Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Aizsargrežģi logiem - laikam "marķīzes"....

blussiņa

ssuB

2KLP 8,8 + 6 LowE-3 4885 - 7 LVS EN 1279

Stikla centrā sūtītas. Par abiem stiklielm maksāju 80Ls.

Ko tie burti un cipari nozīmē nezinu - skaitās it kā laminētais stikls 2+1 pakete.

Danais

Visa ārsiena ir iztapsēta.

Piekārt 4kārtīgas smagas, blīvas portjeras. Ko tas nozīmē?

Par slēģiem - nu jā taisnība. Tomēr vispirms gribās atrasts varbūt ir risinājums ar pašiem stikliem.

Aiz lielas cilvēkmīlestības atbildu - ceru, ka cilvēks atrisinās savu sāpi

2 KLP 8,8 nozīmē laminētu stiklu no 2 8mm stikla loksnēm.

6 lowE nozīmē parasta stikla loksni ar siltumaizturošu pārklājumu.

Nav slikti - šāda pakete pēc stiklu centra datiem dod 34 dB skaņas slāpējumu transporta trokšņiem. Tas ir stipri vairāk kā parastai stikla paketei (28 dB).

Ja tas liekas ir par maz - vajag meklēt paketi, kas dod lielāku skaņas slāpējumu - skatīties uz rādītāju Rw + Ctr.

Tam pašam stiklu centram ir pakete ar 41 dB. 7 dB starpība ir liela - cilvēks subjektīvi uztver 10 dB skaņas līmeņa samazinājumu ka 2x klusāku.

Man gan liekas, ja ir ielikta skaņu izolējoša pakete un efekta nav, tad vērts painteresēties pie profesionāļiem. Varbūt problēma nav logos, bet kaut kur citur. Profesionāļa konsultācija iespējams izmaksās lētāk nekā tērēt naudu dažādiem pasākumiem, kas nedod rezultātu.

Akustikas profesionāļus var meklēt www.akustika.lv (Latvijas akustiķu apvienība). Nav reklāma, man ar to nav nekāda sakara

Vinja

blussiņa

Piekārt 4kārtīgas smagas, blīvas portjeras. Ko tas nozīmē?
http://termini.lza.lv/term.php?term=portjera&list=portjera&lang=LV

http://www.majalv.eu/main.php?lang=lv&p=1&n=503&a=797 - sadaļā par durvju rotājumu.

There are three sides of an argument - your side, my side and the right side. :)

Vinja

Paldies

ssuB

Paldies

ssuB

Skatos, par paketeem (nu stikla protams) :D sho to zini.

Man jautaajums. Kaa var atskjirt vizuaali vai peec kaadiem apziimejumiem, parastaas paketes, no paketeem kam stiklam selektiivais paarklaajums?

Ievacos dziivoklii, kam plastmasas pakeshnieki un sajuuta ka ir parastaas stiklapaketes, jo no loga naak pamatiigs aukstums. Kur dziivoju agraak, bija iespeja salidzinaat, jo divi logi bija ar parastajaam paketeem un no tiem taapat naaca aukstums, un viens logs, ko lika veelak, jau ar selektiivo stiklu, nokura aukstums nenaak un arii nesviist.

robchix

Profesionāla darbības joma ir pavisam cita.

Bet par tavu jautājumu - selektīvajam stiklam ir praktiski neredzams pārklājums iekšējam stiklam istabas pusē.

Esmu redzējis, ka Ailes ražotajām paketēm ir uzdrukāta paketes specifikācija uz tā metalizētā atdalītāja. Ja tur ir burti OTS (laikam saīsinājums no Optitherm), tad selektīvais.

Vēl - nedomāju ka stikla paketei ir tik liela atšķirība - ja nemaldos, tad selektīvais stikls ļauj ietaupīt apmēram 1/3 siltuma zudumu.

Ja no loga nāk aukstums - es padomātu vai logi nav jāpieregulē, jo izregulējušamies logiem pūš garām gar gumijām vai arī nav kārtīgi uztaisīta rāmja siltumizolācija.

Paldies!

Es gan gribeetu teikt, ka 1/3 vai 30%, siltuma zudumi ir pamatiigi daudz.

Pienjemsim ja meenesii buutu jaamaksaa 100 ls, tad ietupiit 30 man skjiet ieverojami...

Regulaaciju jau vareetu just, ja puustu gar veertni,bet ko noziimee raamja siltumizolaacija? Putas taa kaa buutu sapuustas visapkaart, bet profils jau ir standarta, droshi vien gan, ka 3 kameru, bet taads jau ir daudziem....

Bet tas aukstums naak tieshi pieejot pie loga, taads nevis pluusmas veidaa, ja buutu spraugas veertnee, bet taads kaa no aukstas sienas, paver aizkarus, un sajuuties kaa pie aizberga...

Paceļu ļoti vecu tēmu. Interesē aizsargžalūzijas. Durvīm gan. Kāda pieredze. Cenas. Vairāk siltuma zudumu novēršanai.

ace
Varbut vienkarsi labas, kvalitativas, siltas durvis? Tadas ir, kas nelaiz aukstumu garam

Quercetin
Varbut vienkarsi labas, kvalitativas, siltas durvis
Vienkārši nevaru izšķirties par 1.5 tkst. (vai tuvu tam) durvīm.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11933889