Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mazasinība

Esītis

Meitiņai 2 gadi, nu jau gadu zems hemoglobīns 10,5, dēļ tā arī bieži slimo, ķer visādus vīrusus klāt, esmu mēģinājusi dot biešu sulu, granātābolu, bet viņa man nedzer nekādi nevaru dabūt iekšā, varbūt kāds man varētu ieteikt ko vēl vr dot lai paceltu to?

Esītis

sveika! nepretendēju uz vienīgo absolūto viedokli, bet te būs daži ieteikumi, kurus vari izmantot, ja vēlies -

viens no dzelzs bagātiem produktiem, kas teorētiski garšo bērniem, tāpēc, ka salds, ir "rapadura" - ekoveikalos, arī biotēkā, nopērkams pulveris, kas ir svaiga nerafinēta cukurniedru sula, izžāvēta un samalta pulverī.

vēl arī spirulīnas tabletes vai pulveris, kviešu asnu vai auzu asnu pulveris (tāpat nopērkami ekoveikaliņos) ir ērti piejaucami praktiski pie jebkā un tādā veidā iebarojami bērnam, kas ir izvēlīgs produktu ziņā.

vari pamēģināt zaļos kokteilīšus, pavariē ar garšām un produktiem, bet pamatā var ņemt banānu un sablenderēt ar piemēram, mērcētām žāvētām aprikozēm (bagātas ar dzelzi, ir nopērkamas tādas, kas nav apstrādātas ar sēru, tātad nav dzeltenas, bet tumšas, tādas ir gan "zelta rieksts" gan "seedberger" produktu līnijās un ir lielveikalos pat atrodamas), vai saldētām zemenēm, ķiršiem, mellenēm, smiltsērkšķiem, klāt pieliekot to rapadura un/vai kādu no koši zaļajiem (ja nav svaigu zaļumu, tad tos pašus spirulīnu vai asnu pulverus)

nu un vēl ir svarīgi, lai ar dzelzi bagātos produktus dotu kopā ar C vit bagātiem produktiem, jo C vitamīns palīdz organismam dzelzi izmantot.

At times, Sniff feels a bit ashamed for messing things up but then he knows he is always forgiven. After all, he belongs to the family. (ex summer rain)

Esītis

ābolos - antaqnofkās arī ir daudz dzelzs. ziemā šie āboli kļūst saldeni, tāpēc nedomāju, ka būtu grūtības iebarot ko tādu bērnam.

granātu sulas vietā tad jau labāk pašas granātu sēkliņas dod, mans viengadnieks pat labprāt tās ēd, 3gadniece arī.

biešu sula ir ļoti stirpa padarīšana tik mazam bērnam, tad jau labāk vārītas bietītes zupas, salātu formā baro iekšā. liellopa gaļiņa labs dzelzs avots. rieksti, žāvēti augļi.

nekoncentrējies uz vienu dzelzs avota produktu, dod dažādas lietiņas neaizmirstot, ka ar dzelzi bagātos produktus dotu kopā ar C vit bagātiem produktiem, jo C vitamīns palīdz organismam dzelzi izmantot. un bērnam noteikti tiks pietiekami tā dzelzs.

A ja nu man taisnība?

Piebildīšu, ka ar dzelzi bagātos produktus, jā labi kopā ar Cvit bagātajiem (ja nav jau tais pašos), un nekādā gadījumā kopā ar piena produktiem.

Man pašai favorīti ir greipfrūti, galvenais lai gatavi:) Tirgū ļoti labus var dabūt. Žāvētās aprikozes tumšās ar mmm...

осознав, что сам создаёшь свою жизнь, научись принимать её такой, какая она есть...

magnoliya
un nekādā gadījumā kopā ar piena produktiem.

kaļķa dēļ, jo dzelzi ar kaļķi vienlaicīgi nevar uzņemt.

A ja nu man taisnība?

Esītis

ja tu negribi stipri sarežģīt sev dzīvi ar bērnu, kas jau tā negribīgi ēd (jo mazasinība automātiski mazina apetīti) tad sāc ar aptieku preperātiem, kas šim vecumam domāti. Kad būs pirmie rezultāti (noteikti daudz ātrāk, nekā tikai no pamatēdienkartes), tad uzturēt līmeni varēs ar viu, ko šeit iesaka.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11617203