Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

palielinaata liesa ,akna :( kā ārsteet ??

actina

der jebkuri ieteikumi ,ko esat dziivee realizejsi ,labaak no dabas liidzekljiem ,kas dotu efektu?nekaadas sildossas proceduuaras jo zem taa visa ( diagnoze nehodzkina limfoma)

luudzu paliidziet


vispār jau no dabas līdzekļiem aknu attīrīšanai ir Tereško aknu tēja un arī mārdadžu eļļa (homeopātiskajā aptiekā), bet cik saprotu, jums tur tā situācija ir ļoti nopietna un drošvien uz aknām smagi darbojusies ķīmija, tāpēc ar dabas līdzekļiem nezvai pietiks. man ķīmijas laikā aknu pasargāšanai lika dzert Hepa-Mertz, tas esot visefektīvākais, bet tās ir zāles.

Slimibas ipatnibas ir tā ka tā palielina aknas un liesu.Jāārstē ir slimibas nevis simptoms.Hepamerz ir laba lieta, tacu ir jajauta savam ārstam vai to drīkst lietot un vai tās dos efektu.

lai veicas!

šajā gadījumā ķinijas sekas ir tās ko šobriid gribam apaarstet , lai vareetu taalaak aarsteeties no pamatslimibas , bet droši vien ka tautas liidzeklji maz ko te varees -naaksies medikamentiem ticeet,ko jau daram ,gribeejaas tikai pieredzi ,mazums -varbuut noder ,bet paldies


Vai pirms kimijterapia akna un liesa bija normala izmera?

Maresete

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11583735