Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

D vitamīns

ditele

Murrrkšķis
bet arī uz āru izvirzītas apakšējās ribas

Meitai šitais ir diezgan izteikti, ja tas rada tik estētisku problēmu, tad jau nekas, bet ja kaut ko nopietnāku

Lai jums jauka diena

Es dzimu laikos, kad par D-vit laikam neviens nezināja. Mammai DzN iestāstīja, ka no saules jāsargā. Viņa paklausīja.
Re ku esmu līkām kājelēm un ribām uz āru. Vēl dzīva un vesela
Nekādu īpašo problēmu bērnībā nebija.
Zivju eļļu man mēģināja iebarot tik pusaudžu gados. Rezultātā sākās nelabumi, kas vilka uz vemšanu, sākās problēmas ar aizkuņģa dziedzeri, nepanesu es eļļas iekšķīgi. Tā kā lūdzu ar uzmanību izturēties pret bērna sajūtām no zivju eļļas, ne visi to labi panes.

Mainīja magnoliya, 22.11.2008 15:14:35

осознав, что сам создаёшь свою жизнь, научись принимать её такой, какая она есть...

Man arī ir ribas uz āru - nekas jau traks nav, tikai nav viegli būt tievai Un meitēnam arī ribas ceļoties uz augšu. Tāpēc atsāku dot D vitamīnu.

32
Spriežot no tava komentāra manām atbildēm tev diemžēl nav ne mazākās nojausmas kas tad īsti ir homeopātija! , tāpēc nemusini tautu rakstot savus komentus par homeopātijas tēmu .

Pēc taviem komentāriem noprotu, ka domā, ka homeopāts mums deva graudiņus ar D vit. un tie tāpat ir sintētiski... nu, ufff, nu nav tādu D vit. homeopātisko graudiņu! Manam bērnam bija Calcium Carbonikum un ja tu zinātu kā tiek gatavoti homeopātiskie graudiņu, tad zinātu arī to, ka par kaut kādu pārdozēšanu klasiskā izpratnē nevar būt ne runas. Tas vnk nav iespējams.

Un, starp citu, graudiņi maksāja nepilnus 2 latus, turklāt pagājušas sezonas laikā izlietojām mazāk par pusi no pudelītes .

man ar viena riba uz aru mes visi vienādi

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_856.gif[/img]
Murrrkšķis

līdz kaut kādam vecumam (varbūt kādiem 3 gadiem) tās līkās ribas varot labot ar masāžu; bet to pat visi ārsti nezina.

Mans bērns ir īstens zelta gabals!

kinary, lasi vēlreiz, ko rakstīju - citēju sevi.

Calcium Carbonikum - sastāv no kalcija karbonāta. plaši sastopams kā akmens visur pasaulē. no tā lielākoties sastāv gliemežvāki, olu čaumalas. akmeņi un minerāli - krīts, marmors. (tāfeļu krīts ir kalcija sulfāts)

32
Ok . Ja pieņem, ka paskaidroji, kas vispār ir Calcium Carbonikum, tad viss tā kā būtu pareizi, bet, ja šo skaidrojumu attiecina uz homeopātiskajiem graudiņiem, tad tas nav īsti korekti. Graudiņos šī viela ir tik stiprā atšķaidījumā, ka tās praktiski tur nemaz nav (tas tā vienkāršoti skaidrojot)..., bet lai to izprastu tik tiešām palasi kaut ko vairāk par klasisko homeopātiju . Tas nav naidīgs uzbrauciens, bet gan draudzīgs aicinājums . Pati šo lieti labi izprotu, bet nejūtos tik liela speciāliste, lai spētu to saprotamā veidā izklāstīt citiem.

Pat tad, kad sāku vest bērnu pie homeopāta domāju, kā vairums ļaužu, ka homeopāts ārstēs ar tējām u.c. pa tiešo no dabas iegūtām vielām t.sk. ieteiks visādus no dabiskām vielām iegūtus uztura bagātinātājus (piemēram, kalciju uzņemt ar sasmalcinātām olu čaumalām) utt. Homeopātijas būtība tomēr ir pavisam citāda. Tā piemēram, jau minētie Calcium Carbonikum graudiņi tiešā veidā nenodrošina organismu ar minēto vielu, bet gan regulē organismā esošos procesus tā, lai šī viela, saņemta ar pārtiku, organismā pareizi uzsūktos. Un mums tas lieliski nostrādāja (šie graudiņi izpildīja to funkciju, ko veic arī D vit., bet ar D vit. šajā gadījumā skara nebija nekāda)! Homeopāts var arī kaut ko ieteikt no tējām vai citiem dabas līdzekļiem, bet tomēr tā nav viņa specialitāte.

P.S. no tālākas diskusijas atturēšos, lai neaizietu beztēmā.

piebildīšu savu piemēru par iespējamu D vitamīna pārdozēšanu, lai rastos priekšstats - kad gāju uz ultrasonogrāfiju pirms gada, acīgā daktere, uzmetusi skatienu manām nierēm, jautāja, vai man nav bērnībā par daudz dots D vitamīns, jo kaut kādas piramīdu piramīdiņas esot raksturīgi tādas ap nierēm. (protams, ka es nezinu, ko manā padomjlaika bērnībā deva, zivju eļļu mājās neatceros, atceros, kā slepeni fluora tabletes pa vairākām ēdu konfekšu vietā)

Bet mums, bet mums tieši homeopāte ieteica lietot 1 pil. sintētisko D vitamīnu. Mums vasarā grūti iet ar sauļošanos, jo esam no rudajiem un bālajiem, nepatīk tā saule, tad nu lietojam gan vitamīnu, gan Calc carbonicum.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11640671