Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tenerife

Pingiņa

jasmin

Skola attroda iepretim Cork University.

Par internacionālo skolu nezinu, tām dažādās valstīs mēdz būt dažādi līmeņi.

No st.Josephs skolas pārsvarā visi sastājas dažādās universitātēs ne tikai IRL, par konkrētiem cipariem gan neko nezinu, nav man tādas personīgas intereses :) Bet, ja Tev interesē, varu uzjautāt.

Par skolas izvēli runājot ir tā, ka tika ņemti vērā vairāki nosacījumi, tā, ka ir o.k. ;) Protams, ka viens no nosacījumiem bija skolas tuvums mājām, lai nav stunda katrā virzienā (drusku pārspīlēju, bet nu tomēr - Blakpool sanāktu dikti tālu).

Eņģeļpuikas māmiņa :)

Pingiņa
Mums ar vīru ir doma ja ne pārcelties dzīvot uz Tenerifi tad tur nopirkt māju vai izveidot biznesu.Uz turieni lidosim aprīļa sākumā jo ir sakrājušies daudz un dažādi jautājumi.Kā jums iet?Vai esat jau iedzīvojušies?

Baibaks

Pingiņa
Ko no Kanāriju salām varētu atvest kā suvenīru? Es nedomāju kādas tur figuriņas, bet tādas praktiskas lietas, kādu ēdienu vai dzērienu.

Никогда не бойся делать то, что ты не умеешь. Помни, ковчег был построен любителем. Профессионалы построили "Титаник"

sapnītis

Vairāk vai mazāk esam iedzīvojušies.

Daudz kas vēl joprojām ir neskaidrs un tā, bet nu esam apmierināti.

Ja ir sīkāka interese, raksti uz e-pastu ;)

Papildināts 25.02.2009 15:23:47:

Baibaks

Pirmais, kas man ienāk prātā ir lētais spāņu vīns, kas ir tiešām labs, bet tas nav tā teikt kas īpašs, jo spāņu vīnus var nopirkt visur :)

Apsolu apdomāt, kas varētu būt tāds īpašs!

Eņģeļpuikas māmiņa :)

Pingiņa
apbrīnoju, ka var šitā saņemties un aizbraukt- malači! :)

vai ar Tavu ģimeni gadījumā nebija intervija vienā žurnālā, vai tā tikai sakritība? ;)

būs labi

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11944607