Lūdzu izlasiet - nevarēju neielikt!!!

Infiniti

Slēdza Infiniti: "Lai neveidojas kašķis... :)".

magnoliya

Man ir tādas aizdomas, ka tajos dzeltanajos kivi (gold), kas man tik ļoti garšo, promiles ir vairāk nekā kefīrā

no kurienes tāda info? Tie dzeltenie ir domāti tie kas no Austrālijas ? Nevis lētie zaļie kivi ? Es tos dzeltenos pērku bērniem.......

Infiniti
kur ir tie vēdiskās kulinārija skursi?

Esmu par tiem agrāk dzirdējusi citā sakarā, esmu ieintriģēta. Iedosi kontaktus?

Samanta
tas nebija īpaši nopietni teikts, tikai manas personīgās iedomas. Varbūt tas tik man tādi ierūguši gadās:D

осознав, что сам создаёшь свою жизнь, научись принимать её такой, какая она есть...

bishop
Internets pacieš visu. Kāds garīgi slims jefiņš kaut ko iepostē savā blogā un informācija mētājas globālajā miskastē. Diemžēl ir paliels skaits cilvēku, kas uzķeras un notic.

hmm, krieviski nelasu, tāpēc nezinu, kas teikts linkā, taču ar izvairīšanos no rauga ir dažas mazas problēmas.

ir aptuveni 1500 rauga paveidu. protams daļa no tiem ir kaitīgi, bet principā tie bieži vien tie dzīvo uz tādiem augiem kā āboli, vīnogas, persiki, jāņogu lapas un principā ir sastopami visur.

Un tad mēs jautājām, kāpēc, atbildēja, ka šo raugu ko mūsdienās lieto izdomājis(atklājis) Hitlers, kā vienu no ieročiem, lai kropļotu cilvēkus.

kas nav patiesība. šis rauga paveids visticamākais ir zināms un izolēts jau daudzus gadsimtus.

ak jā, vitamīnus arī iegūst no rauga, tākā no tiem arī derētu izvairīties

Mainīja 32, 18.11.2008 12:49:23
Mainīja 32, 18.11.2008 12:49:45

Okeaans
Kāpēc arvien savairojas vēžinieku skaits?

nu acīmredzot visādu faktoru ietekmē, tostarp arī piesārņotās vides ietekmē, cilvēkiem iedzimst aizvien biežāk tas gēns.

Mainīja protams-protams, 18.11.2008 16:21:36

A ja nu man taisnība?

sawle

Nosūtiju :)

Papildināts 19.11.2008 12:45:26:

mamucito

Es eju šajos http://raduga2005.lv/programs/67/

Pluss mūsu organisms pats veido spirtu, kuru izmanto kaut kādai(īsti nezinu) smedzeņu daļai, škidrumam , bet sākot lietot spirtotus dzērienus, ēdienus, ogranisms vairs neko neražo savām vajadzībām, jo mēs takš visu vajadzīgo ieēdam, iedzeram - vaidojas atkarība!!!Infiniti mīļais cilvēk!!! cik Tev skolā bioloģijā bija?!

un.. cik man zināms, kefīru gatavo, pienu ieraudzējot ar specifisku mikroorganismu ieraugu, tā dēvēto "kefīra sēnīti" vai "kefīra raugu". Kefīra veidošanās procesā rodas pienskābes baktērijas. Kefīra sastāvā esošā pienskābe kuņģa un zarnu traktā novērš pūšanas procesus, pasargājot organismu no nevēlamu vielmaiņas produktu uzkrāšanās, kas var izraisīt slimības.

Vai ir iespeejams iepaziities ar konkreetu info par Hitlera saistiibu ar cilveekus kroplojoso raugu...mani arī šis bishop jautājums ieinteresēja. Netā neko neatrodu. Lūdzu, vairāk info.

Mainīja Vina, 19.11.2008 14:04:47

Kasīties ar Jums negribu, sanak tā, ka es laikam tomēr akli ticu cilvēkiem, kas man to pateica un pie tā arī paliksim. Tieši, kas un kā konkrēti pateikt nevaru, jo pati cītīgi meklēju info par šo visu.

Un par to, ka ārzemnieki ar uguni meklē maizi, no rauga - super, man prieks par viņiem! Par šo maizes jautājumu apjautājos vecaimammai, un viņa teica, ka agrāk tādu raugu maizei laukos nelika klāt, jo tāds tiešām nebija, bet taisija ieraugu un tās ir dažādas lietas. Es arī nesaku, ka vajag tagad ar tonnām ēst maizi bez rauga. Labāk, iesaku Jums pašiem mājās cept.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
11585633