Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

nehodžkina limfoma ,jeb vispār ļaundabīgi

actina

varbūt kādam pieredze cīņā ar ļaundabīgajām šunām kaut kas no homeopātijas ,kādas atsauksmes par Noni sulu? un kur var dabut?
paldies


actina
domāts- vēzis vai?

atceros, kad lasīju par uzturu Gaļinas Šatalovas grāmatu, tur bija saprotami aprakstīts, kā ar uzturu vai apstādināt šo šūnu rašanos. Ļoti elementāri.

www.e-puzzle.ru. grāmatā ir sadaļa, kas veltīta vēzim.

jā tā ir ļaundab''iga limfas saslimšana , bet ar ēsanu vairs nekas neliidzgan:(

te mazmazītiņs fragments, kas attiecas uz vēzi. Ja rodas interese, tad palasi pati to sadaļu.

Особую роль в лечении рака играет сок свеклы. Как показали многочисленные исследования, он останавливает развитие опухоли. Чем же обусловлено его действие?

Сегодня можно считать бесспорно доказанным, что в раковых клетках из-за разрушения окислительного фермента окислительные процессы ограничены, а вместо них увеличивается молочнокислое брожение. Сок красной свеклы обладает способностью повышать сниженное окисление раковой клетки в 4-10 раз. Установлено также, что действующим началом в нем является красящее вещество. Аналогичное воздействие оказывает и красящее вещество, содержащееся в чернике, черной смородине, ягодах бузины, красном вине, зверобое.

До сих пор нет еще согласия в том, что касается возможности окончательного устранения ракового состояния клетки и полного восстановления окислительных процессов. Многие ученые и практические врачи пришли к выводу о том, что прекращение приема сока красной свеклы ведет к возобновлению рака.


actina

Nevajag ākstīties.. Meklē iespēju - griezies Linezerā Hemotoloģijas nodaļā - tur ir 4 apakšnodaļas, fantastiski ārsti.. Manam vīratēvam ar šo diagnozi izdevās nodzīvot jaukas, garas vecumdienas.. (lai gan sirmgalvjiem šī saslimšana parasti nav izplatīta)..

Pirmkārt - nopietnas zāles, otrkārt - diēta un dzīvesveida maiņa, treškārt - regulāras sistēmas (nav jāguļ slimnīcā pa nakti) reizi pāris mēnešos, un ceturtkārt - imūnglobulīns.. Turklāt, jāseko visam - arī nierēm, aknām, liesai.. Ļoti nopietni jāveic vispārēja organisma uzraudzība.. Vispār negribu baidīt, bet tikai Hodžkina limfona padodas sekmīgai terapijai, ar NEHodžkinu ir sarežģītāk..

Ar šādu diagnozi NEDRĪKST ārstēties ar tautas medicīnas palīdzību, tā ir pārāk nopietna diagnoze.. Ja tu to sulu gribi lietot papildus zālēm (es tā noprotu no autores rakstītā) - uz priekšu, bet tie visi ir tikai papildus līdzekļi..

Papildināts 16.12.2008 12:30:36:

http://www.limfoma.lv/index.php?open=lat&it=limfoma

Apmeklētājs Parastais
Nevajag ākstīties

manuprāt šajā sadaļā cilvēki iegriežas tad, kad tradicionālā medicīna vairs nelīdz.

mumis

Tev nav taisnība.. Nehodžkina slimībai terapiju lieto (es atvainojos, protams) līdz pēdējam brīdim.. Zāļu lietošanu pārtraukt nedrīkst..

Noni sula var būt tikai kā papildus terapija, ja tas ir homeopātisks preperāts.. Tikai - stipri apšaubāma ir homeopātiska vai dabas dota līdzekļa iedarbība, ja vienlaikus tiek lietots arī imūnglobulīns un spēcīgi medikamenti.. Neesmu ārsts, bet šķiet, ka šādas "augu sulas"un citus līdzekļus varētu lietot sistēmu starplaikos, bet ne pamatā - ārstēšanai..

