Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Alerģiskās - hroniskās iesnas

Duuce

Nesen mums uzstādīja diagnozi- bronhiālā astma, arī alerģija uz putekļiem. Maksimāli cenšos apkarot putekļus, ihalācijas, nu jau tikai PUlmikort (ipriekš bija arī Ventolīns) + Singulair tab. Bet es visu laiku dzirdu, ka sīcis velk puņķus uz iekšu, ārā neviens puņķis, ne biezs, ne šķidrs nav redzēts, arī izšņaukt nav ko. Bet reizēm, kad velk uz iekšu - burbuļo riktīgi. Kad apguļās dzirdu, ka šņaukājās. Tā jau būs 2 mēnešus pēc kārtas. No rītiem sūdzās, ka deguntiņš ir ciet, reizēm atkal brīvi elpo caur degunu. Vai tas ir normāli, ka tā. Man likās, ka vismaz uz medikamentu lietošanas laiku visam jābūt OK? Vai arī pie mūsu diagnozes tā tas varētu būt? Vai meklēt vēl kādu speciālistu? Astmātisko- alerģisko bērnu mammas padalieties lūdzu ar pieredzi. Jau iepriekš paldies.

Duuce
Alerģisko iesnu un astmas ārstēšana ir smags un ilgs darbs - mēnešiem, gadiem. Manai meitai tas ilgst jau 9 gadus. Iesnas nu jau ir reti un pie pirmajām pazīmēm ķeros pie dakterēšanas un viegli ātri galā. Ar astmas lēkmēm arī daudz maz esam tikušas galā un nu jau pāris gadus astmas lēkmi varam apturēt arī bez zālēm, tikai ar vingrojumiem, pareizu elpošanu. Ļoti daudz palīdzēja sanatorija.

Un pēc 2 mēn ārstēšaņās uzlabojums var arī nebūt, jāārstējas vismaz 3 mēn vai pat pusgadu.

Turaties

al.iesnas un astma ir dazadas lietas.. dazi uzskata ka paslaik mums ir astmu hiperDG.. jo astmai raksturigas bronhospazmas, nevar ieekpot... a viss parejais-astmatiskias stavoklis.. cik esmu dzirdejusi... japakonsultejas pie dazadiem arstiem, jo uzreiz nozimet ventolinu un hormonpreparatus man liekas ir necilveciski..

mice

Mēs savu alerģisko bronhītu un hroniskās iesnas bērnam pieveicām pārsteidzoši efektīvi, kad bijām apmeklējuši dr. Spruiņu. Viņš laikam ir alergologs. Ārstē un nosaka diagnozi ar biorezonanses metodi. Līdz tam pie docentes, neminēšu vārdu, Gaiļezerā ārstējāmies ar hormonāliem preparātiem - bez rezultātiem.

Papildus zālem (neesmu ārsts un nevaru pateikt kādas īsti zāles), ir jāvēdina plaušas. Protams, alergēni jāizbēg. Jānodarbojas ar fiziskām aktivitātēm - jāved bērns uz trenniņiem regulāri - elpošanas vingrinājumi, kas interesantāki un efektīvāki bērnam ir nodarbojoties ar konkrētām fiziskām nodarbēm, nevis tikai elpojot. Noteikta tipa alerģija (acu nieze, deguna tecēšana) un astma (elpas trūkums pie fiziskas slodzes vai citi iemesli) var pazust uz neatgriešanos, kaut arī oficiāli astmu un alerģiju izārstēt nevarot pavisam. (pieredze ir identiskā situācijā).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11740998