Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēc hormoniem...

Stiklene

Kā atjaunot organismu pēc hormonu tablešu lietošanas,nelietoju kādus 4 mēnešus un nu parādās visādi brīnumi...pirmstam lietoju 2 gadus... mati kriit aaraa (lloti lielos daudzumos) paliek arvien plaanaaki,straujss svara zudums (taapat jau esmu lloti tieva), visa seja drausmiigaas pumpaas kaa tiinim...garastaavoklla mainnas. dzeru vitamiinus jau apm meenesi nekaada uzlabojuma...taada sajuuta ka organisms neko nennem pretii... esmu izmisumaa...

minnie

Tepat kaut kur lasīju, ka jāpaiet pusgadam, lai viss atjaunotos, bet ja ne, tad jāiet pie endokrinologa, jātaisa hormonu analīzes.

man pašai arī tā bija,tagad (tfu, tfu, tfu) jau mēnesis kā nav pumpas uz sejas. Pirms tam bija 3 mēnešus pēc hormonu pārtraukšanas.

oi man ssitas meenesis izskataas kritiskaakais,man taa attiiriissanaas tik pamazaam naak,pa starpu veel dabuju paslimot,naacaas dzert antibiotikas,tad nu man laimiigaa loze...tagad visvairaak bail palikt skeletam,turklaat veel bez matiem...

Vairākus gadus atpakaļ man bija tieši tāpat tabletes lietoju 4gadi!Kad beidzu dzert visa seja drausmiigaas pumpaas kaa tiinim...garastaavoklla mainnas. dzeru vitamiinus jau apm meenesi nekaada uzlabojuma...taada sajuuta ka organisms neko nennem pretii... esmu izmisumaa
Dzēru vitamīnus, gāju pie kosmetaloga tīrīt seju un lēnām viss pārgāja! Lielas hormonu izmaiņas notiek organismā, tapēc šāds iznākums!Es nogriezu čolku uz pieres:D, lai mazāk tās pumpas acīs lec :D Katram jau savādāk, bet lielu pacietību vajadzēs un labas pozitīvas domas, tad viss ātrāk pazudīs un izzudīs arī sliktais garastāvoklis!;)

un gaidam

Man bija tieši tā pat- pārtraucu lietot tabletes pēc 7 gadu lietošanas, visa piere un zods vienās pumpās kā riktīgam pusaudzim, ka pat dermatologs noturēja mani par pusaudzi :D, svars lēkāja- ta vairāk, ta mazāk, šausmīgi krita ārā mati, vienkārši saujām bira. Nu tagad jau tuvu pusgadam pagājis kopš nelietoju tabletes un beidzot pumpas sāk iet mazumā, īpaši pēdējā mēnesī. Acīmredzot ļoti lielas hormonu izmaiņas notiek, garastāvoklis arī visāds bija. Tagad ir daudz labāk.

Lai precīzi zinātu, protams, jānodod analīzes. Man (pēc 6 g. ok lietošanas) arī šaussmīgi krita mati, nāca karstumi, reiboņi (kolēģes ņirgājās- esot dikti ātrs klimakss), bet ar laiku viss noregulējās pats par sevi. Pumpu gan nebija...

*What doesn`t kill you makes you stronger.*

Oj, es arī nupat esmu nobriedusi pārtraukt lietot OK, pirms vairākiem gadiem lietoju Diane35, blakusefektus praktiski nemanīju, tagad padzēru Yasminelle 5 mēnešus, nevarēju vairs izturēt garastāvokļa maiņas, daktere nomainīja uz Lindynette, bet uzlabojumus neredzu. Baidos, ka būšu viena no tām, kuras OK dzert nevar

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11769117