Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ziemas atvaļinājums un štatu samazināšanas

erikamez

Firmā, kurā es strādāju ir tāda lieta kā ziemas atvaļinājums ( nostrādāto gadu skaits=ziemas atvaļinājuma dienu skaits). Manā gadījumā 3 dienas, kuras ir jāizmanto no 01.12.2008 līdz 31.03.2009. Kā ir, ja līdz 31.03.2009 notiek štatu samazināšanas, vai saņemšu kompensāciju par ziemas atvaļinājumu?

jums 4 men ir apmaksats atvalinaajums?

pec likuma gada ietvaros ir 1men ja tev ir uzkrajums no citiem gadiem tad max piepluso vel 2 ned un par sho laiku 1men (+maximali 2ned) tev izmaksaas naudu par neizmantoto atvalinaajumu

Berimore
Man ir 3 ziemas atvaļinājuma dienas, kuras ir jāizmanto laika periodā no 01.12.2008 līdz 31.03.2009.

Ja mani samazina šajā periodā (01.12.2008 līdz 31.03.2009), vai es varēšu saņemt kompensāciju par tām 3 dienām klāt pie kompensācijas par neizmantotām ikgadēja atvaļinājuma dienām?

Mainīja erikamez, 18.12.2008 12:22:13

atkariibaa no uznjeemuma prakses un normatiiviem, kuri to regulee. ir iestaades, kuras pieshkirot papildatvalinaajumu nosaka, ka tas ir jaaizmanto un ja tas netiek izmantots, ejot proem neko nemaksaa, citas vnk pieshkir papildatvalu un maksaa kompensaaciju par to. vienkaarshaakais ir pajautaat graamatvedei.

Visu veidu pakalpojumi: pampersings, dibendraijings, pasacings pirms slīpiniga...

Kļukva
Paldies.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11881437