Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

bronhīts un teperatūra

Esītis

Varbūt kāds varētu ko ieteikt, kā tikt vaļā no temperatūras, turas jau 4 dienas un diezgan liela 38 grādi naktī pat 39,5, pie tam mum vēl bronhīts.


homeopaatija, veesi apliekamie, dzeervenes+medus.

Papildināts 02.11.2008 19:25:20:

http://www.calis.lv/aprunasimies/forums/thread.php?id=11392776#page-1

Papildināts 02.11.2008 19:25:46:

tikai sildiit nedriikst, ja mazajam augsta t.

Papildināts 02.11.2008 19:27:06:

ja izlem aarsteet tikai ar tautas liidzekljiem, vajadzeetu atrast iespeeju mazo ik paardienas atraadiit aarstam, vai nepaliek sliktaak.

Man ir viena senteevu recepte, kuras efektivitaati tagad paarbaudam: ieksshkjiigi tauki (cuukas vai labaak aapsha)+ terpentiins+ mediciiniskais spirts - visu vienaadaas daljaas (aptv 1 eedamkarote) sajauc un uudens peldee uzsilda. Ja mazajam ir liela temperatuura, pieliek druksu citronu sulu vai citronu etersiko eljlju. Ar sho maisiijumu beernu ieeljljo (uzmaniigi dupsha rajonaa, jo tur tomeer ir terpentiins!), satin, tad veelreiz satin siltaas vilnas segaas un taa tur 20-40 minuutes. Galvenais uzdevums beernam ir kaartiigi izsviist. Kad izsviidis, tad noslauka ar dvieli (bet nemazgaa), sagjeerbj siltaas dreebees un liek guleet. Shii proceduura jaaatkaarto 3 vakarus. Esot perrrrfektas zaales pret bronhiitu, tuberkolozi utt..

Mees jau divus vakarus izpildiijaamies un beernam tieshaam krietni samazinaajaas temperatuura un klepus kljuva retaaks un mieriigaaks. Shovakar daram atkal un riit ejam pie dakteres, lai izklausaas - ko tagad dara bronhiits.

Bet pilniigi piekriitu, ka obligaati jaabuut aarsta uzraudziibaa un ik pa paaris dienaam jaaiet, lai paklausaas un noveertee staavokli.

Un veel, ja nolemj tautas liidzekjiem aarsteeties, tad jaabuut lielai ticiibai, jaapaljaujas uz savu beernu, jaatic, ka vinsh pats zina un dzird savu organismu (atskjiriibaa no lielaakaas daljas pieaugusho) un jaamaak ari vinsh sadzirdeet...

Es sho recepti glabaaju jau pusgadu neaiztiktu, jo likaas kaut kaadas shausmas.. Vienreiz iesaaku, bet pabeidzaam ar antibiotiku, jo neticeeju, ka klepus saasinaajums noziimee, ka metode pareiza un saakaas izveseljoshanaas.. Shoreiz ejam liidz galam :) Uij, smeereeju mazo un ticu, ka riit plaushas buus tiiras! Doshu riit zinju ;)

Nuus.. smuki :)

Trokshni biku veel ir, bet aarste uz antibiotiku vairs nespiezj :) Shovakar taisiisim atkal siltaas ietiishanas, jo pakonsulteejos ar speciaalistiem - varot ari paaris dienas ilgaak izmantot sho metodi :)


Esītis
Ja pie bronhīta tāda T, laikam švaki atklepojāt?
Bet nu tagad svarīgi nesist nost T, kas zem 39.
Daudz dzert, vēlams zāļu/ogu tējas. Pie 38.5 dod padzerties liepziedu/aveņu tēju (var vairākas reizes), saģerb silti, lai bērns kārtīgi izsvīst. Tad T iespējams vairs tik augstu nekāps.
Pārējais, kā jau te ieteica, rutks+medus, dzērvenes utt.
Ja pa dienu augstas (virs 38) T nav, un bērns diez ko neklepo, tad kaut kā jāsekmē tā visa, kas bronhās sakrājies iekustināšanu. Var pūst burbuļus, sveces, taisīt elpošanas vingrinājumus (pacelties uz pirksgaliem, rokas augšā - pa to laiku dziļa ieelpa, noliekties lejā, stiepties ar rokām pie kāju pirkstgaliem - pa to laiku izelpa, izelpa, izelpa, cik vien var).
Vēl var taisīt masāžu krūts kurvim un mugurai. Glāstīšna, berzēšana (arī no sāniem uz vidusdaļu), mīcīšana, padaudzīšana ar to plaukstas sānu daļu, kur mazais pirksts. Man kādreiz ļoti palīdzēja.
Ja tas klepus ir pasauss, cik atceros, dzerām mukaltīnu

T pazudīs tik tad, kad bronhas attīrīsies.

Mainīja magnoliya, 04.11.2008 18:04:59


осознав, что сам создаёшь свою жизнь, научись принимать её такой, какая она есть...

Blue

Kā jums klepus, izārstējāt?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11503281