Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

augsts asinsspiediens

sollus

Iesakiet lūdzu kādu efektīvu dabas līdzekli pazemināšanai, tabletes jau tiek lietotas, bet tāpāt paaugstināts

Teci pie dakteres, lai maina tabletes uz citām vai maina dozas. Ir daudz un dažādas tabletes un katras iedarbojas savādāk.

Krizdole

sollus

Pēdas jāierīvē ar ābolu etiķi. Mana mamma saka, ka esot ļoti efektīvi, uzreiz nokrītas. Vēl ļoti efektīvs līdzelis ir virzas sula( jādzer pa karotei 1x dienā, ne ilgāk kā 2 nedēļas), tik tagad ziemā virzu nav kur dabūt.

ajia
interesanti , par to etiķi, būs jāizmēģina . Patiesībā tas ne man , bet vīram, bet nu cerams , ka piekritīs

Ms.fengshui

stipra piparmētru tēja- tās sabiezina asinis... šito uzzināju tādā sakarā, ka es īsti nevaru aizrauties ar piparmētrām, jo man, savukārt, spiediens diezgan zems

ask more to learn more

ziņģītes norīvēšanās un izslēgt no uztura holesterīnu saturošus produktus

At times, Sniff feels a bit ashamed for messing things up but then he knows he is always forgiven. After all, he belongs to the family. (ex summer rain)

Aronijas.

Laimīgā mamma!

Kārtējo reizi jautāšu- kur var dabūt aronijas vai aroniju sīrupu? Tēvam augsts spiediens a pašiem šogad ne ogas. Viena cālene tā kā solījās apjautāties pēc kādas pudeles no vīramātes, bet tā i pazudām viena otrai.

Patiesībā, paldies par diskusiju- izmēģināšu tētim. :) Viņš ņem pretī visādas šādas metodes. :)

Beka ir lepns putns, neiespersi- nelidos.

Esmu pirkusi Berga bazāra Zaļajā tirgū.

Kuldīgas raj. zemnieku saimniecība "Lāses", Laidu pag.

Varbūt vari sameklēt viņu tālruņa numuru (uz etiķetes nav) un sazvanīt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11688596