Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Valodniecēm - kā rakstīt?

Vellata

Vai varētu pielabot pieteikuma vēstulē šo tekstu:

Esmu atbildīga, raksturīga iniciatīva, ātri apgūstu jaunas prasmes. Labas komunikācijas spējas un pozitīvisms. Ceru, ka mana praktiskā darba pieredze un personiskās īpašības noderētu arī Jūsu uzņēmumam.

Paldies.

Esmu atbildīga, man raksturīga iniciatīva, ātri apgūstu jaunas prasmes. Man piemīt labas komunikācijas spējas un pozitīvisms.

Ceru, ka mana praktiskā līdzšinējā darba pieredze noderētu arī Jūsu uzņēmumā un manas rakstura īpašības būs atbilstošas veicamajiem darba pienākumiem.
M?

Manholes. Manpower. Manhours. Are the women losers?

astuti
Vinny
Paldies.

Kā pareizi?

"ar pilnveidošanu SAISTĪTU jautājumu risināšanā" vai "ar pilnveidošanu SAISTĪTO jautājumu risināšanā".

Jau iepriekš paldies!

Mainīja piparkucinja, 07.01.2009 13:48:25

Ar sauli pa vējam...

piparkucinja
Atkarīgs no konteksta. Vai nu lasītājam jau ir skaidrs, kas tie par jautājumiem, jo tie jau ir apskatīti, vai arī tie uzpeld pirmoreiz.

Mainīja astuti, 07.01.2009 13:51:24

Tieši tā - vai kādi konkrēti jautājumi, kas iepriekš izskatīti/zināmi (tad ir -O), vai par tiem runā/raksta utt. pirmoreiz (tad ir -U).

Manholes. Manpower. Manhours. Are the women losers?

astuti
Vinny

Paldies. :)

Ar sauli pa vējam...

Vinny
kādēļ nevajag komatus tajos teikumos, ko ierakstījusi zuzez?

un vēl jautājums - kur parasti pārbaudiet dažādu pilsētu vai citu ģeogrāfisku vietu pareizrakstību? piemēram, vai pareizi ir rakstīt Centrālā Āzija vai Centrālāzija, Dienvidu Osetija vai Dienvidosetija?

Kaads var man atmuzhinaat smadzeni? Jo vairaak shito paarcilaaju domaas, jo lielaaka nepaarliciiba.

''Ar xxx ziimi markjeetos logus un durvis monteet ugunsdroshus.'' A kaa buutu, ja durvis rakstiitu pirms logiem, tad ir ugunsdroshus, vai ugunsdroshas, markjeetos, vai markjeetaas? Un kaa ir, ja abi vaardi , par kuriem kaut kas kopiigs jaapasaka, buutu siev. dzimtee, tad kopiigais vaards buutu siev, vai viirieshu dzimtee?

Mainīja AbasRokasGjipsii, 28.01.2009 10:36:38

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11784790