Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

D vitamīns

ditele

Starp citu, D vitamīns taču vasarā organismā uzkrājas - tādējādi pilnīgi var pietikt ziemā ar esošajām dabiskajām rezervēm (veselam cilvēkam).

Ms.fengshui

Man meitai ir 3,5 gadi- D vitamīnu neesmu devusi ne reizi, arī zīdaiņa vecumā ne. Šad tad palietojam omega3 kapsulas. Uz rahītu nemaz nevelk- nagi un mati aug griezdamies! Pienu nedzeram, toties ēdam sviestu (82%).

ask more to learn more

Starp citu, D vitamīns taču vasarā organismā uzkrājas
es ar tā visu laiku domāju

Lai jums jauka diena

un ko homeopāti saka par Osteocare ar D vit-u?

Mura
Varbūt bērnam traucēta d-vit izstrāde UV staros? Tur jau ar ir šādi tādi nosacījumi, lai tas veiksmīgi notiktos.
Stari vajadzīgi nevis taisnie (vasara, dienvidus), bet garie, tie kas no rītiem un vakaros. Tumšas ādas īpašniekiem izstrādājas krietni mazāk kā gaišas. Nu un jābūt izejvielām no kā izstrādāt.

осознав, что сам создаёшь свою жизнь, научись принимать её такой, какая она есть...

vincene

32

Par tiem mākslīgi un "dabas laboratorijā" sintezētajiem vitamīniem u.c vielām - tas man arī bija mīkla, kāpēc vienus organisms izmanto sliktāk nekā otrus, jo molekulas taču neatšķiras. Farmaceiti to man skaidroja tā, ka visa "sāls" ir piemaisījumos. Dabā, piemēram, vitamīni ir tādās kombinācijās ar citām vielām, kas ir "atpazīstamas" organismam un sekmē uzsūkšanos. Mākslīgi sintezējot prakstiski nav iespējams iegūt pilnīgi tīru vielu, vienmēr būs nevēlami piemaisījumi.

magnoliya, avots, domājams, ka ir ticams, tas ir asv valdības apmaksāts dienests. par "garajiem" saules stariem nepiekritīšu aiz ļoti virenkārša iemesla. lai izstrādātos vitamīns, ir nepieciešams UV starojums. ozona slānis absorbē UV starojumu un saules stariem ejot tuvu horizontam, tie šķērso lielāku ozona laukumu, nekā krītot taisni.

vincene, vakar vakarā painteresējos vēl par tām atšķirībām, un man apskaidroja, ka atšķirība ir izvietojumā, līdzīgi, kā mumis bilda otrajā lapā. tiesa gan rūpnieciski D vitamīns tiek iegūts teju analoģiski kā tas veidojas organismā. bet nu, vienmēr jau ir zivju aknu eļļa, kas ir dabisks līdzeklis :)

Varbūt bērnam traucēta d-vit izstrāde
Nu daktere arī tā sākusi domāt, jo laukā dzīvojas no agra rīta līdz vēlam vakaram, kā arī pārsvarā pārtiek no piena produktiem. Problēma jau vēl tāda, ka ir alerģija uz saldinātājiem, kas tagad jau tiek pievienoti arvien vairāk.

Patreiz dodu sintētisko d vitamīnu kopā ar zivju eļlu un šķidro kaļķi. Cerams ka alerģijas neparādīsies un stāvoklis uzlabosies, jo ribas tiešām sāk palikt nesmukas

Lai jums jauka diena

32
UV starojums no UV starojuma atšķiras Nav tā, ka jebkurš der. Āfrikas lielpilsētās bērni ciešot no rahīta
Pilsētas smogs arī traucē.

Es protams neesmu nekāds zinātnieks, pārbaudījusi neesmu. Stāstu tik, ko esmu kādreiz izlasījusi.

Mainīja magnoliya, 22.11.2008 11:46:51

осознав, что сам создаёшь свою жизнь, научись принимать её такой, какая она есть...

Murrrkšķis

D vitamīns taču vasarā organismā uzkrājas esot pilnīgi atšķirīgas vajadzības bērniem un pieaugušajiem. mums pietiek, bērniem var nepietikt. un patiešām saules stari pie mums slīpi. un pilsētā, piem., ir daudz grūtāk nosauļoties nekā laukos (reiz uz balkona mēģināju, pazaudēts laiks).

katrā ziņā atbalstu zivju eļļu. savam bērnam devu d vitamīnu, bet viņa ar visu vitamīnu baigi svīda un turklāt kasījās. kad nomainīju pret zivju eļļu (kaut arī kapsulās), svīšana pārgāja dažu stundu laikā, un kasīšanās dažu dienu laikā. kaut kas ar to vitamīnu nebija riktīgi.

par rahītu - tā pazīmes ir ne tikai līkas kājas, bet arī uz āru izvirzītas apakšējās ribas. pie mums tādas ir daudziem, arī man.

Mans bērns ir īstens zelta gabals!
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11640671