Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vecmāmiņas

Foxiic

gruuti man saprast tomeer taas vecmaaminjas, kas atsakaas, jo maneejaas rautin raujaas, brauc 200 km 3 dienas nedeelaa lai pieskatiitu mazo kameer esmu skolaa,kameer esam maajaas,tad-brauciet atpuutieties,mazo paskatiisos,kaut pasas straadaa,beerni jaaskolo utt.

varbuut kaut kaadaa meeraa baidaas no atbildiibas,kas tiek uzticeeta, lai gan vareetu pajautaat kaut kaa nejausi,kapec negrib aukleet...

Foxiic
Es uzskatu,ka babiņas tā pa kā mēs esam pelnījušas savu laiku un privāto dzīvi. Ja mēs ar vīru izdomājam,ka mums būs bebis,uzskaru likām uz MUMS!!! man mamma strādā, viņa gan laiku pa laikam pieskata mazo, bet tikai pa brīvdienām, dažreiz paņem pa nakti,net ja mēģinu izlūgties,lai paņem 2 brīvdienas pēc kārtas, viņa man atgādina,ka tas ir mans bērns, nevis viņas. Puiku viņa dievina, kad viņš ir pie omas, viņi visu ko dara un mācās, bet mamma ir nostādījusi konkrētas robežas, piem.darba dienās viņa ņem mazo tikai extra gadījumos. Pa brīvdienām braucam pie viņas ciemos, viņa ar mazo padarbojas, ļauj mums nosnausties,paskatīties Tv.

Es tomēr uzskatu,ka Tev nav tā īsti pamata īgņoties par to.

ko tu padariisi, ja tai vecmammai taada attiexme pret mazbeernu! (vecmamma peedinjaas :D )

rock'n'roll

Tomēr mazbērniņš taču.

manai vīra mātei tāds jēdziens ir svešs, neatdzīst ne savus bērnus, kur nu vēl mazbērnus, vienmēr iegansti un atrunas, lai kaut ciemos atbrauktu, pasarg Dies pie tādas bērnu atstāt, tad jau labāk tiešām - samskāt naudu auklītei.

Es patieshām respektēju omīšu neatkarību, savu atbildību, pienākumus un visu citu, bet pats dīvainākais ir tas, ka mana vīramāte jau no mazuļa piedzimšanas ņemas man norādīt cik man esot viegla dzīve salīdzinot ar to, kas bija viņas laikā, kad bērni auga. Autiņi nav ar rokām jāberž, pēc piena veikalā rindā nav jāstāv, traukus mazgā mašīna utt. Bet es tak neesmu pie tā vainīga, ka laiki mainījušies. Un tās retās reizes, kad lūdzu viņu pieskatīt mazo, viņa acīmredzot iztulko, kā nespēju pie visām "mūsdienu ekstrām" tikt galā ar bērnu, tā laikam sanāk.

he he, man arii ir abu variantu vecmaaminjas. luuk mans risinaajums - esmu prieciiga tajos briizhos, kad feinaa oma labpraat, ja ir iespeeja pieskata mazo, ja ir taada vajadziiba, nedusmojos, ja vinja to nevar, domaaju tad citu variantu.

ar otru omu vienkaarshi nereekjinos un par to arii nepukojos, vienkaarshi pienjemtu to kaa faktu, ka vinja ir pietiekoshi egoistiska, lai vinjai buutu svariiga taada lieta kaa big happy family. neveelos lai mans beerns sanjemtu negatiivas emocijas, kaa arii pashai ciiniities ar dusmaam, kas rodas uzturoties vinjas klaatbuutnee, uzklausot gudrus padomus par ciisinjiem un beerna meerdeeshanu badaa utt. pie shiis omes vienkaarshi kaadu reizi aizbraucam ciemos atraadiities un viss :). man tikai viena lieta ir nesaprotama - kaadeelj shiis omes, kas absoluuti neizraada savu miilestiibu pret mazbeernu cer sagaidiit to no vinja? tas mazais taksh nav dums kaa lielajiem liekas! tas mazais cilveecinjsh visu juut , dazhreiz man pat paliek neerti par to, ka mazais izraada neapmierinaatiibu omes klaatbuutnee, bet ko man dariit? vienkaarshi ljauju beernam pasham izdariit savus secinaajumus.

galvenais, lai mees buutu pashas labaakaas omes pasaulee saviem mazbeerniem

un es jau domaaju, ka man vieniigajai taa

tamtams
un es jau domaaju, ka man vieniigajai taa

es ar tā domāju, bet laikam katram savs variants un tomēr ir arī līdzīga pieredze.Paldies visām!!!

Man gan pashai mazais driiz tikai dzims, bet uzskatu ka savi berni ir jaaudzina man pashai, nevis vecvecakiem. Protams, ir patikami, ja vecmaminja pati piesakas pieskatit mazbernus (kaa tas notiek ar mana braalja un maasas beerniem), tachu nesaprotu kaa var apvainoties uz savu mammu ja vinja izveelas veltit laiku tikai sev nevis mazberniem. Galu galaa, savi beerni izaudzinaati un vinjai ir tiesiibas uz savu personigo dzivi. Protams, savadak butu tad ja taas mazbernu pieskatiisanas reizes butu pavisam reti un ar lielu luugsanos.

www.boprata.lv

raginagi

vecmāmiņa savus bērnus jau ir izaudzinājusi. viņai ir tiesības atteikties.
Tiesi ta

Mēs neredzam visu tā, kā tas ir, mēs redzam visu tādu, kādi esam.         Kad kļūstu vecāks, es arvien mazāk uzmanības sāku pievērst tam, ko cilvēki saka. Es vienkārši skatos, ko viņi dara. /Endrū Kārnegī/

Ir labi, ja ir omes, kas palīdz pieskatīt. Bet es vairāk gribu, lai mūsu vecāki pieskata mūsu bērnus, lai veidotos vecvecāku - mazbērnu attiecības, nevis manis ērtības pēc. Es varu aiziet ciemos arī kopā ar bērnu, vai noalgot aukli, tomēr tas ir svešs cilvēks kam bērna pieskatīšana ir tikai darbs, un protams, ka gribas, lai ome - mazbērna attiecībās tā nebūtu... Bet tas laikam no cilvēka atkarīgs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11541741