Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Homeopātijas pārzinātājiem

Sincux

Interesē šāds dīvains jautājums - homeopāts izrakstījis graudiņus, tie nostāvējuši makā 2 mēnešus. Ja gribu tos tagad lietot, vai tiem nav mainījusies darbība/struktūra vai vēl kaut kas.

skaa

vai tu nelietoji tad, kad bija jālieto? graudiņiem arī ir savs lietošanas termiņš, kurš norādīts uz iepakojuma. pēc tā arī jāvadās. galvenais, lai tie nebūtu stāvējuši pie datora vai citām elektroierīcēm, kuras tiek nemitīgi darbinātas.

skaa
uz iepakojuma nekas par termiņiem nav rakstīts, jo tos dr. iebēra no saviem krājumiem. Maks iekš somas ir atradies blakus mobilajam, gana ilgstoši - varbūt man iet uz homeopātisko aptieku un nopirkt tās zāles no jauna?

skaa

Sincux

nezinu. grūti tā pateikt. kāpēc nelietoji, kad dabūji tos graudiņus? varbūt piezvani homeopātei un pakonsultējies pie viņas. galu galā šie preperāti arī jālieto pēc ārsta norādījuma, nevis, kad ienāk prātā. citādi jau tam visam nav jēgas.

Sincux

homeopātiskajiem līdzekļiem, tāpat kā parastajiem medikamentiem parastais derīguma termiņš ir 2 gadi.

A ja nu man taisnība?

bizmarite

Parasti ir 2g. derīguma termiņš, bet esmu lasījusi arī, ka pareizi uzglabājot, to īpašības nezūd. Iespējams, ka mobilais blakus nav īsti labi. Cits jautājums, vai pēc 2 mēnešiem ir vēl vispār vajadzība pēc tieši šiem graudiņiem?

Papildināts 21.11.2008 15:14:49:

Parasti ir 2g. derīguma termiņš, bet esmu lasījusi arī, ka pareizi uzglabājot, to īpašības nezūd. Iespējams, ka mobilais blakus nav īsti labi. Cits jautājums, vai pēc 2 mēnešiem ir vēl vispār vajadzība pēc tieši šiem graudiņiem?

Be prepared. Always expect the unexpected.

Par derīguma termiņu vismazāk uztraucos, jo neba pa 2 mēn. tas būs beidzies. Arī tas, ka vai pēc 2 mēnešiem ir vēl vispār vajadzība pēc tieši šiem graudiņiem? , zinu, ka ir vajadzība, jo problēma ir sena un nekas nav mainījies pa šiem 2 mēn., bet tieši tā "tehniskā puse" - mobilais, u.c. aura, kaut vai tas, ka pie naudas stāvēja. Varbūt es par dziļu roku?

Nelietoju šos graudiņus 2 mēn, jo biju iesākusi citas zāles, kuras gribēju pabeigt un tad, sākt šīs homeopātiskās.

skaa

nu jocīgā nu. :) tak tos varēji lietot paralēli. bet pa 2 mēnešiem var gan mainīties. labāk konsultējies ar ārsti.

Sincux
Man homeopāts teica, ka homeopātiskajiem graudiņiem būtībā ir neierobežots lietošanas laiks (lai arī aptiekā to uz katras pudelītes uzraksta). Un ir vērts tomēr piedomāt pie glabāšanas: nekarsēt, nesaldēt, neturēt mitrumā, neturēt pie el.ierīcēm, mob tel.

Būtībā jau ir tā, ka nekas ļauns jau tev notikt nevar, pat, ja uzskatītu, ka graudiņi ir palikuši veci. To sastāvā jau nav nekas tāds, kas var sabojāties tā, ka būtu iespēja saindēties. Vienkārši nepalīdzēs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11650740