Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

D vitamīns

ditele

saviem bērniem nedevu D vitamīnu. Man tas liekas muļķīgi- nevar būt, ka cilvēks nevar dzīvot bez kaut kādiem pilieniem. Jābūt veselīgai paicenei, svaigam gaisam, mātes pienam un pārējo Daba paveiks pati.

Papildināts 21.11.2008 11:38:36:

32
molekulas nemainās no tā, kādā veidā tās tiek iegūtas

kaut ko es lasīju par tiem attālumiem starp atomiem. ka tik tos nebija iespējams iegūt līdzvērtīgus dabas analogiem. baidos vēl kaut ko piebilst, jo neesmu kompetenta šajā jautājumā, bet kaut kas tamlīdzīgs bija lasīts vairākos avotos.

ditele
Vai tad, ja baro ar krūtim D-vit mazulim nenāk? Tas būtu kas jauns
Ja nebaro, tad varētu uztraukties, bet visos tajos maisījumos tak sintētiskie vitamīni klāt

D-vit no nedzīvnieku izcelsmes produktiem satur avokado un mango.
Un no 6 mēn., ja nav alerģijas, var tak lietot pienu parasto. Tas atrisinātu visas raizes, ja protams, ņem svaigo no zināmiem avotiem, nevis pakās:D

Mainīja magnoliya, 21.11.2008 11:42:02

осознав, что сам создаёшь свою жизнь, научись принимать её такой, какая она есть...

vienā komentārā manis teiktais skan šādi: "Sintētiskajiem vitamīniem ir atšķirīga virziena telpiskā atslēga" .

un vēl- uzrakstiet goooooogles meklētājā : sintētiski vitamīni. nekā iepriecinoša!

mumis, attālumus starp atomiem molekulās nosaka ķīmiska saite, un tos nevar iegūt tuvākus vai tālākus.

bet apzīmējums "sintētiskie vitamīni" ir labs :D

sintēze notiek arī organismā, mēs neesam nekas cits, kā staigājošas ķīmijas laboratorijas.

32
saki, ko gribi, bet dabisks produkts ir dabisks produkts. neticu, ka rūpnīcas laboratorijā ir iespējams iegūt ko līdzvērtīgu tam, kas rodas "dabas laboratorijā".

paskatījos tos rakstus. nu un kas tur ir rakstīts? vitamīni ir kaitīgi... lielās dozās.

piemēram vitamīns A, kas ir vajadzīgs redzei, ādas veselībai, imūnsistēmai un viskautkam citam. tas ir toksisks. organismā šo toksiskumu novērš cilnks, kura toksiskumu novērš dzelzs, un to visu regulē vitamīns D.

lielākoties jau tie raksti runā par to, ka pārlieka vitamīnu lietošana ir kaitīga - piemēram multivitamīni nav īpaši laba doma, jo mēs varam arī nejauši uzņemt kada vitamīna pārlieku devu.a tas par sintētiskajiem, tur pielikts klāt tikai lai pievērstu uzmanību. presei nauda ir jāpelna.

Mainīja 32, 21.11.2008 12:18:03

Paldies par interesantām atbildēm.

Mazliet esmu mierīgāku prātu D vitamīna sakarā. Nav jau tā, ka katru dienu par to domātu, bet uzduroties kādam rakstam, aizdomājos.

magnoliya
Cītīgi ēdam mammas pienu. Un govs piens ar pieejams no pašas gotiņas nevis caur kombinātu izlaists, tas tā, priekšdienām.

32
var iegūt. un var iegūt arī labāku, tīrāku, bez piemaisījumiem

interesanti- KO?

kinary
To Calcium carbonicum man lielākā meita (4 gadi) lieto, visādās pakāpēs, līdz pēdējā jau ir M atšķaidījums. Arī lieto jau ja nemaldos kādus gadus divus. Apvaicāšos nākošreiz homeopātei par šo lietu priekš mazās.

visu, ko var uzsintezēt.
bet labi, es neiešu karot svēto karu šajā sakarā. viss beigsies ar argumentu, ka farmācijas industrija melo, zinu jau :D

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11640671