Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

vai dziednieki kādam reāli ir varējuši palīdzēt tikt uz pekām?

actina

māsai nu jau 10 mēnešus ir atklāta Nehodžkina limfoma ,(audzējs) izieta ķimija (kurss) joprojām turas mistiska temp.ārsti nekādi nesaprot no kurienes ???

vinjai arī nehodžkinu nevarēja ļoti ilgi atarst ,pilnīgi ntipisks ,ja būtu tipsisks un ātrāk atrasts -arī atrāk sāktu ārstēt,pat dzisa jau laukā kad zvaniijos dziedniekiem un tad ārsti vismaz diagnozi uzgāja .

nezinu kam ticēt kam ne ,ko meklēt ,kā palīdzēt ???

varbuut ir kādam zināmi piemēri ar radiniekiem ,kam ir izdevies izārstēties no audzēja !!!nehodžkina limfoma -tas ir limfātiksās sistēmas audz .

Varbūt meklēt dziedniekus ? kādus ? kur ?tādi kuri var palīdzēt ārstiem tikt uz pareizajām pēdām

Dziednieki palīdz tikt pie lielākām problēmām. Un mistika visbiežāk ir tieši okultisma sekas.

Mums ir tik daudz, cik mums nepietiek...

www.adonika.net

esenif
bla, bla, bla, šādi vienmēr runā tie, kas paši nekad īsti bezcerīgā situācijā nav nokļuvuši. ir taču tādi, kuriem tradicionālā medicīna atzīst, ka nespēj palīdzēt - ko tad darīt - ietīties baltā paladziņā un sākt soļot uz kapiem?

neatzīstu, ja cilvēks vispār nevēršas pie tradicionālās medicīnas, bet skraida tikai pie dziedniekiem, taču kā palīglīdzekli to noteikti var izmantot.

actina
man ir ieteikta viena enerģētiķe - pati vēl tikai esmu pierakstījusies pie viņas un nevaru sniegt savas atsauksmes, bet man viņu ieteica viena vēža slimniece kā cilvēku, kas viņai ļoti palīdzējusi. ja gribi, atraksti uz meilu (pie info), iedošu telefonu.

ruubija
šādi vienmēr runā tie, kas paši nekad īsti bezcerīgā situācijā nav nokļuvuši.
muļķības. šādi bieži vien runā tie, kuri ir pieredzējuši jauko nekaitīgo dziednieku sekas. un te neiet runa par tantēm, kuras iesaka kādu tēju dzert.

свобода - это отсутствие страха (с)

So var pielietot tikai un vienigi kombinacija ar tradicionalo mediciinu vai ari tad, ja zaudet vairs nav ko. Diemzel loti daudzi dziednieki uzstaj, ka izveloties vinju pakalpojumus, nedrikst vairs izmantot tradicionalas medicinas metodes. Tad tas tiesam ir taisan celja uz kapinjiem.

Nelasīju, bet viedoklis ir.

Leticija25

actina
No savas ģimenes pieredzes varu ieteikt papildus ķīmijai doties pie daktera Kuzņecova,bet brīdini nekāds dziednieks viņš nav tā ir homeopātija.

Atraksti man,aprunāsimies....

Papildināts 04.11.2008 09:41:49:

actina
Kura viņai stadija,ja drīkst zināt?

Mana vira zobarste ieteica vinam paprovet aiziet uz Kinas medecinas centru. Tas jau latvija pastav 20. gadus un pa so laiku jau sevi ir pieradijis. Atrodas Kalciema iela 20. Uzzvani pajauta - vai JUms var lidzet.

Si sieviete apgrozas augstas aprindas un uz turieni brauc ari slaveni cilveki no Arzemem. Tapec neieteiks slikto kantori - jo mans virins ar ir sabiediba pazistams cilveks.

Par Kuznecovu ar dzirdetas labas atsauksmes. Mana masica katreiz stradaja viena poliklinika ar vinu.

aizkraukliite

Nevar "vienaa maisaa" likt visus dziedniekus, taapat kaa visus aarstus. Cilveeks no cilveeka atshkjiras ar savu pieeju un saprashanu, neatkariigi no oficiaalaas profesijas vai "birkas", kas vinjam pasha vai citu "piesieta".

Lai cilveekam reaali vareetu paliidzeet, ir vajadziigas patiesas zinaashanas par organisma fiziologjiju (medikjiem diemzheel taadu NAV - pirmkaart jau taapeec, ka vinji organisma dabiskos attiiriishanaas pasaakumus uzskata par slimiibaam, un liidz ar to ar taam ciinaas, pamazaam cilveeku novedot kapaa; arii diedniekiem nereti piemiit shis netikums). Iesaku palasiit Dabiskaas Higieenas klasikju darbus (kaa piemeeram sho), un tad shis jautaajums kljuus daudz skaidraaks - ieskaitot atbildi uz teemas autores uzdoto konkreeto jautaajumu.

river
labi, piekrītu, ka arī šādi bieži vien runā tie, kuri ir pieredzējuši jauko nekaitīgo dziednieku sekas.
un, kā jau teicu, esmu starp tiem, kas atbalsta dziednieku palīdzību tikai un vienigi kombinacija ar tradicionalo mediciinu vai ari tad, ja zaudet vairs nav ko

cik saprotu, actina gadījums ir tieši tāds.

actina
cik atceros no publikācijām presē, no šīs slimības divreiz izārstējās sportiste, Kiviča bijusī sieva Ilze Ieviņa. drošvien gan ar tradicionālās medicīnas palīdzību. kā viņu sakontaktēt, gan nezinu, bet varbūt viņa būtu ar mieru dalīties pieredzē, kā cīnījusies ar šo slimību. varbūt caur kādiem draugiem vai paziņām var līdz viņai iziet.

Leticija25

actina
Es varu ar iedot kontaktus ar meiteni,kas slimojusi ar Limfonu Hodžkina,kā arī Kiviča sieva slimojusi ar Hodžkinu.Vienāda slimība,bet ar dažādu paveidu. Ja ir vajadzība ieteikšu dakterītu,jo nesen mana ģimene ar šo slimību saskārās un tāpat arī es meklēju šeit cālī kontaktus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11514125