Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

vai kaut ko zināt par Siņeļņikova kursiem?

ruubija

decembrī Rīgā? psiholoģijas sadaļā vienā tēmā pieminēti, bet nekas sīkāk. varbūt kāds zina, kur var painteresēties?

Te ir mazliet info.
Bet arī tagad kaut kādas tikšanās notiek. Man mamma vakar bija, viņai patika.

Papildināts 06.11.2008 16:48:06:

Info par Rīgas klubu. Satiekas trešdienās 18tos.

Mainīja magnoliya, 06.11.2008 16:48:28

осознав, что сам создаёшь свою жизнь, научись принимать её такой, какая она есть...

magnoliya
paldies.

hm, noskaidroju, ka pats viņš vairs nebrauc un šādus seminārus nevada, bet viņa audzēkne un skolniece. interesanti, vai tas nav kārtējais gadījums, kur kāds izmanto kāda slavena cilvēka vārdu naudas kāšanai?

kam vēl ir kāda informācija par šo skolu?

ruubija
Siņeļņikovs nav nekāds kaktu dakteris un savas metodes dzīves uzlabošanai netur noslēpumā. Līdz ar to viņa skolnieki, skolnieces un līdzīgi domājošie mierīgi var vadīt semināru, un arī tiem būs ļoti labi rezultāti, jo pēc būtības jau katrs strādā ar sevi nevis kāds cits tavā vietā.

little_dreamer

Vai Rīgā ir kāds uzticams speciālists, kurš strādā ar Siņeļņikova metodēm, pie tam runā latviski? Krievu valodu diemžēl neprotu, bet valodai psihoterapijā droši vien ir svarīga loma... Man ļoti ir palīdzējusi Siņeļņikova grāmata, bet pati tikai ar saviem spēkiem droši vien nemācēšu no dažām kaitēm atbrīvoties...

Izlasīju visas Siņeļņikova grāmatas, no sākuma arī domāju, ka vajadzēs meklēt kursus, bet tā kā mūžīgais laika trūkums un visa dzīve darbā, tad sapratu, ka tas būs darbs tūlīt un tagad, nevis kaut kad. Tas ir darbs ik brīdi, no sākuma ir pamatīgi grūti, agrāk biju jau intuitīvi kaut ko darījusi, bet tagad piedomāju pie visa, ko apzināti vai neapzināti domāju/ daru. Vēlāk tas jau sāk kļūt par ieradumu būt labam.

Šodien pie manis ienāca sievietes no Vasarsvētku draudzes, vāca parakstus par raidījuma Vertikāle neslēgšanu un īedeva mazu bukletiņu ar nosaukumu VAI TU ESI LABS?

little_dreamer

Vērtīgi kursi ir Personības pilnveidošanas centrā. Tiek izmantotas neirolingvistiskās programmēšanas metodes, ko izmanto arī Siņeļņikovs.

ja cilvēks ir kartīgi izlasijis un pārlasijis viņa grāmatas; tad man domāt nekādi kursi nav vajadzīgi; protams, ja Siņelnikovs pats ierastos, tad gan būtu interesanti uz tiem aiziet:)

ruubija

tā tiešām ir viņa skolniece (kura brauca no Krievijas). Man tur draudzene ir vada Siņeļņikova klubu un to skaidri zina, pati ir arī braukusi pie paša Siņeļņikova.

Lielākā bauda ir satikt dvēseles radinieku.
[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1149.gif[/img]
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11541508