Lūdzu izlasiet - nevarēju neielikt!!!

Infiniti

Slēdza Infiniti: "Lai neveidojas kašķis... :)".
aizkraukliite

Visvienkaarshaak ir nelietot NEKAADU maizi, jo taa ir termiski apstraadaats (cepts) - taatad nedziivs produkts. Bet nedziivus produktus (nedziivs ir taads, kuraa visi enziimi nogalinaati augstaas temperatuuras deelj) organisms kaa bariibas vielu shuunaam vairs nespeej izmantot. Taads produkts paarveershas par organismam sveshu substanci, no kura organims censhas maksimaali atbriivoties. Tas lieki teeree organisma energjiju, atnjemot to citiem svariigiem organisma procesiem. Noeediet vairaakas plikas maizes shkjeeles tukshaa duushaa, un uzmaniigi paveerojiet sava energjijas liimenja, garastaavoklja un citu sajuutu izmainjas peec 15-30 minuuteem!

OSHO Saki lūdzu, kur to "Lapzemes maizi" var nopirkt?

Kā jau Mikausiene rakstīja lielveikalos. Es piemēram to pērku Rimi, Maxima un Nelda. Visticamāk ir arī SKY veikalos, bet tie man nekādi nav paceļas un tamdēļ nemācēšu atbildēt vai tur ir.

Tie ir tikai mani uzskati, nevienam neko neuzspiežu... Ja kādam netīk mans viedoklis, tiekat paši galā.... ;)

Bez rauga (ar ieraugu) vēl ir Sērenes rupjmaize un saldskābmaize, nopērkama Rimi, Sky, Stockmann veikalos.

осознав, что сам создаёшь свою жизнь, научись принимать её такой, какая она есть...

Ms.fengshui

Ja nemaldos, tad plaucētā maize arī ir bez rauga... es visu laiku pirku Alberta maizi, nu kādu laiku jau neesmu manījusi, iztiekam ar lavašu

ask more to learn more

Latvietis bez rupjmaizes nevar, no rupjmaizes latvietim spēks un sīkstums un īsta rupjmaize no ierauga, kādu to cep dažās Latvijas mazās maizes ceptuvēs, (es esmu iecienījusi Raunas maizi), var darīt tikai labu. Piekrītu, ka vajag ēst vairāk neapstrādātas pārtikas, tomēr zaļus rudzu graudus neēstu.

Pirms akli piekrist visām teorijām, vajag tās pārbaudīt uz sevi - jo katram jau savas izjūtas, katram kas cits labs. Vajag būt elastīgam. Un nevajag aizmirst, ka ik pa laikam lielai daļai teoriju rodas pretējas teorijas, kas ir zinātniski pārbaudītas un izpētītas, kas apgāž visus iepriekšējos zinātniskos pierādījumus.

Brīnos, piemēram, Tibetā, iedzīvotāju pamatēdiens ir vienkāršas maizītes-plāceņi no miltiem un ūdens. Brīnos, kā viņiem nepietrūkst vitamīnu!?

Ja jūs gribat izkļūt no ciešanām, jums jāatbrīvojas no savas tieksmes būt laimīgam. Un tad neviens jūs nespēs padarīt nelaimīgus. Laime nav jārada, tā ir vienkārši jāierauga. Tā jau ir klātesoša. Šajā pašā mirklī jūs varat būt laimīgs, bezgala laimīgs! /Osho/

Okeaans
Tibetieši dzer īpašu dzērienu "Tibetiešu tēja" - melnā tēja, piens, sviests un sāls, varbūt tas arī ir viņu enerģijas/vitamīnu avots. Padzēriens pēc garšas diezgan pabriesmīgs , bet gana spēcinošs, lai arī eiropeiskas izcelsmes radijumi spētu izdzīvot samērā skarbos apstākļos.

aizkraukliite
Pamēģināju - šorīt tukšā dūšā apēdu vairākas Hanzas maiznīcas klasiskās rudzu maizes šķēles, nekādas izmaiņas nesajutu. Kādai bija jābūt reakcijai?

Nav jau tā, ka piemēram es akli, tagad piekrītu kādai konkrētai teorijai, pie šī visa es nonācu teiksim ~4 gadu laikā, ļoti pakāpensiki. Vasarā nolēmu kļūt par veģetārieti, bet kā sāku neēst gaļu, zivis - tā sapratu, ka ar to mana izglītošanās nemaz nebeidzas, bet esmu tikai uz paša pirmā, paša mazākā pakāpiena. Un tagad esmu uzzinājusi, tik daudz jauna, ka cilvēkam vienkārši no malas manī klausoties, liekas, ka esmu ku kū :D Tāpēc vairs par savām domām unzināšanām, draugiem nestāstu, jo viņi no manis novēršas - skumīgi, bet fakts :(

P.S. Kaut vai par kefīru runājot - visi zin, ka kefīrā ir alkohols, bet nezkāpēc neviens neuztraucas, ka bērnu dārzā to pasniedz, kā normālu dzērienu un vēl vecākiem pārmet, Jūsu bērns nedzer kefīru!!! Bet paiet gadi un tad vecākiem pārmet - redz, kā Jūsu pusaudzis, vairs nevar bez alkohola ballīti nosvinēt! Zinu, ka daudziem par to nāk smiekli, bet papētiet kefīra(tā ko tirgo veikalos) izcelsmi un vēsturi. Cilvēki pirms kara, nemaz nezināja ka tāds pastāv! Visi dzēra paniņas.

papētiet kefīra(tā ko tirgo veikalos) izcelsmi un vēsturi.
Slinkums pētīt :) Vari apstāstīt dažos vārdos šeit? Man jau nu dikti garšo kefīrs

Papildināts 13.11.2008 23:59:14:

Vispār jo ilgāk dzīvo, jo lielākas auzas

Kaleeju maize tirgo mc2 un zaljajaa tirdzinjaa Berga bazaaraa.

Principā vienā teikumā - tas ir alkohols, pie kura mēs paši savu organismu pieradinam! Zinu, ka daudziem liekas smieklīgi, kā Kefīrs var izraisīt atkarību, bet tā nu tas ir - it īpaši, der padomāt tiem cilvēkiem, kuriem viņš ļoti garšo. Jo kefīru taisa uz termo rauga bāzes(ceru, ka pareizi uzrakstīju) tāda rauga, no kura gatavo spirtu!!! Un regulāri dzirdinot ar šo dziru bērnu, mēs jau no mazotnes pieradinām viņu pie alkohola!!!

Pluss mūsu organisms pats veido spirtu, kuru izmanto kaut kādai(īsti nezinu) smedzeņu daļai, škidrumam , bet sākot lietot spirtotus dzērienus, ēdienus, ogranisms vairs neko neražo savām vajadzībām, jo mēs takš visu vajadzīgo ieēdam, iedzeram - vaidojas atkarība!!! Un bēl viens interesants novērojums - mans tētis, lai cik tas arī skumīgi nebūtu ir alkaholiķis, un tiaki tagad es sāku ievērot, ka visu savu mūžu lieto uzturā kefīru, jo viņam ļoti garšo.

Ceru, ka pareizi izskaidroju un sapratāt galveno domu

Mainīja Infiniti, 14.11.2008 09:42:58

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
11585633