Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

dziedniece Dzintra Žīgure

lidmuša

Sakiet vai ir kādas atsauksmes par dziednieci Dzintru

Ļoti gaišs un patīkams cilvēks. Redz aurā visas problēmas - gan veselības, gan cita veida. Pēc auras krāsām pastāsta arī par pašu cilvēku - kāds raksturs, kādi talanti utt. Var arī kaut ko no nākotnes pastāstīt, bet šādus jautājumus neesmu viņai prasījusi, tāpēc nezinu, cik precīzi viņa var pastāstīt. Neko lieku nestāsta, ar demagoģiju un programmēšanu nenodarbojas.

Tas, cik veiksmīga būs atveseļošanās u.c. problēmu risināšana, gan ir no paša cilvēka atkarīgs. Dzintra tikai dod padomus un ieteikumus - vai tos izmantot, tas ir katra paša ziņā.

Kāpēc dzīvot kā var, ja var dzīvot kā grib?

Varu teikt tikai labāko par viņas spēju pastāstīt par cilvēku un viņa dzīves uzdvumiem.

Vienmēr esi maiga, teica Basteta un izlaida nagus...

zanzi
Basteta
vai varu uzzināt, kur dziedniece pieņem un kādas ir izmaksas?

saules stars rudens krāsainajās lapās

esarte
Viņa pieņem Ķegumā un arī Rīgā. Ja gribi telefona numuru, atraksti man uz e-pastu un es šovakar vai rīt nosūtīšu.

Kāpēc dzīvot kā var, ja var dzīvot kā grib?

Zanzi vai varu palūgt dziednieces kontaktus?

Labdien!

KAds var iedod numuru, pa kuru var sazvanit?

Papildināts 25.04.2016 20:11:

Labdien!

KAds var iedod numuru, pa kuru var sazvanit?

Kaut kādas redzēšanas spējas viņai ir. BET viņa dod padomus ārstniecībā arī tādās lietās, kur, diemžēl, galīgi ņe bum bum. Ieteica darīt tā, kā nemaz nedrīkst. Nu, ja par konkrēto lietu nezina, tad nevajag maldināt cilvēkus. Pēc tās lietas viņa zaudēja uzticamību.

protams,ka viņa nav BURVIS,kas var zināt visu un dažreiz arī ārsti kļūdās ,vispār diezgan bieži,,,tātad,,,,,,man par Dzintru nekas slikts nav ko teikt,,,,,,,,,,pateica visu un pašai japilda ieteiktais,,,,,ja godīgi,ne trešo daļu neesmu izpildījusi no ieteiktā,,,,,,,,,,,,,,viss no pša atkarīgs!!!!!!!!

Vai kāds var padalīties - kādas veselības problēmas ārstēšanā šī dziedniece ir palīdzējusi?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11880783