Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

sausums un sprēgāšana apakšā

endera

Sveikas! nu tāds delikāts jautājums...

Es vispār esmu nu tāda jūtīga, ja kaut nedaudz zāles jādzer vai pēc mr ne tās dabīgākās paketes lietojusi, tā piena sēne klāt. Tai ir uztrāpīta pareizā novēršana, bet... bieži vien man ir nedaudz sasprēgājis tur apakšā un ir arī nedaudz pasaus, tāpēc doks lika šad tad palietot tādu kā eļļiņu, kas ir tādās tulbiņās (aptiekā nopērkamas), aizmirsu nosaukumu, bet domāts kā maksts mitrinātājs. Skatos, bet tur rakstīts, ka satur 100% tējas koka eļļu. Maksā pie 6LVL, bet ir tik =trīs tulbiņas, tātad trīs reizēm. Tad nu gribu apvaicāties, vai šad tad kāda lieto arī nopērkamo 100% tejas koka eļļu un šad tad arī pasmērē to. vai palīdz!!! Kā doks teica, tad arī šī eļļa ir antiseptiska un aizkavēs arī atkārtotu piena sēnes veidošanos.

zini, paskaties aptiekā smiltsērkšķu eļļu kompleksā ar naktssveces eļļi-dzeramas kapsulas. Tam jāiedarbojas uz gļotādu. Seksa laikā lieto lubrikantu uz tējas koka eļļas bāzes. Vēl homeop. aptiekā var nopirkt tādas svecītes, kas domātas rokām, bet man ārsts jau daudzus gadus tās izraksta makstij-pa pusītei uz nakti ielikt iekšā. Tas ir mitrināšanai. Bet par sēnīti jau atsevišķa runa.

Zinočka
Nē, nu par sēni skaidrs, tā vairāk ir rudeļos un pavasarī, kad pašai imunitāte nekāda, bet ar to ātri tieku galā (ar ārsta ieteikumiem), bet ar to sausumu un sprēgāšanu ir tā kā ir. Tā, jau apmazgājos ar vismaigākiem hig.līdzekļiem, bet pārsvarā ar ūdeni vai kumelītes novārījumu. tik iedomājos vai, ja tajās tūlbiņās ir tējas koka eļļa, es nevarētu arī šad tad to tur pasmērēt (ne iekšā), tik tādu ko var nopirkt eko veikalos???

Jā, bet varbūt hormonu vaina?

Zinočka
Pārbaudīts... nekā... tāda īpatnība!!! Kā minēja doks, tad tā ir vairāk vai mazāk 10% sieviešu!!!

Lilija

tīru tējas koka eļļu gan nevajadzētu uz gļotādām smērēt. bet, principā, var iepirkt kādu bāzes eļļu (piemēram, sezama) un piepilināt klāt tējaskoka eļļu. cik zinu (ja kļūdos, cālenes palabos) no ēteriskajām eļļām tikai lavandas un tējaskoka eļļas ir lietojamas tīrā veidā uz ādas, tomēr, ne uz gļotādas.

gaisma nevar atrast tumsu.

Floragyn ir gan sveces, gan tūbiņas mikroflorai un mitrināšanai. Tīri labas, zin.

-Kas sievietei reizi mēnesī ilgst 4-5 dienas?

-Vīra alga...

Zinočka
Kas tās ir par homeopātiskajām svecītēm?

endera
diezgan izplatīts fakts, kad sākas problēmas apakšā lietojot zāles... citām sēnīte - tev sausums...

Lilija
tur jau, cik sapratu, nav tīra eļļa, bet maisījums...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11779375