Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

B lapas apmaksa

veejpukiite

Strādāju 2 darba vietās, vienā no darbiem ir B lapa slima bērna kopšanai, otrā darbā strādāju. Kā aprēķinās naudu, no tām iemaksām, kas veiktas no vienas algas vai no abām?

Aprēķina no abam algam, bet nedabūsi, neko, jo zilās lapas laika nedrikst būt darbā (ja vien nesarunāsi, ka darba skaitās B lapa un algu par nostrādāto laiku izmaksā ka piemaksu vai premiju).

VSAA jaiesniedz lapa ar VISU darba davēju parakstiem un zimogiem.

Papildināts 18.12.2008 12:11:35:

Ak jā - B lapu apmaksā VSAA, nevis darba devējs.

Bet var taču vienā darbā būt lapa, bet otrā nē?

Nu ka tu vari but darbaa, ja kop slimu bernu???Likuma ietvaros un tiri logiski padomajot. Ja tu kop bernu - tad kop, ja strada, tad strada.Tas kas kopj bernu, tam maksa. Un VSAA uzskatis, ka ja tu stradaji kada darbaa - tatad stradaji - nevis kopi bernu.Viss. Jo kadam fiziski tas ir jadara - jakopj bernu, kamer tu strada.Un tas ari skaitas berna kopejs, nevis tu.

Esmu ģeniāls cilvēks.Varu visu.Bet vislabāk man sanāk vērot. Caur fotoaparātu jau desmito gadu ne tikai savam priekam.

VĒROT, IERAUDZĪT, NOĶERT...

Vienā darbā strādāju pa naktīm, tad tak bērnu var kopt kāds cits.

veejpukiite
likumu nienterese, tavs darba laiks un slodze. Ja uz lapas nebus visu darba devēju paraksts un zimogs, tad pabalsts no VSAA ari nebūs.

Ka jau rakstīju iepriekš - mēģini vienoties ar darba devēju.

Pazvaniju uz VSAA, varot tā, un slimības pabalstu maksās no vienas algas.

'pēdējos gados man, diemžēl, ir bieži nācies slimot, attiecīgi saņemt darbnespējas pabalstus no vsaa. Strādāju 2 darbos, B lapu parakstīja tikai 1 darba devējs, attiecīgi no tām iemaksām arī aprēķināja pabalstu, pie otra darba devēja tajā laikā turpināju saņemt algu.

Lai veicas, un lai nesanāk, ka pēc kāda laika VSAA atjēgsies un pieprasīs naudu atpakaļ!

veejpukiite

Tieši tā man arī VSAA skaidroja, pabalstu aprēķinās no tās darba vietas algas, no kuras ir paraksts un zīmogs b lapā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11883005