Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

māmiņalga krīzes laikā...

espana

dominika-mammiite

luuk pareiza pieeja! , vispirms vajaga domaat un tad dariit :)!

ja lats saaks sashuupoties, domaaju, ka dominika-mammiite buus tik apkjeeriiga un iekraato naudu laikus izmainiis vajadziigajaa valuutaa.

Robīte
Avs

Kādēļ jākrāj latos? Mēs ar vīru, kolīdz bija ko krāt, krājām eiro. Un nekas, ka sanāk mazliet zaudēt uz konvertāciju un procentu likmes mazākas, bet vismaz stabili :)

un kas tur īsti ir ar tiem 100 latiem, kamēr bērns nav ticis b/d? tas vēl nav izlemts kāda nezin?

tamtams

piedodiet,bet nevaru neiebilst!Ir tak vēl visādi savādāki veidi kā bērniem nodrošināt nākotni piemēram->ja cilvēks tik gudrs,apķērīgs,tālredzīgs...utt.,var tak izveidot savu biznesu,vai iegādāties īpašumus(starpcitu,viss kļūst stipri lētāks)nu kautkā tā!

Baumas.. baumas... teica tak, ka nekersies klat pabalstiem ;)

Neesmu dolārs, lai visiem patiktu...

oi, oi, es ar gribētu uzkrāt visu naudu. bet tie 8 ls ir ģimene spabalsts, nevis māmiņalga. ytos manis pēc var noņemt, tāpat nekādu lomu nespēlē. bet māmiņalga ir manis godīgi nopelnītā sociālā garantija, es pat stāvoklī būdama strādāju 2 darbos!!!! un es ar to nevaru nerēķin'āties, jo nauda ir pietiekami liela, šajos krīzes laikos un man vienīgā.

par ko tagad baros traknajos gados saražotos bērnus????

Kurā vietā es esmu teikusi, ka esmu Bieza?

Es nesaprotu par ko man tik daudzas uzrej.Par to ka nepaļaujos uz valsti???Tad sanāk ja piedzims bērns un bernaudu vispār nemaksās tad nevarēšu bērnu uzturēt.Nebija ilgi jākrāj.Vienkārši tiešām visu sīki smalki izrēķinājām lai sanāk.vīrs turpināja strādāt.vienkārši neredzu jēgu lauzīt savu galvu pa kaut kādiem 8 Ls.Un par 8 ls mazāk vai vairāk tiešām cilvēks nepaliks ne nabagāks ne bagātāks jeb kā te mēdz dēvēt BIEZA

nu zaudes nauda vertibu- zaudes nav ne pirmais ne pedejais gadijums.bet ta mes esam izlemushi un punkts.

Brīžiem tā vien liekas ka meklē vismazāko sīkumu kur sabojāt sev un citiem garstāvokli.

lai jums visām jauka diena!!

Es kad gaidīju pirmo un otro nekad neesmu rēķinājusies ar bērna naudu,arī tagad esmu stāvoklī un nerēķinos.Pat ne ar pirmā gada māmiņalgu. Nu un kas tad šis pa tekstu,vai ta neož pēc biezumaTu tak nesaņem 8Ls mēnesī!!!!

Šodien esu kašķīga,laikam ar kreiso kāju no gultas izkāpu

kasandra nu redz mīļā mums uzskati ir savādāki,tas nenozīmē,ka es apstrīdu tavus uzskatus va ne?Neviens neteica, ka es to naudu sviešu ārā.Un neredzu neko sliktu ja krāju to naudiņu saviem bērniem.kas noderēs augstskolai utt

Neesmu bieza,bet manuprāt tādai būt ar nav noziegums ne?

beidziet kasīties, kāda atķīrība biezā vai nē. tiktiešām vai tad biezai būt slikti! kaut visas tādas būtu. atkal jau latviešu skaudība......

štrunts ar tiem 8 ls. ka tik maksātu to godam nopelnīto māmiņalgu. it kā jau jā- jau valsts nemaksātu pabalstus vai tad bērnus netaisītu? bet ja esmu n-tās štukas maksājusi nodokļus, vai man gadu nav tiesības dzīvot kā līdz šim?????

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11884171