Lūdzu izlasiet - nevarēju neielikt!!!

Infiniti

Slēdza Infiniti: "Lai neveidojas kašķis... :)".

magnoliya

Kāpēc uz kefīra pakām nav vairs norādes par alkohola daudzumu?

Nu pamēģini- izdzer spaini kefīra, redzēsi, vai būsi ķēmā, vai ne!

Memekija
Man jau daudz nevajag, lai apreibtu

Diez vai, ka spaini es pievarētu, tik liels kuņģi man nav. Lielākais būtu litrs dienā, bet man kefīrs tik ļoti negaršo, lai mēģinātu

Mainīja magnoliya, 15.11.2008 23:18:44

осознав, что сам создаёшь свою жизнь, научись принимать её такой, какая она есть...

magnoliya

ja arī paprovētu paeksperimentēt, tad no kefīra piedzeršanās eksperiments noteikti izgāztos, jo kamēr iedabūtu pē'dejo glāzi tik liels kuņģi man nav - tieši šī iemesla dēļ, tikmēr pirmā jau sen būtu pārstrādājusies un asinis aizmirsušas par jebkādu 1. glāzes promili

man ir gadījies dienā izdzert 2l kefīru un neko citu - nekādas reibuma pazīmes tā arī neizdevās pamanīt, lai arī ļoti viegli parasti reibst, jo pēc dabas iru nedzērājs :D

ij vispār - mūsdienās raudzētais kefīrs mājās vēl jānotur siltumā kādas pāris dienas, ij tad varētu sākt runāt par kaut kādām promilēm tajā.

A ja nu man taisnība?

Man ir tādas aizdomas, ka tajos dzeltanajos kivi (gold), kas man tik ļoti garšo, promiles ir vairāk nekā kefīrā

Mainīja magnoliya, 16.11.2008 00:50:26

осознав, что сам создаёшь свою жизнь, научись принимать её такой, какая она есть...

Piekrītu, ka nevajag pārspīlēt. Man kefīrs ir neitrāls produkts, varu dzert, varu nedzert, bet man viņu nekārojas. Kāpēc tad man nav no viņa atkarība? Alkoholiķe neesmu!

Ne par tēmu. Viens narkologs reiz teica: lūdzu iemāciet saviem bērniem zolīdi lietot alkoholu, tad viņiem nebūs nepieciešamība lietot narkotikas.

Vai alkohols mazās devās ir tik slikts? Pat ārsti un dziednieki iesaka asinsrites uzlabošanai katru dienu vai nu balzamu vai konjaku ar olas dzeltenumu mazbišķiņ!

Citi kļūst par alkoholoķiem tieši tāpēc, ka bērnībā dikti stingri/pareizi audzināti un super veselīgi ēdināti. Viņiem pret to izveidojies pretīgums.

Esmu pārliecināta, ka cilvēkam vissliktākais ir stress un negatīvas emocijas. Cits pīpmanis un dzērājs nodzīvo līdz 90, bet cits veselīgais veģetārietis jau jaunībā saslimst ar vēzi. Arī fobijas no visa kā neveselīga, kas varētu būt ēdienos, rada lielu stresu.

Nedomāju, ka visiem vajag ēst visu pēc kārtas, dzert, pīpēt, kas ir viena galējība, bet pārcensties ar kaitīgo vielu meklēšanu it visā arī nevajag.

Bet es saprotu, ka cilvēkam jāiziet cauri visādām stadijām, kamēr viņš atrod sev noderīgāko.

Ja jūs gribat izkļūt no ciešanām, jums jāatbrīvojas no savas tieksmes būt laimīgam. Un tad neviens jūs nespēs padarīt nelaimīgus. Laime nav jārada, tā ir vienkārši jāierauga. Tā jau ir klātesoša. Šajā pašā mirklī jūs varat būt laimīgs, bezgala laimīgs! /Osho/

Okeaans
Cits pīpmanis un dzērājs nodzīvo līdz 90, bet cits veselīgais veģetārietis jau jaunībā saslimst ar vēzi.

te nu gan ir pierādīts, ka pie vainas ir viens gēns. ja tas ir iedzimts cilvēkā, tad saslims ar vēzi pīpējot, ja nav gēns - var pīpēt lillā - nekas nebūs.

A ja nu man taisnība?

protams-protams

O, baigi labi! Man neviens radinieks nav ar šo kaiti slimojis! Nu labi. Saki, esot pierādīts. Bet kā tad tas viss sākās? Kāpēc ir tā, ka Černobiļā cietušie kvantumā slimoja ar vēzi? Kāpēc arvien savairojas vēžinieku skaits? Vai ne vides pārmēru kaitīguma dēļ? Un pīpmaņiem palušu vēzis ir daudz, daudz biežāk nekā citiem!

Mainīja Okeaans, 16.11.2008 23:43:57

Ja jūs gribat izkļūt no ciešanām, jums jāatbrīvojas no savas tieksmes būt laimīgam. Un tad neviens jūs nespēs padarīt nelaimīgus. Laime nav jārada, tā ir vienkārši jāierauga. Tā jau ir klātesoša. Šajā pašā mirklī jūs varat būt laimīgs, bezgala laimīgs! /Osho/

par maizi - piekrītu, ka superņammīga ir Ķelmēnu rudzu maize

visi zin, ka kefīrā ir alkohols, bet nezkāpēc neviens neuztraucas, ka bērnu dārzā to pasniedz, kā normālu dzērienu un vēl vecākiem pārmet, Jūsu bērns nedzer kefīru!!! Bet paiet gadi un tad vecākiem pārmet - redz, kā Jūsu pusaudzis, vairs nevar bez alkohola ballīti nosvinēt!

tik traki pārspīlēt jau ar nevajag tad jau man sen būtu bijis jābūt alkoholiķu aprindās Kefīru dzēru gan bērnībā, gan tagad neatsakos, jo garšo. Bet alkoholu praktiski nelietoju nemaz, ārkārtīgi reti kādu vieglu kokteili uz svētkiem i to kompānijas pēc nevis tādēļ, ka prasītos..

vispār drīz laikam neko nevarēs ēst, jo viss būs slikts un kaitīgs - tur E par daudz, tur raugs, tur ķīmija, tur vēl kaut kas. Ij ko tad lai parastais mirstīgais bez savas bio-saimniecības ēd?

Mazais brīnums Mūsu ģimene

Kas runā to, ko grib, dabūs dzirdēt to, ko negrib.

Pareizi, pareizi, vajag meklēt maizi bez rauga un stampāt iekšā to, kas cepta ar mākslīgiem, ķīmiski sintezētiem irdinātājiem, nevis dabisku rauga sēni. Latvijā, paldies Dievam, vēl var bez problēmām nopirkt normālu, ar raugu ceptu maizi. Rietumeiropā tas nav tik vienkārši. Cilvēki speciāli pērk 2 vai pat 3 dārgāku maizi vai iet uz bioveikaliem, lai dabūtu maizīti, kas cepta ar raugu.

Vai ir iespeejams iepaziities ar konkreetu info par Hitlera saistiibu ar cilveekus kroplojoso raugu...

Un ja tas raugs ir tik kaitiigs,kaapeec ES to joprojaam ir iespeejams iegaadaaties??

Info par raugu,to paveidiem utt. var ieguut sheit http://en.wikipedia.org/wiki/Yeast ;) nekur taalu nav jaameklee :)

Bet man tomeer to info par Hitleru luudzu! ;)

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
11585633