Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

mācību materiāli in-netā

Cacca

Bija nesen tēma par mācību materiāliem internetā, aizmirsu piefiksēt. Varbūt kāds atceras. Man interesētu viss ap 2 un 3 klasi. (matemātika, latviešu valoda)

Ieliku šo pie mūsu gudriniekiem, bet diemžēl neviena komenta.


Nezinu vai tas buus tas ko meklee, bet ieksh www.isec.gov.lv ir maaciibu standarti. Kas kuru klasi beidzot beernam buutu jaaprot utmldz.

Papildināts 17.12.2008 19:20:40:

Nedomaaju, ka tieshi maaciibu materiaali (visi) ir pieejami i-netaa, jo skolotaajs pats gatavo stundu un izveelas ar kaadaam metodeem, panjeemieniem, graamataam un materiaaliem straadaat. I-netaa var buut pieejama kaut kaada dalja vai kaut kas par attieciigo klasi. Ieteikumi, piemeeri.


Zivis dēj olas, krievu zivis pat kaviāru.

shit transit gloria mundi

Cacca

ir resurss lv.lefo.net / http://miksike.lv

tur var atrast visādus uzdevumus dažādos priekšmetos. tikai labi jāparokās tajā lapā. labajā pusē ir izvēlne pa kategorijām. :)

piemēram, <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:LV;} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:72.0pt 90.0pt 72.0pt 90.0pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} -kad meita bija mazāka, viņa labprāt izmantoja ātrās rēķināšanas galvā trenēšanās un sacensību medijs - http://miksike.lv/en/mmath.html?show=1

Liis.lv


shit transit gloria mundi

ai, kaut kas samisējās. pareizi bija šādi:

piemēram, kad meita bija mazāka, viņa labprāt izmantoja ātrās rēķināšanas galvā trenēšanās un sacensību mediju - http://miksike.lv/en/mmath.html?show=1

Paldies.

Varbūt vēl kāda info.

pasakas.net - audiogrāmatās pieejami gandrīz visi literatūrā apgūstamie darbi.

Četri vēji

Tikko, meklējot bērniem materiālus, uzskrēju interesantai lapai ar daudz mācību materiāliem. Lapa gan domāta bērniem ar mācīšanās traucējumiem, bet tur ir kaudze izdrukājamu materiālu, kas derīgi dažāda vecuma bērniem:

http://81.223.41.22/lud/ab.php


Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11876075