Leticija25

Apmeklētājs Parastais
Tās meitenes māsa jau ārstējas Linezerā,vienkārši viņa meklē papildus tradicionālai medicīnai vēl kaut ko,kas varētu palīdzēt...

Man ar mamma ārstējās Linezerā pie jaukiem dokiem ar Hodžkina Limfomu,kas tomēr bija stiprāka par mammu.Diemžēl es uzskatu,ka vajadzēja blakus laicīgi lietot tautas līdzekļus,kas neļautu atkārtoties recidīvam....

Bet dakteri Linezerā ļoti labi,neviena slikta vārda nevaru teit.....

Apmeklētājs Parastais

protams ,ka tas viss Tevis teiktais taa ir realitaate un tiek dariits ,tachu meklejam arii njebkuru tautas liidzekli ,kas cilvekiem paliidzejis ,jo mūsu situaacija ir ļoti sarežģita hematologi ar 20 gadu staažu un profesore Lejniece ir nesaprašanā ??? taadēl arii jautaju ,ja ir zaales kaut no tautas mediciinas un maksaa bargu naudu ,ka tik ir efekts -mes mekleesim ,te neiet runa par pašarstēšanos ,plusaa vēl ir peec ķimijas aizkungja dziedrera iekaisums ...ljoti sarezgiiti

Papildināts 19.12.2008 23:39:47:

ārsti paši cer uz brīnumu un apjausmu ,kas īstis lēpjas organismā ?es saprotu vinji ir labi ,ļoti labi speciālisti ,ir dotas arii pašas efektiigaakas antibiotikas ,un tomēr simtomi -neizprotami

jautāju to tādēl',ka dažkārt mēdz būt tā ,ka tad kad cilvēkam problēma ,vai tuvienikam -vinjs par to runaa , bet kad uzlabojas -probleema pazuud

Piemeeram maasai apdega veenas no iekšpuses ,ļoti speeciigi ,raakaas,kaa vagas palika ,ārsti teica ,neko nevar dariit ,jo taa nevienam neesot ,lika centraalajaa katetru un viss .Mineeja ,ka veenas neatjaunosies ,variantu nav ,mēs meklejam un atradaam zaales ,kuras šobriid 4 meen laikaa atlveseljojusas veenas taa ,ka vinjaas atkal var iedurt un ielikt katetru, kā teica Vinnijs Puks : no visaam bezizejaam ir izeja ,ir un ir jaameklee .

PALIIDZESIM VIENS OTRAM ,UN MUMS BŪS VAIRĀK VESELĀKU CILVĒKU APKĀRT!

PALDIES JUMS PAR ATSAUCIBU UN PIEREDZI UN VISLIELAAKAIS PALDIES LETICIJAI25


ārsti paši cer uz brīnumu un apjausmu ,kas īstis lēpjas organismā ?

actina

Saproti, ar ārstu cerību un tautas, netradicionālo utt. medicīnu ir tā. Ja tu patiešām spēsi pārliecināt slimnieku, ka viņš pilnīgi noteikti izārstēsies, ja vien regulāri dzers Noni sulu, struteņu tēju, apvārdotu ūdeni vai da jebko, tad tas arī palīdzēs. Bet ja arī nepalīdzēs izārstēties, tad palīdzēs psiholoģiski, un tas ir ārkārtīgi svarīgi šādos gadījumos - lai cilvēkam nenolaižas rokas. Lai viņam ir tas salmiņš, pie kā turēties, lai ir tās brīnumzāles, kurām ticēt.

Bet ja slimnieks tās zālītes dzers tāpat vien, ar domu - nez vai tur kaut kas sanāks, bet pamēģināt jau var - tad, protams, tam nav nozīmes. Homeopātiskie līdzekļi kā tādi vēzi izārstēt nevar.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11846774