Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tenerife

Pingiņa

Rīt izlidojam uz Tenerifi, kur plānojam palikt dzīvot, labprāt iepazītos ar kādu māmiņu, kas jau tur dzīvo :)

Vai kāda tur ir?

Eņģeļpuikas māmiņa :)

Es tur biju vienu reizi... :) Ļoti gribas tur dzīvot, bet......... :(

"Atvainojiet," - atskanēja Sneipa ledainā balss. - "Man liekās ka es šeit esmu skolas mikstūru pasniedzējs!".
Iestājās kapa klusums.

Pingiņa
pastāsti kādā veidā uz turieni pārvācāties? darbs?

Жизнь стала лучше, жить стало веселее (Сталин)

Vellata

Mums abiem ir darbi no Latvijas līdzi, ko var darīt no attāluma, nosūtot gatavos produktus pa e-pastu. Ar šiem ienākumiem pēc būtības šeit var pilnīgi normāli dzīvot, jo sadzīve salā sanāk nesalīdzināmi lētāk kā Rīgā.

Pie kam ir silts un saulains :)

Vīram ir darbs arī šeit.

Pingiņa
aaa! ka re mūsu situācija. Un ir dažas domas... bet uz kāda pamata uz turieni aizbraucāt? vienkārši nopirkāt biļeti un māju tur un viss? ja negribi te, uzraksti, lūdzu, uz meilu ;) tad, varbūt, būs tev kāda cālene kaimiņos...

Vellata

Nu jā, vienā vakarā izlēmām, ka braucam, pēc pāris dienām nopirkām biļetes, netā norezervējām dzīvokli, vīrs dabūja divus darbiņus uz vietas (ne apkalpojošā sfērā :D) un pēc aptuveni diviem mēnešiem bijām klāt :)

Lai Es ietvaros kaut kur pārvāktos dzīvot, nekas īpašs nav vajadzīgs. Šeit ir tā, ka ja grib maksāt nod. uz vietas, jādabū sociālais nummurs (to patlaban vīrs kārto) un ņem un strādā. Nod.te ir ļoti mazi salīdzinājumā ar Latviju.

Dzīvošana kā tāda arī ir stipri lētāka.

es tevi tūlīt nomocīšu :)

darbus jūs darat internetā, ok. jūs esat sia? IK? un tādi arī palikāt, tipa Latvijā? jeb taisat tagad firmu tur uz vietas?

Papildināts 08.01.2009 18:26:21:

a, vīrs vēļ prasa kurā tieši rajonā jūs esat?

Vellata

Dzīvojam dienvidu daļā pagaidām - Los Cristianos. Šeit pamatā visu laiku ir saulains un lietus līst labi ja 7 dienas gadā. Bet nu man vēl gribas izpētīt salas ziemeļus, jo tur ir zaļāks. Te tāds riktīgi tuksnešains.

Esmu IK, vīrs pašnodarbināts. Pagaidām vēl esam saglabājuši savas juridiskās personas Latvijā, bet drīzumā pārtaisīsimies šeit par spāņu kompāniju,jo nodokļi ir stipri mazāki.

Speciālists

Njā.
Lasu un acis vot šitādas :eek:

kā jums ar spāņvalodu? Vai arī vācu tūristu tik daudz, ka var vāciski visu izdarīt?

Dievs redz visu. Kaimiņi vēl vairāk.

Pingiņa
Fantastiski! Baigie malači!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11944607