Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par papildatvaļinājumu

Runcis Muris

Ir mums noteikts uzņēmumā papildatvaļinājums- nedēļa visiem darbiniekiem. Nekas sīkāk atrunāts nav.

Un nu ir diskusija.. Vai papildatvaļinājums var tikt izmantots pirms vēl viss ikgadējais atvaļinājums izmantots? Es uzskatu, ka nē.

Un otrs- vai papildatvaļinājums ir jāizmanto konkrētajā gadā? Vadoties pēc normām par ikgadējā atvaļinājuma izmantošanu DL, sanāk, ka jā, jo pārcelšana jau netiek atbalstīta. Un, ja tas ir papildatvaļinājums klāt pie ikgadējā, tad it kā būtu arī jāizmanto kalendārajā gadā.

Bet kā īsti ir? DL nekādas atbilds uz šo nedod. Atliek pašiem atrunāt iekšēji.. jeb kā..

Mums ir tā, papildatvaļinājumu var izmantot no tā piešķiršanas brīža - to dara uzņēmuma vadība ar rīkojumu,nosakot cik dienas kuram pienākas, līdz kalendārā gada beigām, jebkurā laikā un kaut pa vienai dienai.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

ja nav noteikts, ka var njemt tikai peec ikgadeeja atvala izmantoshanas, tad nav nekaada pamata liegt darbiniekam njemt papildatvalinajumu klat pie jebkuras no ikgadeeja atvalinajuma daljaam, galvenais lai papildatvalinajums sakriit ar to atvalinaajumu, pie kura tas skaitaas peec perioda.

Visu veidu pakalpojumi: pampersings, dibendraijings, pasacings pirms slīpiniga...

Kļukva
Un vēlams taču izmantot kalendārajā gadā, vai ne tā?

veelams kam un kapeec? izmanto tad, kad njem atvalu par to konkreeto periodu, par kuru taas papilddienas ie pieshkirtas.

Visu veidu pakalpojumi: pampersings, dibendraijings, pasacings pirms slīpiniga...

Runcis Muris.. Vai papildatvaļinājums var tikt izmantots pirms vēl viss ikgadējais atvaļinājums izmantots? Es uzskatu, ka nē..
ņus, tad jau stāsti situāciju līdz galam, kas tu par fīču.. papildatvaļinājums pienākas par periodu.. es saprotu, ka, mainot saskaitāmos vietām, summa nemainās.. ne?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11876751