Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kad Berlīnē met visu ārā

guntilona

kad ir tās dienas, kad berlīnieši savas nevajadzīgās mantas liek uz ielas un katrs var ņemt, ko grib?un ko prātīgu tur var dabūt

ržu ņemogu

Giga
Ir viņiem Vācijā tāda sistēma, ka katrā kvartālā noteiktos datumos vakarā var izlikt uz ielas vecus dīvānus, TV, kastes, deķus, paklājus, lampas (īsi sakot, lielizmēra drazu) un nākamajā rītā agri no rīta tos savāc miskaste. Bet kad, kur un cikos - to nu gan es nezinu. Vienīgi man ir drusku bail, ka nekādus briljantus jau viņi ārā nemet. Vācieši ir diezgan taupīgi.

Nē, nu ir cilvēki, kuri līdz šai baltai dienai domā, ka visi amerikāņi ir miljonāri. Izņemot nēģerus.

Seidžo
Manā miestā ir drusku cita sistēma - jāzvana un jāpiesaka drazu savākšana. Tāpat vakarā viss jāizliek ārā, jo nevar jau zināt, cikos no rīta būs miskaste un vai paspēs no rīta iznest musoru. Kādreiz esmu gājusi garām tādām uz ielas promvešanai saliktām mantām un šausminājusies, vai tiešām cilvēki TĀDAS parpalas nav izmetuši jau pirms gadiem 20. No malas it kā smuka māja, pie mājas dārga mašīna, cilvēki arī liekas normāli, bet grūti noticēt, ka viņiem vēl no rītas TAS bija dzīvoklī.

Seany

Taa nemaz nav, ka mantas nes aaraa ar domu, ka katrs var ņemt, ko grib.

Taa sisteema ir taada, ka ieprieksh pasuuta gruzhu konteineri. Tad tiek norunaati datums un laiks kad konteineris piebrauks. Meebeleem ir cits konteineris un elektronikai, savukaart, ir cits konteineris. Taapeec tu nekad neuzzinaasi, pie kuras maajas un kad gruzhu konteineris ir pasuutiits.

un ko prātīgu tur var dabūt

Visu, kas citiem ir lieks un met aaraa.

Atstāj jau nu bomžiem to, kas bomžiem domāts. :D

jokaini.. jaa latvietim tas tiesham liksies jokaini...
es gan esmu mazliet citaa valstii.. bet tiesham, ja Tev to vajag, kas tur stav, tad njem. un nebut nav taa, ka tas butu k kas sapelejis, vecs vai kaa latvijaa- met aara tikai tad, kad vairs nevar atpaziit :D

met aaraa arii jaunas lietas.. vnk cilveki maina iekartojumu.. vai cits iemesls. un veel.. ja tu nepanjemsi.. nenjems neviens bomzis, bet savaks lietoto lietu veicishu auto, un tad par smiekligu naudu pardod. tajos veichos, kas parasti ir angara izmeros ieperkas vis vis dazhadako slanju un kategoriju personazhi.

*

http://www.youtube.com/watch?v=XnXRfhIDLtA

snukurs

Atstāj jau nu bomžiem to, kas bomžiem domāts.
offtopiks - pagājušajā pavasarī šepat Bruņinieku ielas malā nakts melnumā tiku pie gadsimta sākuma pīta divvietīga krēsla - pat visnotaļ normāli saglabājies. Pirms gadiem 30 šādi ķērieni nebija retums - cilvji svieda ārā antīkas kumodes, galdus, krēslus, lai atbrīvotos vieta sekcijai "Hilda". Kaut kā biju pārliecināta, ka visi jau savus šķūņus jau sen kā iztīrījuši

Papildināts 17.12.2008 00:34:50:

vispār neko sev - aktīvā atpūta

snukurs

vispār neko sev - aktīvā atpūta

es arii to pashu iedomajos! bet zini.. berline jau nav maza.. visu apskatities naktii, kas labs, kas njemams, kas vajadziigs un ne... tur jau pat vairaak kaa aktiiva atputa sanak! :D

jautri jau nu noteikti!

*

http://www.youtube.com/watch?v=XnXRfhIDLtA

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11856011