Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

alergija no graudinjiem?!

Anna33

vai varetu taa but, ka mazajam ir alergija no garudinjiem? Pirms laika lietojam graudinjus alergijas mazinasanai (berns kasijas, bija plaki). Izrakstija graudus, bet tas tapat nemazinajas...butiba dazadu veidu ik pa laikam tika mainits un 7 menesu laika neko labaku neatrada....lika iepauzet. Kad atmetam, vai nu sakritibas pec vai tadel, ka bija vasara...viss peksni pazuda, pleki un kasisanas.

Bet pec laika sakas cita problema, paradijas moluski, kas paliek vairak, aizgajam atkal pie homeopata, izrakstija atkal citus graudus. Pec nedeljas atkal sakas kasishanas, ejam jau 2 menesus, karpas nepazud, bet kasishanas aizvien notiek un intensivak. Tagd nesaprotu, vai no graudiem? Neko uztura ipasu mainijusi neesam, ja nu vienigi sakam lietot D vit. un kalciju. Homeopats saka, ka no graudiem nevar but kasishanas. Varbut iepauzet ar graudiem un skatities?

Anna33
vasarā parasti visiem pazūd sausie, niezošie pleķi.

Vai ādu mitrini? vai vannā liec reti?

Mikausiene
jaa, mitrinu. Vasara gajam peldeties un vannaa vairakas reizes dienaa. Tagad vannoju ik pec 3 dienam.

Anna33

kaite saasinās, ja uzķerti īstie graudi

A ja nu man taisnība?

Anna33
Alerģija nē, bet kā jau teica kaite saasinās, ja uzķerti īstie graudi
Bet saāsinājums notiek kaut kur nedēļas laikā, pēc pāris dienām visam vajadzētu iet mazumā.

Šķiet prātīgāk būtu nomainīt tādu homeopātu, kas 7 menesu laika neko labaku neatrada
Vai papildus graudiņiem atmest šādus tādus, ne pārāk veselīgus, ēšanas paradumus

осознав, что сам создаёшь свою жизнь, научись принимать её такой, какая она есть...

No garudiņiem alerģija nevar būt. Var būt tikai tā, ka graudiņi uz kādu brīdi saasina slimību pirms tā pāriet, tomēr tā nav jābūt vienmēr un ja tā jābūt, tad homeopātam būtu par to jābrīdina, jāizskaidro.

Man jau arī liekas, ka jums vajag pamainīt homeopātu. Šķiet, ka neesat atraduši labu kontaktu. Ja rezultāti ir tādi nekādi, tad kāda jēga ...

Piekrītu arī tam, ka jāmeklē vēl cēloņi pārtikā un varbūt arī apkārtējā vidē: apģērbs, sadzīves ķīmija, arī sintētiskai vit. var būt ļoti alerģiski (man pašai piemēram ir alerģija no visiem vit. un uztura bagātinātājiem, kuru sastāvā ir sintētiskie B grupas vit.). Cik esmu konsultējusies, tad es saprotu, ka homeopātija nenovērš alerģiju kā tādu, bet palīdz organismam ātrāk tikt galā ar simptomiem, kurus izraisījis kāds alergēns. Tomēr uz to brīdi alerģiskajam produktam jau jābūt izslēgtam no pārtikas (ja runa ir par pārtikas alerģiju; par citām nezinu).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11737534