju pakustēt. Tad arī daktere teica, ka visefektīvāk, ātrāk iedarbosies potes.

guguu un iedomājies,ka es muļķīte mocījos 2 dienas un 2 naktis.Beigās jau pat paelpot vairs nevarēju.Fuj nenovēlu to nevienam.Tās bija vismežonīgākās sāpes kādas man ir bijušas.

Aizmet domas un aizej tām lidz

Paldies par ieteikumiem, esmu jau gana atdzīvojusies, izbraucu cauri ar Magnija b6 dzeršanu, diclofenaka svecītēm, kā arī dzēru rasaspodiņu tēju, lai mazinātu iekaisumu, patiesībā atgāja pat ļoti ātri, lai gan sestdienas naktī jau testamentu aš rakstīt gribējās ;)

es ar ar Neirorubīnu ārstējos, vīrs špricē

aizkraukliite

eljuks
Atrodi starpribu iekaisuma ceeloni, un tad to likvidee! Nekaadas teejinjas un dabiskie liidzeklji neliidzees, ja kairinaataajs - iekaisuma ceelonis - paliks turpat, kur bijis un turpinaas savu darbiibu. Iekaisumu apstaadinaat un nomaakt nav liela gudriba, bet tas nenoziimee patiesu izveseljoshanos. Tas ir veseliibai diametraali preteejs rezultaats.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11502467