Lūdzu izlasiet - nevarēju neielikt!!!

Infiniti

Slēdza Infiniti: "Lai neveidojas kašķis... :)".

Infiniti
Piekrītu, ka kefīrs noteikti nav tā dzira, kas būtu baigos daudzumos ik dienu lietojama, bet, ka tas varētu izraisīt alkoholismu Manuprāt, tas ir pārspīlējums.
Pat, ja cilvēks katru dienu dzers 1L kefīra, par alkoholiķi viņš nekļūs Bet ja 1L šņabja - tad jau...

Zini, kādreiz, kad bija ļoti izplatīta nozāļošana ar kādām konkrētām indēm, cilvēki dzēra pa pilītei ikdienas, ar laiku mazliet palielinot un tā izglabās no nāves.
No tādām alkohola devām, kas ir zem konkrēta procenta, manuprāt, neveidojas atkarība. T.i., kad daudzums nav lielāks par to, ko aknas spēj nofiltrēt. Atkarība veidojas tkai tad, kad aknas netiek galā un iestājas reibuma stāvoklis. Tas ir tas, no kā var izveidoties atkarība

Ņemot vērā, ka zīdaiņi tomēr ir krietni mazāki pēc apjomiem un attiecīgi devas savādākas, tad dzirdināt tos ar kefīru ikdienas tiešām nebūtu prātīgi. Kāpēc uz kefīra pakām nav vairs norādes par alkohola daudzumu?

осознав, что сам создаёшь свою жизнь, научись принимать её такой, какая она есть...

Nu jā, ieinteresēja mani tas viss. Palasījos papildus, kefīra ražošanā tomēr izmanto drusku citus raugus nekā spirta ražošanā. Spirts gan veidojas kā blakusprodukts, bet tas veidojas arī, ja raugus raudzēšanā neizmanto - ja izmanto pienskābo rūgšanu.

Es domāju, ka uz kefīra nenorāda alkohola daudzumu, jo tas tur ir krietni vairāk kā vajadzētu.

Bet par to, ka tas var izraisīt atkarību, es gan piekrītu, jo tā jau mēs esam palikuši atkarīgi pilnīgi no visa, tad jau sanāk, ka arī lietojot mazos daudzumos pārtikas piedevas E, mēs sev neko sliktu nenodarām - sanāk tieši tāpat, vai ne?

Kaut arī daudzi apgalvo, ka E ir izpētīts un nekādas problēmas neizraisa, tad kāpēc onkoloģija, tikai palielinās! Mana mammīte saskārās ar krūts vēzi un tagad 3 gadu laikā viņa saka, tas ir vāks, kādas meitenes nāk - tik jaunas zem 30. Ir pat tādi cilvēki, kuriem uzrāda vēzi, bet jau n-tos gadus nezin, kur viņš ir - nevar atrast - un to nelaimīgo sievieti, kačā ar ķīmijām jau kuro gadu.

Papildināts 14.11.2008 10:33:12:

Ja, kādu interesē varu ielkt linku, kur rāda on-line filmas, ir viena filma, kuru būtu jāredz - Осторожно, еда ! Viņa ir divās sērijās. Sākumā šo filmu rādija TV, bet tad aizliedza - nez kāpēc ....

Infiniti
ķelmēniem ir arī kviešu saldskābmaize un rudzu saldskābmaize bez rauga

At times, Sniff feels a bit ashamed for messing things up but then he knows he is always forgiven. After all, he belongs to the family. (ex summer rain)

Infiniti
Atpazīstu sevi pirms nedaudziem gadiem

Es ar sākumā uztveru tās lietas sakāpinātāk Tagad jau mierīgāk, jo nav vērts tik daudz stresot, tas ir kaitīgāk par E un alkoholu

Pavisam nelielos daudzumos E tiešām nav tik traki, normālam, veselam cilvēkam no problem ar to tikt galā, nevajag novērtēt savas spējas par zemu.

Pie tam tādas lietas kā citronskābe, pektīns, agars, guāra sveķi, modificētā ciete utt. arī ir E. Tās piedevas ne vienmēr nozīmē kaut ko baigi traku, tās ir pārtikas piedevas bez uzturvērtības. Bieži vien ražotāji nemaz neraksta E uz iepakojuma, norāda tikai vielas nosaukumu (ne tāpēc, lai sargātu mūs no stresa, bet, lai labāk pārdotos prece, protams)
Uztraukties vajadzētu par tiem produktiem, kuros E ir desmitos, un lielākā daļa ir visādi sintētiski aromatizatori, krāsvielas, garšas uzlabotāji, pastiprinātājibrrr...

Gaiss un ūdens pilsētās nav diez ko tīrāki par veikalu E-paiku Un saules stari kļūst aizvien bīstamāki, jo ozons sacaurumojas
Tā kā relax. Tāda nu ir šī pasaule

Papildināts 14.11.2008 12:15:57:

Labi, ka vēl ir tādas vietiņas, kur var izbaudīt tīru dabu visā tās skaistumā un varenumā, kristāltīru ūdeni un svaigu gaisu, eko/bio ēdiens arī pasaulē iegūst aizvien lielāku popularitāti, tā kā viss vēl nav zaudēts ar mūsu civilizāciju

Mainīja magnoliya, 14.11.2008 12:17:18

осознав, что сам создаёшь свою жизнь, научись принимать её такой, какая она есть...

paši cepiet indijas maizīti - milti+ūdens un labinieks ;)

kefīrā jau nu tok nav raugs, bet gan baktēriju ieraugs.

es arī pērku tikai ķelmēnu vai lāču rupjmaizīti. baltmaizi tā..reti. lavaši, lapzemes maize utml. tak ir bez rauga..tā kā - izvēle ir.

Papildināts 14.11.2008 12:34:41:

a runājot par miltiem - zemnieki, lai graudiem būtu labāks lipeklis un līdz ar to iepircēji maksātu augstāku cenu, graudus pirms kulšanas nomiglo ar raundapu. tad nu - labu apetīti, jo tas viss paliek graudos ;)

A ja nu man taisnība?

Infiniti

Vai to filmu, kuru minēji, varētu atsūtīt man uz e-pastu?

voodoo13@inbox.lv

Tie ir tikai mani uzskati, nevienam neko neuzspiežu... Ja kādam netīk mans viedoklis, tiekat paši galā.... ;)

OSHO

Nosūtiju ;)

Šodien nopirku Lapzemes maizīti, jāsaka gan, raugs tur nav sastāvdaļās, bet vismaz 4 dažādi E gan ir iekšā!

Courage counts!

varetu ari man to filmu, ludzu, atsutit? mans e-pasts sawlelv@inbox.lv

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
11585633