Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jo vairāk dzeru (ūdeni), jo vairāk slāpst

zanzi

Vai tam ir kāds izskaidrojums? Sev to esmu ievērojusi - ja kādu dienu riktīgi daudz dzeru ūdeni, tad pēcpusdienā sāk šausmīgi slāpt.

Kāpēc dzīvot kā var, ja var dzīvot kā grib?

kristel

a, kur problēma dzert arī pēcpusdienā ūdeni?

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

kristel
A cik ta var dzert? :D Turklāt tad slāpst tā, ka, lai cik arī dzertu, tās slāpes nerimstas.

Bet ja nedzer, tad neslāpst vispār?

Nelasīju, bet viedoklis ir.

Alija
Ja dzeru tā vidēji, tad neslāpst. Bet, ja mēģinu dabūt tos 2 l dienā, tad sākas tās baigās slāpes.

zanzi

vispar slāpes norāda uz diabēta iespēju. Bet ja runā par 2 l udens, tad jaskatas individuaali. Izradijas, ka manam organismam tas ir par daudz, kaut agrak regulari merktieciigi dzeeru 2-205 litrus un man regulari pecpsudienas sapeja galva. Ta ka parspiileet nevajag.

Nelasīju, bet viedoklis ir.

kristel

nu mans domā, ka jo tu vairāk ūdeni dzer jo vairāk prasās. tipa tur šūnas prasa savu, āda savu normu, asins savu normu utt... ķemernis jau gudrs maita. + normalizējas vielmaiņa un izvades gala produktu daudzums un reizes.

un tas iespējams ir tāpēc ka tu to dari kampaņveidīgi - (ja kādu dienu). a pamēģini dzert katru dienu - kas tad notiks. arī pēc nedēļas būs tādas pašas slāpes.

var jau likt ūdenim klāt medu un citronsulu - tipa lai ir smeķis un garša. un medum jau ar vajadzētu remdēt - jo tas ir saldums, kas asinīs paceļ kādu tur līmeni.

es kādreiz arī reti dzēru ūdeni - jo tipa negaršoja negāzēts un tā. bet tad man vajadzēja kādu mēnesi laika lai ūdens stāvētu vienmēr pie rokas.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Ms.fengshui

zanzi
Man tas pats... plus visam tam, daļu ūdens organisms vairākas dienas patur sev- laimīgs, ka ticis pie tīra ūdens! Diagnoste teica, ka tas normāli- kad kādu laiku dzeršu regulāri, organisms nomierināsies un sāks darboties līdzenāk!

ask more to learn more

Tipa - ķermenis sapratis, ka beidzot var tikt pie ūdens, un tad prasa tā riktīgi? :D

Visvairāk tas izpaužas gavēšanas dienās. Tad laikam tiešām kaut kas tur sāk tīrīties, skaloties ārā, un ķermenis to visu grib uzreiz izdabūt ārā, nevis ūdens trūkuma dēļ atstāt kaut kur pusceļā. Gudrs :)

kristel

Tipa - ķermenis sapratis, ka beidzot var tikt pie ūdens, un tad prasa tā riktīgi?

jā vot - manuprāt pareizi pati noformulēji.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11722400